jay silva

Jay Silva, zawodnik znany z pamiętnych bojów z Michałem Materlą, chce wrócić do organizacji KSW i zmierzyć się z jej byłym mistrzem wagi ciężkiej.

Jay Silva po raz ostatni w klatce KSW zawalczył w roku 2017 kiedy to podczas gali w Dublinie został pokonany przez Mariusza Pudzianowskiego.

Teraz Silva postanowił o sobie przypomnieć i zaczął prowokować Karola Bedorfa, byłego mistrza KSW wagi ciężkiej, pisząc wiadomość na Instagramie:

Przestań być ci*ą i podpisz kontrakt.

Dodatkowo Silva wstawił we wpisie datę 20 marca, czyli termin gali KSW 59.

jay silva karol bedorf

Silva nie po raz pierwszy sugeruje walkę z Karolem Bedorfem. Już przy okazji gali KSW 53 pisał na Intagramie, że chce się z nim zmierzyć.

Amerykanin w trakcie swojej kariery walczył pod skrzydłami KSW 5 razy. Z tego wygrał tylko raz pokonując Michała Materlę w jednej z trzech walk, które razem stoczyli.

Karol Bedorf po raz ostatni pojawił się w klatce KSW w maju roku 2019. Zmierzył się wówczas z Damianem Grabowskim i został przez niego rozbity w drugiej rundzie starcia.

21 KOMENTARZE

 1. Pytanie czy włodarze go ujęli w tych 8 zaplanowanych rozpiskach na 2021….

  🙂

  Spokojnie mogą go wrzucić za jakiegoś TBA

 2. Tak jak kiedyś usłyszałem na gali KSW  "To jest ten Silva, ten Spajder – patrz taki mocny zawodnik a jednak go Materla pokonał"

  Będzie fantastyczna walka – typa, który walczył w 84 i ma ujemny rekord z typem, który do 120kg będzie musiał zbić 20kg bo wygląda jak kula ziemska od wpierdalania chipsów i siedzenia na streamach.

  W Berserkerach nikt Bedorfa od 2ch lat nie widział. UFC jak zawsze jest w dupie.

 3. Tak jak kiedyś usłyszałem na gali KSW  "To jest ten Silva, ten Spajder – patrz taki mocny zawodnik a jednak go Materla pokonał"

  bo to chyba nawet Janisz (albo Kasta) powiedział "To ten Silva, z walecznego klanu Silvów" 🙂 Zamierzchłe czasy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.