Tweet dnia a w nim Jan Błachowicz na murawie Legii Warszawa. Najlepszy zawodnik wagi półciężkiej w Polsce otrzymał pamiątkową koszulkę Legii Warszawa ze swoim nazwiskiem i numerem 83 który nawiązuje do daty urodzin „Cieszyńskiego Księcia”.

Pamiątkową koszulkę wręczył mu urodzony w Cieszynie piłkarz Legii Warszawa, Kacper Kostorz.

64 KOMENTARZE

 1. Ja pierdole juz bym wolal zeby mnie znokautowal Rumble w oktagonie niz ubral taka szmate na siebie… Janek kurwa ogarnij sie!

 2. blachowicz w oktagonie jak najbardziej na propsie, ale prywatnie:

  • jest płaskoziemcem,
  • robi sobie foty z wałęsą,
  • a teraz ubiera koszulki legii warszawa.

  słabo.

 3. Mi ta Legia kojarzy sie tyko z wiochą i przestępcami i  napierdolonymi skurwysynami. I prawilniakiem jurasem. Jestem z Wawy od pokoleń i po prostu jak gdzieś legia daje swoje logo od razu rezygnuję z usług czy zakupów. Jakaś zaraza w tym mieście.

 4. od około 15. minety

  Reptilianie,hologramy,płaska ziemia…

  Nie wiem kto bardziej mnie wkurwia w tym wywiadzie.

  Jano i jego pierdolenie,czy ten knur jak chuj wie go tam zwą.:stevecarell:

 5. Był na meczu, ładny gest że strony Legii, a wy wylewacie swoje żale. Trenuje w Warszawie od kilku lat, na macie przewija się wielu chłopaków związanych w jakiś sposób mniej lub bardziej z L więc nic dziwnego, że jakąś sympatię ma dla tego klubu.

  Super akcja! :deniroclap:

 6. Ja pierdole juz bym wolal zeby mnie znokautowal Rumble w oktagonie niz ubral taka szmate na siebie… Janek kurwa ogarnij sie!

  No nie to co koszuleczka Widzewa, duma jak cholera hahahahhahahahahahaha :DC:

 7. Ale to smutne dzielic kraj i regiony na kluby pilkarskie. Jakies kurwa przynaleznosci, kosy, zgody i chuj wie co. A graja kurwa taka padline ze wiekszy ubaw niz w cyrku na nich patrzec. Mam tak po calosci wywalone jajca na ta kibicowska sfere ze ja pierdole. Dlaczego nie ma takich afer itp zwiazanych np z sekcjami brydzowymi?

 8. No nie to co koszuleczka Widzewa, duma jak cholera hahahahhahahahahahaha :DC:

  Janek pilka sie nie interesuje i na legie ma wyjebane i nie jest zadnym ich kibicem. Juras to zalatwil. Po chuj mu koszulka klubu ktorego nie jest kibicem? Pamiatka jak chuj… ja bym nie chcial zeby taki Janek dostal koszulke Widzewa-nie jezdzisz na mecze, nie interesujesz sie klubem itp to po chuj rozdawac barwy takim ludziom?

 9. od około 15. minety

  Reptilianie,hologramy,płaska ziemia…

  Nie wiem kto bardziej mnie wkurwia w tym wywiadzie.

  Jano i jego pierdolenie,czy ten knur jak chuj wie go tam zwą.:stevecarell:

  Jak można takie głupoty mówić. I to na poważnie. :brainoverload: Po wysłuchaniu tego wywiadu jeżeli ktoś dotrwałby do końca należy wokonać tylko

 10. Ale to smutne dzielic kraj i regiony na kluby pilkarskie. Jakies kurwa przynaleznosci, kosy, zgody i chuj wie co. A graja kurwa taka padline ze wiekszy ubaw niz w cyrku na nich patrzec. Mam tak po calosci wywalone jajca na ta kibicowska sfere ze ja pierdole. Dlaczego nie ma takich afer itp zwiazanych np z sekcjami brydzowymi?

  Co do brydża, to byś się kurwa zdziwił. Nawet ustawki się zdarzały, a wiem tylko o swoim województwie.

 11. Janek pilka sie nie interesuje i na legie ma wyjebane i nie jest zadnym ich kibicem. Juras to zalatwil. Po chuj mu koszulka klubu ktorego nie jest kibicem? Pamiatka jak chuj… ja bym nie chcial zeby taki Janek dostal koszulke Widzewa-nie jezdzisz na mecze, nie interesujesz sie klubem itp to po chuj rozdawac barwy takim ludziom?

  Nie każdy musi traktować koszulkę klubową jak obronę niepodległości…Pewnie żeby założyć taki artefakt to trzeba przedłożyć karnet i najlepiej to jeszcze w domu zrobić ołtarzyk na tą świętość…

  Koszulka jest koszulka. Czym innym jest dla fanatyka, czym innym dla niedzielnego widza. A na mecze nie chodzą na szczęście sami fanatycy.

 12. Ale to smutne dzielic kraj i regiony na kluby pilkarskie. Jakies kurwa przynaleznosci, kosy, zgody i chuj wie co. A graja kurwa taka padline ze wiekszy ubaw niz w cyrku na nich patrzec. Mam tak po calosci wywalone jajca na ta kibicowska sfere ze ja pierdole. Dlaczego nie ma takich afer itp zwiazanych np z sekcjami brydzowymi?

  Nie wiem,może ci od brydża handlują innym towarem?

 13. Nie każdy musi traktować koszulkę klubową jak obronę niepodległości…Pewnie żeby założyć taki artefakt to trzeba przedłożyć karnet i najlepiej to jeszcze w domu zrobić ołtarzyk na tą świętość…

  Koszulka jest koszulka. Czym innym jest dla fanatyka, czym innym dla niedzielnego widza. A na mecze nie chodzą na szczęście sami fanatycy.

  Dokladnie. Koszulka jak koszulka. Legia, Widzew czy Izolator Boguchwala bez roznicy. Chodzilbym do dresu po chacie:lol: co innego jakby mi dal jakis swiatowy klub czy ktos znany. A takie polskie kluby to… Zaprosili go to wzial, co mial robic

 14. Janek pilka sie nie interesuje i na legie ma wyjebane i nie jest zadnym ich kibicem. Juras to zalatwil. Po chuj mu koszulka klubu ktorego nie jest kibicem? Pamiatka jak chuj… ja bym nie chcial zeby taki Janek dostal koszulke Widzewa-nie jezdzisz na mecze, nie interesujesz sie klubem itp to po chuj rozdawac barwy takim ludziom?

  Barwy… Mówisz o tym jakby to jakaś rzeczywiście ważna i istotna  rzecz była 😆

 15. Janek pilka sie nie interesuje i na legie ma wyjebane i nie jest zadnym ich kibicem. Juras to zalatwil. Po chuj mu koszulka klubu ktorego nie jest kibicem? Pamiatka jak chuj… ja bym nie chcial zeby taki Janek dostal koszulke Widzewa-nie jezdzisz na mecze, nie interesujesz sie klubem itp to po chuj rozdawac barwy takim ludziom?

  Ale on nie dostał koszulki sportowki tylko koszulkę meczowa Legii, która nie jest zarezerwowana tylko dla kibiców. Dobra akcja,wiele klubów tak robi.

  I taką koszulkę Janusz spod Olsztyna czy Krakowa też sobie może nabyć, jeśli stwierdzi, że pasuje mu do spodni czy do czapki i przy zakupie na pewno nikt nie będzie go pytał o znajomość składu czy o to ile zębów stracił za klub.

 16. Ale on nie dostał koszulki sportowki tylko koszulkę meczowa Legii, która nie jest zarezerwowana tylko dla kibiców. Dobra akcja,wiele klubów tak robi.

  I taką koszulkę Janusz spod Olsztyna czy Krakowa też sobie może nabyć, jeśli stwierdzi, że pasuje mu do spodni czy do czapki i przy zakupie na pewno nikt nie będzie go pytał o znajomość składu czy o to ile zębów stracił za klub.

  dawno nie czytałem nic tak głupiego

 17. Dobrze, że jeszcze spodenek mu nie dali bo by tutaj niektórzy już w auta wsiadali i jechali do podmiejskiego lasku na ustawkę.

 18. Dobrze, że jeszcze spodenek mu nie dali bo by tutaj niektórzy już w auta wsiadali i jechali do podmiejskiego lasku na ustawkę.

  :razz:ociesznymirek:

 19. Zdjecie Janka z koszulka, a tematy zrobił się poważny. Wiadomo, ze L to (można wpisać cokolwiek się chce), ale jeśli Janek dostał koszulkę, to niech ma. Może po powrocie do domu przypomni sobie, ze musi w garażu posprzątać i akurat będzie miał pod ręka coś do wytarcia.

 20. Ludzie którzy skończyli 16 lat i kłócą się o jakiś gówniany klub, który gówno znaczy, jak wszystkie nasze ligii tego gównianego sportu. Co więcej, mogliby komuś zajebać w obronie "honoru" tego klubu :waldeklaugh:

  IQ 40

 21. Ludzie którzy skończyli 16 lat i kłócą się o jakiś gówniany klub, który gówno znaczy, jak wszystkie nasze ligii tego gównianego sportu. Co więcej, mogliby komuś zajebać w obronie "honoru" tego klubu :waldeklaugh:

  IQ 40

  Trochę z tym IQ to Cię poniosło. Góra 15.

 22. O co w ogóle chodzi z tymi skrajnymi emocjami? Dlaczego jeden klub jest cacy a drugi be? Dlaczego nie ma zwalczających się obozów króliczka Bugsa i kaczora Donalda? Co poszło nie tak w ewolucji?

 23. O co w ogóle chodzi z tymi skrajnymi emocjami? Dlaczego jeden klub jest cacy a drugi be? Dlaczego nie ma zwalczających się obozów króliczka Bugsa i kaczora Donalda? Co poszło nie tak w ewolucji?

  Króliczek Bugs i kaczor Donald nie prowadzą biznesów.

 24. Króliczek Bugs i kaczor Donald nie prowadzą biznesów.

  Przecież to mocne marki. Ale o co w ogóle chodzi z tymi biznesami? Jak jeden klub zniknie, to drugi nie będzie miał konkurencji?

 25. Przecież to mocne marki. Ale o co w ogóle chodzi z tymi biznesami? Jak jeden klub zniknie, to drugi nie będzie miał konkurencji?

  A czym Bugs handluje?

  Marchewką? 😆

 26. O co w ogóle chodzi z tymi skrajnymi emocjami? Dlaczego jeden klub jest cacy a drugi be? Dlaczego nie ma zwalczających się obozów króliczka Bugsa i kaczora Donalda? Co poszło nie tak w ewolucji?

  Polska B musi odreagować kompleks Warszawy, dlatego jest jak jest. Idzie przywyknąć.

 27. O co w ogóle chodzi z tymi skrajnymi emocjami? Dlaczego jeden klub jest cacy a drugi be? Dlaczego nie ma zwalczających się obozów króliczka Bugsa i kaczora Donalda? Co poszło nie tak w ewolucji?

  Bugs Bunny KRUL!

  Kaczor Donald chuj!

 28. Mówię sobie "nie wchodzę w ten temat, przecież tu będą takie wysrywy, że mała bania" i co? Wszedłem i się nie rozczarowałem. Bić kurwa pianę, bo typ dostał koszulkę, no kurwa, ja pierdolę. "Janek ogarnij się" – sami się kurwa ogarnijcie. Dają mu koszulkę to co miał powiedzieć – "spierdalać z tym ścierwem, bo Legia to chuje". No kurwa, jak kisnę:DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.