błachowicz

Jan Błachowicz odpowiedział za pośrednictwem Twittera na ostatnie słowa Daniela Cormiera. W rozmowie z Arielem Helwanim, „DC” stwiedził, że zawiódłby się, gdyby zestawiono Jona Jonesa z reprezentantem naszego kraju. Na reakcję Polaka długo nie trzeba było czekać.

„Jeśli to byłby zawód, to jak poczułbyś się, gdy pokonam twojego arcywroga, którego nie byłeś w stanie pokonać dwukrotnie?”

Aktualnie nie wiadomo, jak potoczą się sprawy na szczycie kategorii półciężkiej w kolejnych tygodniach. W ostatnich dniach Jon Jones mocno nalegał na walkę z Francisem Ngannou, jednak pomysł ten ostatecznie odrzucił, wskazując Błachowicza jako swojego kolejnego rywala. Słowa te potwierdził również menedżer „Bonesa”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Menedżer Jona Jonesa potwierdza! „Powiedział, że Błachowicz jest następny”

To nie pierwszy raz, gdy „DC” atakuje Błachowicz. Cormier odniósł się kiedyś do walki Polaka z Alexandrem Gustafssonem, po której skrytykował Szweda za potrzebę schodzenia do parteru w starciu z Janem Błachowiczem. Na słowa te już wtedy mocno zareagował najlepszy polski półciężki.

„Dzięki za twój „szacunek”! Prawda jest taka… że jeśli zawalczyłbym z tobą… zszedłbyś po sprowadzenie… na kolanach już w szatni.”

Co ciekawe, na początku 2020 roku Cormier w całkowicie innych słowach wypowiadał się na temat Błachowicza. Po znokautowaniu Coreya Andersona Amerykanin powiedział, że Polak powinien zmierzyć się z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

ZOBACZ TAKŻE: Daniel Cormier: „Niech Jan Błachowicz walczy z Jonem Jonesem”

41 KOMENTARZE

 1. Odnoszę wrażenie, że z każdym kolejnym tweetem jest coraz lepiej.

  Jakby ten title shot wypalił, to wbity cwel DC i Czejlowi jednocześnie.

  :antonio:

 2. uuuu grzmoty, grzmoty na Twitterze! Halo, policja?! Pan Jan Błachowicz zamordował starego czarnego grubaska!:o o::razz:łacz:

  Good job John:redford:

 3. "Jeśli to byłby zawód, to jak poczułbyś się, gdy pokonam twojego arcywroga, którego nie byłeś w stanie pokonać dwukrotnie?"

  O tak

  :razz:łacz::razz:łacz::razz:łacz:

 4. Chyba odlecieliście na inną planetę, DC robi Jana na miękko. Gdzie tu porównywać O.o

  A burza na twitterze niech trwa Janek w końcu dobije się do drzwi mainev… wróć… do drzwi pasa UFC.

 5. "Jeśli to byłby zawód, to jak poczułbyś się, gdy pokonam twojego arcywroga, którego nie byłeś w stanie pokonać dwukrotnie?"

  Nie pokonasz, ale daj epicką walkę.

 6. nie no ale mnie wkurwil grubas smierdzacy, Jano ma takie skalpy ostatnio, ze zasluguje zwyczajnie na szacunek kiedy wymienia sie jego nazwisko, tym bardziej ze trzyma fason i nikomu nie ubliza. Haa tfu !

 7. No szansa dla Jana dosyć spora. Może wygrać z Cormierem na Tweeterze bój na rzucanie w siebie słownym mięsem. Z całym szacunkiem ale w klatce to Cormier robi Janka siedząc na bicyklu… Do tego może dłubać w nosie…

  Ogólnie to cale UFC sie juz ciśnie w socjal mediach

 8. Afroamerykanie zbyt śmiele sobie poczynają. Już zapomnieli jak ich pobratymcy musieli uznać wyższość Słowianina w ringu i oktagonie.

 9. Swierzbi go grube dupsko bo Jan jego ziomkowi złamał szczękę, a potem bratu w kolorze skóry przypierdolił. Janek ukaże ich wszystkich za te zniewagi.

 10. Jeszcze jakby Janek henną sobie na klacie napisał White Pride i wtedy pobił Jona albo jeszcze lepiej Grubaska

  :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.