Według informacji, jaką podał dziennikarz TSN Sports, James Vick (MMA 13-5) został zwolniony z największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Kontrakt Amerykanina wygasł wraz z jego ostatnim pojedynkiem i UFC nie zdecydowało się przedłużyć umowy.

Vick z UFC był związany od siedmiu lat. W 2012 roku wziął udział w piętnastym sezonie programu The Ultimate Fighter. Mimo przegranej w popularnym reality show, rok później zasilił szeregi amerykańskiej organizacji. Pod jej szyldem stoczył czternaście pojedynków, m.in. z Justinem Gaethje, Paulem Felderem czy Danem Hookerem. Co ciekawe, kiedyś klasyfikował się w rankingu wagi lekkiej.

Zawodnikowi pochodzącemu z Teksasu nie szło ostatnimi czasy najlepiej. 33–latek jest aktualnie po czterech porażkach z rzędu. Ostatni raz w oktagonie był widziany w oktagonie w październiku ubiegłego roku, kiedy to został znokautowany upkickiem przez Niko Price’a w pierwszej rundzie. Starcie to odbyło się w limicie kategorii do 170 funtów.

Reprezentant klubu Team Lloyd Irvin prowadzi obecnie rozmowy z kilkoma organizacjami, ale póki co, nie jest jeszcze znana jego sportowa przyszłość.

19 KOMENTARZE

 1. James "Knockout Highlights" Vick.

  Nokautów na nim nie zapomnę nigdy :jon:

  Ze snajperką na dziką świnię

  Bez nien mógłby zaliczyć kolejną porażkę przez KO :mamed:

 2. Przecież to jego dzieciak zabił te dziki nie on, więc daj sobie na wstrzymanie.

  Ze snajperką na dziką świnię :DC:Jaki zadowolony z siebie :goldi:

  Bał się podejść, żeby go warchlak nie znokautował.

 3. Jeżeli je później zjada to w czym problem, dla Ciebie pewnie ktoś zabija jedzenie a na polowanie chodzisz do biedry.

  Gorzej jak nie zjada, tylko rucha.

 4. Ta k*rwa poluje na zwierzęta wiec go nie zaluje.

  J*bac cie, jestes zwyklym śmieciem

  Jeżeli je później zjada to w czym problem, dla Ciebie pewnie ktoś zabija jedzenie a na polowanie chodzisz do biedry.

 5. Zwierzeta sa dla ludzi. Zeby prosiaka zjesc najpierw trzeba go ubic. Proste. Trzymanie zwierzat w domu tylko dla wlasnego samopoczucia jest oznakiem problemow emocjonalnych, a im kto głupszy tym bardziej kategoryczne tezy formułuje, zwłaszcza w sprawach o których nie ma pojęcia.

 6. Zwierzeta sa dla ludzi. Zeby prosiaka zjesc najpierw trzeba go ubic. Proste. Trzymanie zwierzat w domu tylko dla wlasnego samopoczucia jest oznakiem problemow emocjonalnych.

 7. Ta k*rwa poluje na zwierzęta wiec go nie zaluje.

  J*bac cie, jestes zwyklym śmieciem

  Przecież to jego dzieciak zabił te dziki nie on, więc daj sobie na wstrzymanie.

  Ze snajperką na dziką świnię :DC:Jaki zadowolony z siebie :goldi:

 8. Jeszcze nie tak dawno śmiał się z Gejcziego, że jest zawodnikiem gorszej klasy. Śmiesznie to wygląda patrząc na to gdzie teraz są :razz:jelen:

  Trochę szkoda bo fajne walki dawał

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.