izu ugonoh ksw

Izu Ugonoh, polski pięściarz, ale też wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu, nie ma zamiaru wracać do boksu i skupia się teraz na treningach MMA. Niedawno Maciej Kawulski, jeden z właścicieli organizacji KSW potwierdził, że Izu będzie walczył dla organizacji KSW.

Zobacz również: Izu Ugonoh w KSW. Maciej Kawulski potwierdził angaż 33-latka w organizacji

W najnowszej rozmowie z Martinem Lewandowskim dla MMA Rocks, drugi z szefów KSW, dodał że Ugonoh ma podpisany kontrakt z organizacją na 4 walki. Zapytany natomiast o potencjalnych rywali na debiut, np. Tomasza Sararę lub Martyna Forda, Lewandowski odpowiedział:

Ani Sarara, ani Martyn Ford. Jest inny pomysł i raczej będzie to osoba z zagranicy, ale też mocna boksersko, mocna w stójce. Nie będzie to oczywiście żaden wyśmienity parterowiec, bo byśmy skazali wówczas Izu na porażkę, ale tu nie chodzi też o to, żeby dawać mu fory, tylko, żeby pojedynek był wyrównany.

Odnosząc się natomiast do nazwisk Forda i Sarary, Martin Lewandowski dodał:

Martyn Ford jest na kompletnie innym poziomie. To jest facet, który dopiero zaczął się bawić w MMA i on wszystko poznaje. Dotychczas dźwigał ciężary. Izu by go przecież zabił w klatce. A Sarara w ogóle nie jest w kręgu naszego zainteresowania.

Na razie jednak nie wiadomo z kim konkretnie Ugonoh może zawalczyć w KSW.

Nazwisko jeszcze nie jest mi znane. Poszukujemy.

Debiut Izu w KSW jest planowany na ten rok.

20 KOMENTARZE

  1. Sarara 😀 Może kiedyś. Tu nie ma co się skupiać na przeciwniku, kochani – Pudzian Emeryt, blask Mameda bez walk i aktywności teraz mocno opadnie, trzeba gwiazd, żeby ciuchcia chciała jechać dalej.

    Tu trzeba wspaniałego umysłu pana Kawulskiego, trzeba zorganizować gepardy, Afrykańczyków tańczących w strojach ludowych, trzeba zrobić oprawę i opowiedzieć niesamowitą historię o niespotykanej na świecie sile charakteru, o niezłomnym czarnoskórym, który podbił biały ląd…

  2. będzie to osoba z zagranicy, ale też mocna boksersko, mocna w stójce. Nie będzie to oczywiście żaden wyśmienity parterowiec

    sanczo forczi

  3. Szef jkrs to, szef jkrs tamto.. kogo to obchodzi?

    Nikogo… ale lepiej napisać, niż nie, może jakieś benefity wpadną…

  4. Znając podejście Izu to jeszcze kilka razy przed walką złapie kontuzje a potem odejdzie na emeryturę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.