Jon Jones nie odpuszcza nowemu mistrzowi kategorii średniej UFC, Israelowi Adesanyi. „Bones”, gdy dowiedział się, że trener zawodnika nie chce, aby Adesanya walczył z Jonesem, postanowił na swoim profilu na Twitterze ponownie zaatakować słownie potencjalnego rywala.

Oficjalnie zwalniam DC z pozycji mojej dzi*ki, Izzy jest teraz numerem 1.

Adesanya, jak to ma w zwyczaju, nie pozostał obojętny wobec słów mistrza kategorii półciężkiej, wypominając „Bonesowi” wiele kontrowersyjnych spraw z przeszłości.

Nigdy nie używałem tabletek na potencję. Moje jądra nadal produkują testosteron tak jak powinny, bo nigdy nie brałem testosteronu z zewnętrznych źródeł.

Gość potrzebuje pieniędzy, musi zapłacić podatki!

Oh Jonny, czasem jesteś takim zboczeńcem!

Adesanya prawdopodobnie w kolejnej walce zmierzy się z pogromcą m.in. Yoela Romero, Paulo Costą. Nieznany jest następny rywal jednego z najlepszych zawodników w historii MMA, Jonesa. Jak jednak widać, obaj panowie nie darzą się sympatią i w przyszłości możemy być świadkami kolejnej super-walki mistrz kontra mistrz.

25 KOMENTARZE

 1. Adesayna nie da sobie w kaszę dmuchać, Bones łatwy cel, amunicji na trash talk będzie pod dostatkiem.

 2. Nie wiem czy wiecie, ale ten konflikt ma podłoże rasowe. African Americans zioną do Czarnych z obszarów subsaharyjskich antypatią, bo historycznie są tymi, których przodkowie dali złapać się w siatkę bądź wódz sprzedał ich za paczkę fajek. Nigeryjscy autochtoni natomiast nie dali się wykorzenić.  Ponadto African Americans zazdraszczają tym drugim obchodów Dnia Dziecka, które w Nigerii wypadają na 27 maja gdy jest już ciepło i nie są świętem ruchomym zależnym od władzy jak w Stanach.

 3. Ten tekst o zwolnieniu DC z  pozycji dziwki i tak dalej, zajebisty. Adesanya sto lat by myślał i by nie wymyślił.

  A co Jony robi ze swoimi dziwkami to wszyscy wiedzą, nie mówię tu tylko o Cormierze ale zobaczcie co zrobił z USADA.

 4. Nie wiem czy wiecie, ale ten konflikt ma podłoże rasowe. African Americans zioną do Czarnych z obszarów subsaharyjskich antypatią, bo historycznie są tymi, których przodkowie dali złapać się w siatkę bądź wódz sprzedał ich za paczkę fajek. Nigeryjscy autochtoni natomiast nie dali się wykorzenić.  Ponadto African Americans zazdraszczają tym drugim obchodów Dnia Dziecka, które w Nigerii wypadają na 27 maja gdy jest już ciepło i nie są świętem ruchomym zależnym od władzy jak w Stanach.

  A ja myślę, że ma podłoże sadomasohomoerotyczne. Tak to brzmi

 5. Nie wiem czy wiecie, ale ten konflikt ma podłoże rasowe. African Americans zioną do Czarnych z obszarów subsaharyjskich antypatią, bo historycznie są tymi, których przodkowie dali złapać się w siatkę bądź wódz sprzedał ich za paczkę fajek. Nigeryjscy autochtoni natomiast nie dali się wykorzenić.  Ponadto African Americans zazdraszczają tym drugim obchodów Dnia Dziecka, które w Nigerii wypadają na 27 maja gdy jest już ciepło i nie są świętem ruchomym zależnym od władzy jak w Stanach.

  Trochę żartujesz, ale faktem małoznanym jest ten iż Murzyni z USA nie lubią tych z Afryki i vice-versa.

 6. Pewnie jedni sa bardziej murzyńscy od drugi…tylko pytanie którzy.

  Poza tym Jones jeszcze nikomu chyba nie poswiecił tyle uwagi, Israel sobie nagrabił. White powiedział że walka Jonesa z Adesanya nie teraz…więc szykujemy się na ich starcie.

 7. No i spoko nie dalej ten irytujacy gosc wkurza JBJ moze w koncu zobaczymy starego dobrego Jona ktory jednak postanowil sie przygotowywac do walki, a nie cpac i macac striptizerki

 8. Trochę żartujesz, ale faktem małoznanym jest ten iż Murzyni z USA nie lubią tych z Afryki i vice-versa.

  Przecież Izrael jest z australijskiego buszu.:jjsmile:

 9. Trochę żartujesz, ale faktem małoznanym jest ten iż Murzyni z USA nie lubią tych z Afryki i vice-versa.

  No właśnie o to napisałem.

 10. Trochę żartujesz, ale faktem małoznanym jest ten iż Murzyni z USA nie lubią tych z Afryki i vice-versa.

  Tak jak Brytole, czy Niemiaszki nie lubią Polaków, a Polacy Ukraińców- bo boją się że zabiorą przyjezdni Im pracę, tak murzyni z USA nie lubią przyjezdnych z Afryki, bo boją się że zabiorą Im zasiłek.

 11. Tak jak Brytole, czy Niemiaszki nie lubią Polaków, a Polacy Ukraińców- bo boją się że zabiorą przyjezdni Im pracę, tak murzyni z USA nie lubią przyjezdnych z Afryki, bo boją się że zabiorą Im zasiłek.

  :beczka:

 12. Dobre pociski ida widze:lol: Bones myslal ze ma za rywala jakiegos ulunga ktory nie wie co mu odp a Israel go karci za kazdym razem. Wszystko w punkt- tabsy na potencje, dziwki i niezaplacone podatki:OK:dobry jest Israel w te gierki trzeba przyznac:razz:enn:

 13. chyba raczej to, w związku z zwolnieniem etatu dla Adesanyi

  :razz:łacz:

  To raz że DC, a JBJ bo Izzy ładnie mu wszedł do głowy i w twitterowym tańcu się nie pier*oli.

 14. Trochę żartujesz, ale faktem małoznanym jest ten iż Murzyni z USA nie lubią tych z Afryki i vice-versa.

  :mjsmile:

  To już jest najwyższy poziom rasizmu. Coś jak 33 stopień wtajemniczenia u masonów.

 15. No i spoko nie dalej ten irytujacy gosc wkurza JBJ moze w koncu zobaczymy starego dobrego Jona ktory jednak postanowil sie przygotowywac do walki, a nie cpac i macac striptizerki

  Tylko wtedy walka zostałaby zmieniona na NC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.