Israel Adesanya nadal nie wie co jest przyczyną widocznego urazu klatki piersiowej, na którą zwrócili uwagę obserwujący podczas UFC 253. „The Last Stylebender” pokonał Paulo Costę w drugiej rundzie pojedynku, lecz jeszcze przed walką fani zadawali pytania o prawą stronę klatki piersiowej zawodnika. Widać było tam opuchliznę. Adesanya na swoim profilu na Twitterze zapewnił fanów, że powodem nie były sterydy, jak sugerowano w mediach społecznościowych.

Jeśli wstrzyknę sterydy w mojego drugiego cycka, czy on też dostanie ginekomastii? Pytam dla kolegi…

Informacyjnie dla tych, którzy interesują się moim słodkim cyckiem. Pijcie nektar bogów.

W ujawnionej korespondencji Adesanyi jego rozmówca przyznaje, że poziomy testosteronu i estrogenu zawodnika są w normie co miałoby wykluczyć ginekomastię. W drugiej prywatnej wiadomości Israel podzielił się konwersacją ze specjalistą, który wierzy, że ten ma zerwany mięsień, co często przydarza się kulturystom.

Adesanya zaraz po walce nie przejmował się zbytnio samym urazem. Twierdził, że mięsień jest spuchnięty i trochę boli, lecz nie jest to nic nadzwyczajnego. Jak widać zawodnik poddał się badaniom oraz przeprowadzono prześwietlenie, które ma potwierdzić uraz. Mistrz zapowiadał również w wywiadach szybki powrót do oktagonu UFC. Adesanya chciałby zawalczyć jeszcze w tym roku, co oznaczałoby, że kontuzja nie jest poważna. Nie wiadomo jednak co powiedzą na to lekarze.

33 KOMENTARZE

 1. :juanlaugh:

  Jebana amazonka normalnie.

  Prawda jest taka, że to sprawa ewolucji.

  Pewnym grupom etnicznym wyrastaje dodatkowa (naturalna) kieszeń, żeby mieli gdzie chować zajebane fanty ze sklepów.

 2. ::really::

  Faktycznie, Adesanya to kawał kulturysty…

  Tylko kulturysta może zerwać mięsień, innym ludziom się to nie zdarza :frankapprove:

 3. Tylko kulturysta może zerwać mięsień, innym ludziom się to nie zdarza :frankapprove:

  A ja nie wiem, ja się nie kłuję :neildegrassewhoa:

  Tłumaczenie jest, że zerwał mięsień jak kulturyści ćwiczący klatę. Faktycznie, po klacie Adesanyi widać ile kulturystycznej roboty w nią wkłada…

 4. To nie jest zadna kontuzja mięśnia klatki piersiowej tylko perfidne Gyno, nie ma wgl żadnej dyskusji. To ze adesanya nie wyglada jak kulturysta o niczym nie świadczy ma kiepska genetykę, uwierzcie mi ze większość osób na sterydach wyglada przeciętnie albo kiepsko, to jest najlepsza forma jaka izzy może zrobić będąc na sterydach, pozatym nie musiał brac wcale testosteronu itd mógł brać EPO czy inne substancje wspomagające i zejść nagle z cyklu żeby zdać testy antydopingowe. Gyno nie wyskakuje ci od tak z reszta takie Gyno jakie on ma to nawet kulturyści takich cycuszkow nie dostają a sa po naprawdę konkretnych cyklach sterydów

 5. Jebany zrobiłby szybko operacje, wtedy powiedział, że jakiś zerwany mięsień czy coś to zamiast tego wałkuje temat xD

  Następny cykl niech lepiej rozpisze i z głowy

 6. To nie jest zadna kontuzja mięśnia klatki piersiowej tylko perfidne Gyno, nie ma wgl żadnej dyskusji. To ze adesanya nie wyglada jak kulturysta o niczym nie świadczy ma kiepska genetykę, uwierzcie mi ze większość osób na sterydach wyglada przeciętnie albo kiepsko, to jest najlepsza forma jaka izzy może zrobić będąc na sterydach, pozatym nie musiał brac wcale testosteronu itd mógł brać EPO czy inne substancje wspomagające i zejść nagle z cyklu żeby zdać testy antydopingowe. Gyno nie wyskakuje ci od tak z reszta takie Gyno jakie on ma to nawet kulturyści takich cycuszkow nie dostają a sa po naprawdę konkretnych cyklach sterydów

  Gino od EPO. Weź Ty już skończ udawać znawce :lol::rofl:

 7. Nie jestem specjalistą, ale są tu na pewno lekarze. Jest mozliwe,żeby ginekomastia dotknęła tylko jednego cycka? Hormony nie rozchodzą się po ciele równomiernie?

 8. Jeśli wstrzyknę sterydy w mojego drugiego cycka, czy on też dostanie ginekomastii? Pytam dla kolegi…

  Za dlugo chłop na podlasiu siedział

 9. Nie jestem specjalistą, ale są tu na pewno lekarze. Jest mozliwe,żeby ginekomastia dotknęła tylko jednego cycka? Hormony nie rozchodzą się po ciele równomiernie?

  A jak to możliwe że masz jedno jajo większe od drugiego ?

 10. Ekstrakty Prolongatum Oczywiście

  :damjan:

  Chyba estry testosteronu

  Poza tym prolongatum to nazwa handlowa enana czyli długiego estru

  Nijak to się ma do epo znafco

 11. :damjan:

  Chyba estry testosteronu

  Poza tym prolongatum to nazwa handlowa enana czyli długiego estru

  Nijak to się ma do epo znafco

  A może zastanów się w jakim kontekście to napisałem i przestań świrować pawiana

 12. A Ty nie? :razz:utinlaugh:

  No właśnie całe piękno tego wrzutu…

  Kiedyś tak powiedziałem do kumpla i w odpowiedzi usłyszałem "Chyba Ty"…

  Jebłem…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.