Strona główna Dana White Mocne wymiany...

Mocne wymiany zdań Adesanyi i Jonesa. Prezydent UFC bardzo zainteresowany pojedynkiem

13

Agresywne wymiany słowne w mediach społecznościowych wzmocniły zainteresowanie ze strony UFC do zestawienia ze sobą byłego mistrza kategorii półciężkiej, Jona Jonesa, z Israelem Adesanyą. Obaj zawodnicy nie oszczędzają się na Twitterze wzajemnie atakując się słownie i krytykując swoje zachowania. Dana White w rozmowie z UFC Arabia wyznał, że jest bardzo zainteresowany zestawieniem obu panów w oktagonie.

To jest walka, do której trzeba doprowadzić – 100%. Myślę, że walka tych dwóch zawodników będzie czymś ogromnym.

Nie chodzi tutaj o to czego ja chcę. Wszystko zależy od tego czego oni chcą. Adesanya jest mistrzem. Naprawdę się rozwija, zaczyna czuć się dobrze w oktagonie, wie, że to jego dom i zachowuje się właśnie w ten sposób. Myślę, że chce walczyć z wygranym starcia Whittakera i Cannoniera, a potem zobaczymy co się stanie.

Adesanya w swoich komentarzach na temat Jonesa wspomniał nawet o jego zmarłej mamie, na co „Bones” zareagował na swoim profilu.

Mój tata powiedział mi już jak cię pokonać. Uwierz mi, on wie. Twoja mama byłaby rozczarowana tym kim się stałeś.

Moja mama była bardzo humanitarną osobą. Wiem, że projekt CARE sprawiłby, że byłaby ze mnie bardziej dumna niż z tego co zrobiłem w UFC.

Izzy, dziękuję ci za okazję żeby wspomnieć o mojej niesamowitej mamie. Teraz za nią tęsknię… Walczymy w 2021 roku?

Oglądałem cię od czasu UFC 94. Rzuty zapaśnicze, obrotowe łokcie. Widziałem wiele razy jak spierdo*iłeś sprawy, popełniałeś te same błędy. Broniłem cię, byłem fanem. Widocznie w ten sposób uczyłem się jak cię skończyć. Niesamowity obrót spraw. Anime w prawdziwym życiu.

Teraz, gdy Jones ogłosił przejście do kategorii ciężkiej, Adesanya zapowiada, że może bić się z „Bonesem” nawet w królewskiej dywizji. Jon nie występował w oktagonie UFC od czasu wygranej z Dominickiem Reyesem. Nie wiadomo kiedy zawodnik wróci do klatki MMA. Adesanya po zwycięstwie z Costą stwierdził, że chciałby w kolejnej obronie walczyć z Jaredem Cannonierem. Ten jednak najpierw musi pokonać Roberta Whittakera na UFC 254.

13 KOMENTARZE

 1. Kuntakinte wspomina o Matce Jonesa która zmarła ( chyba była chora na cukrzycę).

   Jak by ktos jeszcze nie wiedział czemu "hejtuję" Adesanyę, wyjasniam, nic złego co zostanie o nim powiedziane nie jest hejtem tylko prawdą.

  Nie wiem tylko czyj gwałt na nim wolałbym zobaczyć, Jonesa czy Janka.

 2. @baju  Ale żeś tendencyjnie wybrał początek tej korespondencji

  :beczka:

  Jakbym chciał opisać wszystko to musiałbym zacząć pewnie od 2018 (?) roku. Fani MMA powinni doskonale znać ten konflikt i śledzić obu panów w mediach społecznościowych. Wybrałem najlepsze, według mnie, smaczki całej dyskusji obu panów, chociaż żaden nie odpisywał rywalowi tylko tworzył swoje treści. Skomplikowani goście. 🙂

 3. Trzydziestokilkuletni facet jadący po czyjejś mamie… Myślałem że ten etap kończy się jakoś koło 14 roku życia.

 4. Trzydziestokilkuletni facet jadący po czyjejś mamie… Myślałem że ten etap kończy się jakoś koło 14 roku życia.

  To patrz co bedzie dalej sie działo…

 5. Tylko jak oni do tej walki chcą doprowadzić? Gdyby któryś z nich był mistrzem w LHW to miałoby to sens, a tak to co? Zrobią taką super walkę bez żadnego pasa czy wymyślą coś jak z Masvidalem i Diazem? Janek im krzyżuje trochę plany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.