Mimo, że w kolejnej walce to Paulo Costa będzie prawdopodobnie rywalem Israela Adesanyi, ten jest pod wrażeniem innego zawodnika z kategorii średniej UFC. Zapytany o potencjalnych rywali na konferencji prasowej po UFC 243 „The Last Styylebender” stwierdził, że w tym momencie podoba mu się to co robi Jared Cannonier.

Jared Cannonier. Lubię tego gościa. To porządny człowiek. Podoba mi się jego styl, to, że przeszedł z kategorii ciężkiej do półciężkiej, a potem do średniej. Jestem pod wrażeniem jego walk. Ma prawdopodobnie jeszcze jedną walkę przed sobą. To zależy od rywala – może jeden, może dwa pojedynki dzielą nas od walki. Chcę się z nim zmierzyć. Lubię takie wyzwania. Tak jak Robert – to bestia! Widziałem go jeszcze w TUF’ie. Tutaj chodzi o zdobywanie nazwisk, wygrywanie z takimi zawodnikami. Koniec końców ludzie przyznają, że wygrałem ze wszystkimi, których postawili przede mną.

Cannonier nie przegrał walki od czasu przejścia do dywizji do 84 kilogramów. W tym czasie pokonał m.in. Andersona Silvę czy Jacka Hermanssona. W tym momencie zajmuje on 5. miejsce w rankingu UFC. Możliwe, że w kolejnym pojedynku zmierzy się z Yoelem Romero – o takim starciu mówiło się po wygranej zawodnika na UFC w Kopenhadze.

16 KOMENTARZE

 1. Zarówno walka z Costą jak i z Jaredem to może być jebany spektakl. A do tego wciąż jest Gastelum, który lada chwila odpierdoli łeb Tillowi i znów będzie się liczyć w tej rozgrywce. Piękne czasy

 2. Zarówno walka z Costą jak i z Jaredem to może być jebany spektakl. A do tego wciąż jest Gastelum, który lada chwila odpierdoli łeb Tillowi i znów będzie się liczyć w tej rozgrywce. Piękne czasy

  Jeszcze dolicz Romero bo na pewno sie odkuje szybko. No i jak ich opierdoli to srednia wyczyszczona.

 3. Jeszcze dolicz Romero bo na pewno sie odkuje szybko. No i jak ich opierdoli to srednia wyczyszczona.

  Jak dostanie Cannoniera to się nie odkuje.

 4. Cannonier to najtrudniejszy test w tej wadze dla Izziego. Kurewsko silny, dobre zapasy, nie podpali się i nie wleci szczęką na cios.

 5. A Janek go zrobił jak chciał. Czy zrobił by Izziego według tej logiki.

  Janek zabiłby Izziego i sprawa załatwiona.

 6. Cannonier to najtrudniejszy test w tej wadze dla Izziego. Kurewsko silny, dobre zapasy

  :travolta:

  Gdzieś ty widział te dobre zapasy?:damjan:

 7. Chyba nigdy nie widział w akcji naszego rodaka, Mameda!

  Przypominam, że Mamed przegrał ostatnie dwie walki, więc w tej chwili jest „tym jebanym Czeczenem”. Jeśli wygra z Askhamem wtedy będziesz mógł napisać: „nasz, Polak Mamed”.

  Szanujmy się.

 8. Mamed ma juz starą twarz. Wygląda jak  Dana White czy Yoel Riomerio którzy w kilka miesięcy dosłownie zestarzeli się o 10 lat.Mam nadzieje że mnie to nie czeka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.