Holly Holm nie wystąpi na zbliżającej się wielkimi krokami gali UFC 243 w Melbourne. Zawodniczka doznała kontuzji, której nie chce zdradzać szczegółów. Według informacji podanych przez MMAJunkie.com, UFC nie będzie szukało zastępstwa dla Raquel Pennington. Miał to być rewanż obu pań – pierwszą walkę wygrała Holm na UFC 184.

Dla Holly Holm miał to być drugi występ na Marvel Stadium. Za pierwszym razem znokautowała tam Rondę Rousey (12-2) i odebrała jej mistrzowski pas. Ostatnie 4 lata w karierze wychowanki JacksonWink MMA nie należą do udanych. Z 7 występów w oktagonie UFC przegrała aż 5. W dodatku po UFC 239 sam Dana White mówił o tym, że Holly musi rozważyć zakończenie kariery. Co więcej, domagali się tego fani.

Pennington dostała się do UFC przez program ”The Ultimate Fighter”. Zawodniczka tak samo, jak Holm przegrywała z Amandą Nunes oraz Germanie de Randamie. Swój ostatni pojedynek stoczyła z Irene Aldaną (10-5) na UFC on ESPN 4 i udało jej się zwyciężyć przez niejednogłośną decyzję sędziów.

10 KOMENTARZE

  1. Druga walka Holly odwołana w tym roku coś tu śmierdzi. Gala sama w sobie szału nie robi, dobry Main i comain event a Dana się chwalił jaką to świetną galę w Australii zrobi.

  2. Ależ strata Gala bez tyś tyś. Całe ufc 243 traci sens jak nie znajdą zastępstwa dla Pennington. Tak być nie może.:razz:utinlaugh:

  3. wypada najpopularniejszy zawodnik z karty, coś myślę, że to może być USADA.

    Łysy sugerował przejście na emeryturkę, Holly się postawiła no i mamy efekt.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.