WCA z Heraklesem „Klub Roku 2020”. Świetna passa warszawskiego klubu zagwarantowała mu Heraklesa. Podopieczni Roberta Jocza mieli naprawdę udany rok. Mistrzostwo KSW, mistrzostwo UFC oraz inne fantastyczne zwycięstwa.

  1. JAN BŁACHOWICZ – 2:0 (Anderson W, Reyes W) UFC
  2. DAMIAN JANIKOWSKI 1:0 (Gustafsson W) KSW
  3. KAMIL GNIADEK – 1:0 (Balcerczak W) FEN
  4. MANSUR AZHIEV 1:0 (Gałęcki W) Browar Północny
  5. NORBERT DASZKIEWICZ – 1:0 (Kaliciński W) Armia
  6. IZUAGBE UGONOH – 1:0 (Domingos W) KSW
  7. SYLWESTER MILLER – 1:0 (Kamiński W) Babilon
  8. DANIEL OMIELAŃCZUK – 1:1 (Pakutinskas W, Johnson L) ACA
  9. MARIAN ZIÓŁKOWSKI – 1:1 (Gamrot L, Szymański W) KSW

Heraklesy polskiego MMA 2020

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, została zapoczątkowana na portalu MMARocks.pl. Wkrótce po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok powiększała się aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, zawodnik roku amatorów, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności. Warto wspomnieć, że co roku do „Galerii Sław” polskiego MMA, dołącza jedna osobistość, która wybitnie przysłużyła się dyscyplinie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.