W sobotę 13 lutego odbędzie się gala Heraklesy polskiego MMA 2020. Prestiżowe nagrody z branży wszechstylowej walki wręcz zostaną wręczone w dziesięciu kategoriach. Prezentujemy dziś nominacje do „Odkrycie Roku”.

Patryk Kaczmarczyk
Kacper Koziorzębski
Robert Ruchała
Marcin Skrzek

Heraklesy polskiego MMA 2020

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, została zapoczątkowana na portalu MMARocks.pl. Wkrótce po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok powiększała się aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, zawodnik roku amatorów, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności. Warto wspomnieć, że co roku do „Galerii Sław” polskiego MMA, dołącza jedna osobistość, która wybitnie przysłużyła się dyscyplinie.

Transmisja gali „Heraklesy polskiego MMA 2020” w sobotę 13 lutego od godziny 18:00 w Polsacie Sport Extra.

4 KOMENTARZE

  1. Absolutnie moim zdaniem Herakles do jedynego gwałciciela w octagonie. Ostatnia walka Roberta w octagonie przypieczętowała ta decyzję.

  2. Kaczmarczyk.

    Absolutnie moim zdaniem Herakles do jedynego gwałciciela w octagonie. Ostatnia walka Roberta w octagonie przypieczętowała ta decyzję.

    Ostatnia była w 2021.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.