W sobotę 13 lutego odbędzie się gala Heraklesy polskiego MMA 2020. Prestiżowe nagrody z branży wszechstylowej walki wręcz zostaną wręczone w dziesięciu kategoriach. Prezentujemy dziś nominacje do „Nokautu Roku”:

Jan Błachowicz (vs Dominick Reyes, UFC 253)
Kacper Formela (vs Kamil Łebkowski, FEN 29)
Mamed Khalidov (vs Scott Askham, KSW 55)
Sebastian Rajewski (vs Mariusz Mazur, Babilon MMA 13)

Heraklesy polskiego MMA 2020

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, została zapoczątkowana na portalu MMARocks.pl. Wkrótce po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok powiększała się aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, zawodnik roku amatorów, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności. Warto wspomnieć, że co roku do „Galerii Sław” polskiego MMA, dołącza jedna osobistość, która wybitnie przysłużyła się dyscyplinie.

Transmisja gali „Heraklesy polskiego MMA 2020” w sobotę 13 lutego od godziny 18:00 w Polsacie Sport Extra.

8 KOMENTARZE

  1. Fajne nokauty, najefektowniejszy chyba Mamed, ale okoliczności w jakich zrobił to Janek (walka mistrzowska w najlepszej organizacji na świecie, z takim zawodnikiem jak Reyes) sprawiają, iż moim zdaniem to właśnie Jano najbardziej zasługuje na ten tytuł.

  2. Nokaut w walce mistrzowskiej UFC >> każdy najdziwniejszy, najniebezpieczniejszy, najładniejszy, najznakomitszy, najnajnaj nokaut na nic nieznaczącej gali podrzędnej organizacji MMA

  3. Chyba nie ma tutaj trudnego wyboru. Jakby nie Janek to dałbym głos na Mameda, ale tutaj stawka i prestiż pojedynku się liczy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.