Już dziś Heraklesy! Nie przegapcie uroczystości wręczenia nagród w polskim MMA za rok 2020. Wydarzenie będzie transmitowane przez telewizję Polsat Sport Extra.

Heraklesy polskiego MMA 2020

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, została zapoczątkowana na portalu MMARocks.pl. Wkrótce po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok powiększała się aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, zawodnik roku amatorów, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności. Warto wspomnieć, że co roku do „Galerii Sław” polskiego MMA, dołącza jedna osobistość, która wybitnie przysłużyła się dyscyplinie.

Transmisja gali „Heraklesy polskiego MMA 2020” w sobotę 13 lutego od godziny 18:00 w Polsacie Sport Extra.

15 KOMENTARZE

 1. Ogólnie słabe strasznie, kanał sportowy i ich program o mma jest najlepszym programem o tematyce mma i liczącym medium, które rozwija sport/ dodaje jakości, której coraz trudniej szukać na waszym portalu.Nominacje i pomijanie niektórych osób z uwagi na naciski z Polsatu to słabe i pokazuje ze portal, który zawsze był numerem jeden jest już tylko cieniem tego czym był.  Kółko wzajemnej adoracji , typowy polski kurwidolek – bawcie się dobrze – dzisiaj Kanał sportowy jutro wy…..

 2. Bojkotuję Mariana Kmitę!

  O co chodzi? Potężny Bór miał być nominowany czy kanał sportowy? I Marian powiedział stop?

 3. Warto wspomnieć, że co roku do "Galerii Sław" polskiego MMA, dołącza jedna osobistość, która wybitnie przysłużyła się dyscyplinie.

  Cholera , Najman nie odbierze nagrody, bo dziś walczy  :razz:utinlaugh:

 4. O co chodzi? Potężny Bór miał być nominowany czy kanał sportowy? I Marian powiedział stop?

  :rutekajak:

 5. Do wszystkich krytykujących pytanie:

  Jeśli Polsat by tego nie zorganizował to jakieś inne duże medium o takim zasięgu by to zrobiło?

  Heraklesy są transmitowane były na żywo na kanale o dużym zasięgu.

  W innym razie oprócz śledzących portale branżowe mało kto by wiedział o takim wydarzeniu

 6. Do wszystkich krytykujących pytanie:

  Jeśli Polsat by tego nie zorganizował to jakieś inne duże medium o takim zasięgu by to zrobiło?

  Heraklesy są transmitowane były na żywo na kanale o dużym zasięgu.

  W innym razie oprócz śledzących portale branżowe mało kto by wiedział o takim wydarzeniu

  A kto niby wiedzial o tym wydarzeniu oprocz osob sledzacych portale branzowe?

 7. O co chodzi z Kanałem Sportowym?

  Boras powiedział, że ich nie zaprosili w tym roku do „kapituły” i padła delikatna sugestia, że to wszystko przez Kmitę. Śmieszne bo skoro wszystkie redakcje mma bez podziału biorą w tym udział to przedstawiciele Kanału Sportowego a już tym bardziej Oktagon Live powinni brać w tym udział. A jeszcze większa beka jest taka, że Borek w którejś edycji dostał Heraklesa jako „ambasador mma w Polsce”.

  Marian Kmita szefem polskiego mma.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.