W piątek 24 stycznia odbędzie się gala Heraklesy polskiego MMA 2019. Prestiżowe nagrody z branży wszechstylowej walki wręcz zostaną wręczone w ośmiu kategoriach. Prezentujemy dziś nominacje w kategorii „Poddanie roku”.

David Zawada (vs Abubakar Nurmagomedov z gali UFC on ESPN+ 21)
Dawid Śmiełowski (vs Dmitriy Gorbatov z gali Slugfest 16)
Cezary Oleksiejczuk (vs Jacek Bednorz z gali Armia Fight Night 7)
Borys Mańkowski (vs Vaso Bakočević z gali KSW 51)

Heraklesy polskiego MMA 2019

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, spotkała się entuzjazmem środowiska MMA w Polsce. Wkrótce, po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok się powiększała aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności.

Transmisja gali „Heraklesy polskiego MMA 2019” w piątek 24 stycznia od godziny 20:00 w Polsacie Sport Extra.

35 KOMENTARZE

 1. Jeśli sprawiam radość, to chyba dobre, co nie? 🙂

  Polski Bruce Buffer zawsze na propsie. Trzymaj się tam Krzychu, jebla z tym środowiskiem idzie dostać.

 2. Iza Matczak :heart:

  Borka kiedyś lubiłem, ale ostatnio go nie trawię. A ten Turski to taki klakier, że rzygać się chce. Chuj z nimi.

 3. Olać te wasze heraklesy. Inne radakcje tez swoje nagrody rozdały. Dlaczego nie macie kategorii trener roku?

 4. Olać te wasze heraklesy. Inne radakcje tez swoje nagrody rozdały. Dlaczego nie macie kategorii trener roku?

  W porządku, ale nasze są oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami jakie zawodnik może uzyskać w swojej karierze w Polsce. W przeciwieństwie do innych, nie ograniczamy się do napisania na stronie internetowej "wygrał ten i ten" i wrzucenia na Facebooka, ale nasze nagrody to wielkie wydarzenie transmitowane w telewizji, a gala wręczania odbywa się na bankiecie, na który zaproszeni są nominowani. Również statuetka jest fizyczna i pięknie wykonana, a dodatkowo nagrody Heraklesy wybiera kapituła złożona z ekspertów branży oraz innych liczących się portali o MMA w Polsce. Wspólnymi siłami wybieramy najlepszych w roku ubiegłym i dlatego ta wspólna inicjatywa uznawana jest za oficjalne nagrody w branży w tym kraju.

  Także może i inni już rozdali, ale z całym szacunkiem naprawdę różnica jest kolosalna między innymi "rozdanymi już" nagrodami a Heraklesami. To też świadczy o sile strony, jeśli organizuje takie wydarzenia we współpracy z bardzo wpływowymi partnerami jak np. telewizja. Zatem możesz i olać nasze nagrody, ale nie zmienisz faktu, że to jedyne polskie nagrody, które tak naprawdę się liczą.

  Dlaczego nie mamy trenera roku? Bo Klub Roku w zupełności wystarczy i sukces klubu to również sukces trenerów.

   

 5. Poddanie roku :

  – Bastek i jego zesranie się przed wyjazdem na Heraklesy

  :lesnarhappy::irish:

  :deniroclap:

 6. dodatkowo nagrody Heraklesy wybiera kapituła złożona z ekspertów branży oraz innych liczących się portali o MMA w Polsce.

  Kto w tym roku tworzy kapitułe? Nigdzie nie mogę tego znaleźć, a chciałbym poznać tych ekspertów i portale branżowe w tym uczestniczące.

 7. Kto w tym roku tworzy kapitułe? Nigdzie nie mogę tego znaleźć, a chciałbym poznać tych ekspertów i portale branżowe w tym uczestniczące.

  W skład kapituły wchodzą: MMANews.pl, InTheCage.pl, Fight24.pl, FightSport.pl, MyMMA.pl, PolsatSport, Wirtualna Polska, Przegląd Sportowy, Onet, Andrzej Janisz, Piotr Jeleniewski.

 8. W skład kapituły wchodzą: MMANews.pl, InTheCage.pl, Fight24.pl, FightSport.pl, MyMMA.pl, PolsatSport, Wirtualna Polska, Przegląd Sportowy, Onet, Andrzej Janisz, Piotr Jeleniewski.

  O kurde, in the cage to chyba z pfronu tam miejsce dostało.

 9. W skład kapituły wchodzą: MMANews.pl, InTheCage.pl, Fight24.pl, FightSport.pl, MyMMA.pl, PolsatSport, Wirtualna Polska, Przegląd Sportowy, Onet, Andrzej Janisz, Piotr Jeleniewski.

  Każdy głos ma taką samą wage/znaczenie? Podacie później kto jak głosował?

 10. Każdy głos ma taką samą wage/znaczenie? Podacie później kto jak głosował?

  Niestety głosowanie jest tylko w obrębie kapituły, nie jest publiczne. Każdy głos ma taką samą wagę.

 11. Niestety głosowanie jest tylko w obrębie kapituły, nie jest publiczne. Każdy głos ma taką samą wagę.

  Czy ja dobrze rozumiem, że głos Andrzeja Janisza ma taką samą wagę jak głos całej redakcji np. Polsatu Sport?

 12. Iza Matczak :heart:

  Borka kiedyś lubiłem, ale ostatnio go nie trawię. A ten Turski to taki klakier, że rzygać się chce. Chuj z nimi.

  Byś miał dobrą posadke w polsacie to byś inaczej gadał 😉

 13. Byś miał dobrą posadke w polsacie to byś inaczej gadał 😉

  Są dziennikarze, którzy nie muszą opierdalać wszystkim dookoła petardy po same bile i też pewnie finansowo dobrze się trzymają.

 14. Są dziennikarze, którzy nie muszą opierdalać wszystkim dookoła petardy po same bile i też pewnie finansowo dobrze się trzymają.

  apetyt rośnie wraz z konsumpcją. zwłaszcza jeśli tory i podwozie były złe.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.