W piątek 24 stycznia odbędzie się gala Heraklesy polskiego MMA 2019. Prestiżowe nagrody z branży wszechstylowej walki wręcz zostaną wręczone w ośmiu kategoriach. Prezentujemy dziś nominacje w kategorii „Gala roku”.

ACA 92
KSW 52
FEN 26
Babilon MMA 11

Heraklesy polskiego MMA 2019

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, spotkała się entuzjazmem środowiska MMA w Polsce. Wkrótce, po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok się powiększała aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności.

Transmisja gali „Heraklesy polskiego MMA 2019” w piątek 24 stycznia od godziny 20:00 w Polsacie Sport Extra.

16 KOMENTARZE

 1. IMO KSW kolejny raz z rzędu zdobedzie statuetke za gale roku. Mam pytanie czemu nie ma w nominowanych galach Fake mma, skoro promoujecie o cos?

 2. IMO KSW kolejny raz z rzędu zdobedzie statuetke za gale roku. Mam pytanie czemu nie ma w nominowanych galach Fake mma, skoro promoujecie o cos?

  Ponieważ przy nominacjach brany jest również pod uwagę poziom sportowy wydarzenia oraz widowiskowość walk oraz skończeń na tejże gali. Mimo całego sukcesu komercyjnego gal typu Fame, FFF czy Wotore, to jednak nie można zaprzeczyć, że nominowane wydarzenia, były w roku 2019 bardziej spektakularne pod tymi dwoma kryteriami, niż ta trójka gal wymieniona wyżej.

 3. Ponieważ przy nominacjach brany jest również pod uwagę poziom sportowy wydarzenia oraz widowiskowość walk oraz skończeń na tejże gali. Mimo całego sukcesu komercyjnego gal typu Fame, FFF czy Wotore, to jednak nie można zaprzeczyć, że nominowane wydarzenia, były w roku 2019 bardziej spektakularne pod tymi dwoma kryteriami, niż ta trójka gal wymieniona wyżej.

  W polskim mma nie było nic bardziej spektakularnego od skończenia karła przed czasem.

 4. Mimo całego sukcesu komercyjnego gal typu Fame, FFF czy Wotore, to jednak nie można zaprzeczyć, że nominowane wydarzenia, były w roku 2019 bardziej spektakularne pod tymi dwoma kryteriami, niż ta trójka gal wymieniona wyżej.

  A Wotore to dopiero w Herkulesach za 2020. :korwinwhat:

 5. Przyznam, ACA jakoś nie miałem okazji oglądać,więc dałem głos na FEN 26,która moim zdaniem była naprawdę mega dojebana.

  Na ksw już dawno przestałem zwracać uwagę, bo tam w większości to "chuj,dupa i kamieni kupa" ::clintdis::

 6. A co to w ogóle ma wspólnego z mma?

  Tyle samo co Fame i FFF. Na wszystkich tych galach można używać technik MMA do skończenia swojego rywala. Wotore po prostu dodało coś ekstra, segment, który zapewnia zwycięstwo po wyrzuceniu z areny (z którego jednak szybko zrezygnowali – bo już w trakcie trwania turnieju).

 7. Tyle samo co Fame i FFF. Na wszystkich tych galach można używać technik MMA do skończenia swojego rywala. Wotore po prostu dodało coś ekstra, segment, który zapewnia zwycięstwo po wyrzuceniu z areny (z którego jednak szybko zrezygnowali – bo już w trakcie trwania turnieju).

  Do tej pory myślałem, że poziom trollingu @FAMEMMA  jest nie do pobicia, jednak się myliłem.:tellmemore:

  Ps. Aż dziwne, że w boksie nie dają nagród zawodnikom mma, przecież wszystkich technik bokserskich można używać w mma, a nawet rękawic :stevecarell:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.