Grzegorz Szulakowski (9-4) podczas sobotniej gali KSW 52 w Gliwicach już w pierwszej rundzie został znokautowany przez Shamila Musaeva (14-0). Po przegranej „Szuli” opublikował na swojej stronie na Facebooku długi w pis, w którym rozpoczął od podziękowań fanom.

„Każdy ma przegraną, to nie była moja klęska… To był mój przystanek, przystanek do zwycięstwa!”. Cześć mordki… Na start chciałem napisać, że czuję się dobrze, wszystko u mnie ok. Chciałem wam wszystkim bardzo podziękować za tak oromne wsparcie okazane z waszej strony! Jest mi bardzo miło, że dostałem od was dosłownie setki wiadomości! Z góry przepraszam, że nie odpiszę, ale na pewno w wolnej chwili przeczytam je co do jednej! Nie spodziewałem się, że mam tak ogromne grono kibiców! Prawdziwych kibiców, którzy są ze mną na dobre i na złe! Pisząc to aż mi się łezka ze szczęścia w oku kręci! Wy jesteście dla mnie ogromnym skarbem! Z całego serducha dziękuję wam za to!”

Zobacz również: Wideo z walki Musaev vs Szulakowski

Szulakowski opisał również to, jak zapamięta ten pojedynek.

„Co do samej walki. Wczoraj to już historia. Historia to nauka… Nauka to wiedza… Wiedza to sukces. Wczorajszy wieczór nie należal do udanych. Pierwszy nokaut w mojej zawodowej karierze zaliczony… „Szkoda, że nie z mojej strony”, ale kiedyś musiał nadejść ten dzień. Człowiek musi podobno spróbować w życiu wszystkiego. Gratulacje dla mojego przeciwnika. Piękny strzał, wyczuty moment i boom! Musaev to świetny, skromny człowiek, prawdziwy sportowiec, który ma w sobie wiele pokory, bardzo cenię takich ludzi! Bo takich ludzi jest bardzo mało w tych czasach! Życzę mu jak najlepiej”

Sprawdź pełne wyniki z gali KSW 52 w Gliwicach

32-latek odniósł się również do potencjalnych powodów przegranej.

„Osobiście nie będę się tłumaczył, bo nie mam z czego. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Mocno przepracowałem swój obóz przygotowawczy i był naprawdę bardzo ciężki. Teraz zaczynam współpracować z psychologiem, bo od walki z Gamrotem coś nie gra. Najprawdopodobniej w głowie. Jak trener i brat sami mówią, to coś w tym musi być.”

Wszystkie wywiady z gali KSW 52 w Gliwicach znajdziecie na naszym kanale YouTube

24 KOMENTARZE

 1. Nie chce nic mówić.. Ale tak to się kończy jak się jest sam sobie trenerem.. Nawet Derlacza w narożniku nie było..

 2. Nie chce nic mówić.. Ale tak to się kończy jak się jest sam sobie trenerem.. Nawet Derlacza w narożniku nie było..

  za dużo trenowania youtuberów

 3. Nie chce nic mówić.. Ale tak to się kończy jak się jest sam sobie trenerem.. Nawet Derlacza w narożniku nie było..

  To juz nie robi przygotowan w Olsztynie?

 4. Nie chce nic mówić.. Ale tak to się kończy jak się jest sam sobie trenerem.. Nawet Derlacza w narożniku nie było..

  Nie było, bo Szuli już jakiś czas chyba nie trenuje w Berkucie.

 5. A u Mameda był Derlacz? Bo nie zwróciłem uwagi, a przed ostatnią runda widziałem Aslambeka, że wcielil się w rolę trenera.

 6. A u Mameda był Derlacz? Bo nie zwróciłem uwagi, a przed ostatnią runda widziałem Aslambeka, że wcielil się w rolę trenera.

  Aslan po rosyjsku mu nawijał rady

 7. Aslan po rosyjsku mu nawijał rady

  Askham ostatnio zamawiał przeszczep wątroby, to bali się, że po Polsku zrozumie:razz:ociesznymirek:

 8. A u Mameda był Derlacz? Bo nie zwróciłem uwagi, a przed ostatnią runda widziałem Aslambeka, że wcielil się w rolę trenera.

  Był

 9. Coś się dziwić .. szuli niegdyś nie prezentował jakiś fenomenalnych umiejętności mma . Z tego co pamietam to jak był w polskim tufie z Joanna i Strusem to nawet kopać nie umiał .

  Doszedł na szczyt swoich możliwości i dalej nie da rady . W sumi będzie fajna gwiazda fen , Babilon i armia fight

 10. Coś się dziwić .. szuli niegdyś nie prezentował jakiś fenomenalnych umiejętności mma . Z tego co pamietam to jak był w polskim tufie z Joanna i Strusem to nawet kopać nie umiał .

  Doszedł na szczyt swoich możliwości i dalej nie da rady . W sumi będzie fajna gwiazda fen , Babilon i armia fight

  Jak to mówią wyżej ch…  nie podskoczy.

  Silent assassin pokazał mu miejsce w szeregu.

 11. Coś się dziwić .. szuli niegdyś nie prezentował jakiś fenomenalnych umiejętności mma . Z tego co pamietam to jak był w polskim tufie z Joanna i Strusem to nawet kopać nie umiał .

  Doszedł na szczyt swoich możliwości i dalej nie da rady . W sumi będzie fajna gwiazda fen , Babilon i armia fight

  Prędzej do FAME pójdzie jakieś frik fajty robić z kulturystami czy coś, niż do Armii czy Babilonu 😉

 12. Jak dla mnie Szulakowski nie ma psychiki. Było to widać chociażby wtedy jak pomalował sobie głowę na czerwono i przejmował się opiniami czipsożerców. Romans z FAME i biznesmenami z Youtuba też mu nie służy.

 13. Grzesiek ma potencjał, ale chyba musiałby zakotwiczyc ns stałe w którymś z klubów. Tylko w sumie po co, skoro w Namyslowie ma swoich malolatow I pewnie dobre pieniądze z gymu. Medialnie też się rozwinął, ale to też zajmuje czas. Więc czas na decyzję, albo przeprowadzka, albo siano. A że Szuli juz nie ma 20 lat i perspektyw na światowa karierę, to jedyny sensowny wybór jest jeden. Walczyć w kratkę i zabezpieczać się finansowo. Ciekaw jestem co wybierze, bo nie sprawia wrażenia gościa, który łatwo odpuści.

  Życzę powodzenia wariatowi :conorsalute:

 14. Nie chce nic mówić.. Ale tak to się kończy jak się jest sam sobie trenerem.. Nawet Derlacza w narożniku nie było..

  To juz nie robi przygotowan w Olsztynie?

  Nie było, bo Szuli już jakiś czas chyba nie trenuje w Berkucie.

  Na wyjściu zapowiedzieli go, że Arrachion Olsztyn więc pewnie wtopa

 15. Grzesiek ma potencjał, ale chyba musiałby zakotwiczyc ns stałe w którymś z klubów. Tylko w sumie po co, skoro w Namyslowie ma swoich malolatow I pewnie dobre pieniądze z gymu. Medialnie też się rozwinął, ale to też zajmuje czas. Więc czas na decyzję, albo przeprowadzka, albo siano. A że Szuli juz nie ma 20 lat i perspektyw na światowa karierę, to jedyny sensowny wybór jest jeden. Walczyć w kratkę i zabezpieczać się finansowo. Ciekaw jestem co wybierze, bo nie sprawia wrażenia gościa, który łatwo odpuści.

  Życzę powodzenia wariatowi :conorsalute:

  Ilu tych małolatów ma ? Jeśli 40  to niewiele z tego mu zostaje. Niech weźmie od nich po 100 zł. Opłacić czynsz za salę, media. to lekko 2,5 tys.. Cos tam pewnie z prywatnych zajęć mu dojdzie.  Z 2 tys. w kieszeni nie poszaleje a to i tak zalezy od miesiąca. Wrzesień, pażdziernik jest świetny,a maj, czerwiec to bieda

 16. Ilu tych małolatów ma ? Jeśli 40  to niewiele z tego mu zostaje. Niech weźmie od nich po 100 zł. Opłacić czynsz za salę, media. to lekko 2,5 tys.. Cos tam pewnie z prywatnych zajęć mu dojdzie.  Z 2 tys. w kieszeni nie poszaleje.

  Moze masz racje, ale jak sie przeniesie do innego miasta, przestanie prowadzić sekcje, to będzie te kilka tysiecy w plecy

 17. Ilu tych małolatów ma ? Jeśli 40  to niewiele z tego mu zostaje. Niech weźmie od nich po 100 zł. Opłacić czynsz za salę, media. to lekko 2,5 tys.. Cos tam pewnie z prywatnych zajęć mu dojdzie.  Z 2 tys. w kieszeni nie poszaleje a to i tak zalezy od miesiąca. Wrzesień, pażdziernik jest świetny,a maj, czerwiec to bieda

  Ma jeszcze niezłych sponsorów + cały czas sobie buduje instagrama przy youtuberach. Zresztą po KSW może walczyć w FAME jakieś freak fighty np ze 130 kg kulturystą.

 18. Ma jeszcze niezłych sponsorów + cały czas sobie buduje instagrama przy youtuberach. Zresztą po KSW może walczyć w FAME jakieś freak fighty np ze 130 kg kulturystą.

  Ja w tych sponsorów to średnio wierzę. Jeśli Borys, który był wyżej notowany miał słabo finansowo to jak może mieć Szuli. Dadzą mu dres, kilka koszulek, wiaderko supli….Dobre i to. Na instagramach i youtubach się nie znam więc nie wiem ile z tego można wycisnąć

 19. Ja w tych sponsorów to średnio wierzę. Jeśli Borys, który był wyżej notowany miał słabo finansowo to jak może mieć Szuli. Dadzą mu dres, kilka koszulek, wiaderko supli….Dobre i to. Na instagramach i youtubach się nie znam więc nie wiem ile z tego można wycisnąć

  To, że Borys żebrał w internecie, nie świadczy o tym czy mial słabo, czy nie. Po prostu dzban :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.