Pewny siebie, konkretny i zawsze szczery. „Niespełniony sportowiec z chorymi ambicjami”. „Bizer” wchodzi do gry!

Pewny siebie, konkretny i zawsze szczery. "Niespełniony sportowiec z chorymi ambicjami". BIZER wchodzi do gry!Młody,…

Publiée par Gromda sur Lundi 25 mai 2020

Paweł Dziuba to młody, gniewny zawodnik MMA, mistrz Polski oraz Europy w amatorskim MMA. Wojownik posiadający eksplozywny styl walki, bazujący na nokautującym uderzeniu. Efektowny i efektywny przedstawiciel klubu MMA Fight CLUB Nowe Miasto.

GROMDA to polska odpowiedź na najnowsze trendy we współczesnych sportach walki, która narodziła się w głowach Mariusza Grabowskiego (TYMEX Boxing Promotion) i Mateusza Borka (MB Promotions). Obaj od lat działają jako promotorzy i organizatorzy gal boksu zawodowego, ale dopiero za sprawą GROMDY mogą zmienić zasady gry na własnych warunkach.

Wojownicy wyjdą do dużo mniejszego niż zazwyczaj ringu (o wymiarach 4 x 4 m), który będzie premiował ofensywny styl mocno bijących puncherów. Nie będzie zapasów w parterze ani kuriozalnych prób wypchnięcia kogoś poza arenę. Gwarantujemy – podczas GROMDY walki będą się kończyły tylko nokautem.

Gromda Fight Club: Walki na gołe pięści. Już 6 CZERWCA.

21 KOMENTARZE

 1. Nie będzie zapasów w parterze ani kuriozalnych prób wypchnięcia kogoś poza arenę.

  Kuriozalna to jest ta wasza Lodówa i ten Bizer z resztą też ::jondance::

 2. "podczas GROMDY walki będą się kończyły tylko nokautem" chyba, że decyzją 😉

  Nie ma decyzji. 5 runda bez limitu czasowego jeśli w pierwszych 4 nie będzie rozstrzygnięcia 🙂

 3. Nie ma decyzji. 5 runda bez limitu czasowego jeśli w pierwszych 4 nie będzie rozstrzygnięcia 🙂

  A poddanie przez narożnik jest?

 4. W tym momencie Chłodziarka nie jest już faworytem…

  Najnowszy nabytek- Rekultywator Rolniczy robi ich wszystkich!

  Zaorane.

 5. Mistrz MMA, o ja pierdolę:cryme:

  Te zapowiedzi Gromdy są tak głupie, że aż śmieszne.

  Ta konwencja mi się podoba. Kawul będzie musiał się postarać żeby to przebić. Najlepsze są zdjęcia, na których od ksywek odchodzą  strzałki wskazujące zawodnika, tak żebyśmy wiedzieli o kogo chodzi (i chuj, że na zdjęciu jest jeden typek i jeden nick. Strzałka musi  wskazywać o kogo chodzi :bleed:).

 6. Nie będzie zapasów w parterze ani kuriozalnych prób wypchnięcia kogoś poza arenę. Gwarantujemy – podczas GROMDY walki będą się kończyły tylko nokautem.

  Już szpile wbijane w stylu Borka

 7. Praktycznie kazda zapowiedź GROMDY, to jakaś zajebista ksywa, opis taki, że jakby pisali o łyżce do zupy to w głowie widzisz zabójcę i zawsze drobna szpileczka w Wotore, słabe. Sam projekt spoko, ale upokarzające są te zapowiedzi..

 8. Ta konwencja mi się podoba. Kawul będzie musiał się postarać żeby to przebić. Najlepsze są zdjęcia, na których od ksywek odchodzą  strzałki wskazujące zawodnika, tak żebyśmy wiedzieli o kogo chodzi (i chuj, że na zdjęciu jest jeden typek i jeden nick. Strzałka musi  wskazywać o kogo chodzi :bleed:).

  Zobaczymy ile czasu będą trwały walki, bo jak każda dojdzie do piątej rundy to raczej nie o to w tym wszystkim chodziło. Paradoksalnie legendarne polskie cardio mma może działać przeciw takim "gniewnym mistrzom" 😆

  Na WOTORE #2 tylko jedna walka trwała dłużej niż 5 minut, w GROMDZIE może być dokładnie odwrotnie 😎

 9. Zobaczymy ile czasu będą trwały walki, bo jak każda dojdzie do piątej rundy to raczej nie o to w tym wszystkim chodziło. Paradoksalnie legendarne polskie cardio mma może działać przeciw takim "gniewnym mistrzom" 😆

  Na WOTORE #2 tylko jedna walka trwała dłużej niż 5 minut, w GROMDZIE może być dokładnie odwrotnie 😎

  Ja tylko o promocji pisałem. Na walkach się nie znam :neildegrassewhoa:.

  Ale nie mów, że nie chciałbyś zobaczyć Wasyla "Wasyla"  przeciwko "Lodówie"?

 10. Na WOTORE #2 tylko jedna walka trwała dłużej niż 5 minut, w GROMDZIE może być dokładnie odwrotnie

  Nie jedna.

  W Gromdzie będą padali szybciutko, mogło by dłużej trwać gdyby brali doświadczonych zawodników ze startów w boksie/k1, którzy podchodzili by do walki z taktyką, ale takich nie biorą. (tylko jeden zawodnik ze znacznym dosw)

 11. Docinają wotore a ciekawe ile z tych chłodziarko – zamrażarek i  blenderów wypadnie na dzień przed galą i rozpiska w pizdu jak na wotore dwieście zmian

 12. Nie jedna.

  W Gromdzie będą padali szybciutko, mogło by dłużej trwać gdyby brali doświadczonych zawodników ze startów w boksie/k1, którzy podchodzili by do walki z taktyką, ale takich nie biorą. (tylko jeden zawodnik ze znacznym dosw)

  Takie są założenia na papierze, ale praktyka zawsze weryfikuje teorię. Ja się wcale nie zdziwię jak będzie zamulanie na maksa bo obaj zawodnicy opadną z sił i po prostu nie będą w fizycznym stanie znokautować rywala. Dlatego spodziewam się jakichś myków taktycznych z kontuzjami, albo dziwnym poddaniem przez narożnik/lekarza. A raczej nie o to w tym wszystkim chodzi.

 13. Jak rozumiem, lekarz tez ma prawo wejsc i zakonczyc pojedynek?

  tak, ale oczywiście tylko przez nokaut. Konkretnie to może wejść na ring i dojebać lujem ogłuszaczem któreś zdychające urządzenie AGD.

  Zasady są tutaj jasne, walki przerywa tylko nokaut 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.