LINK DO GALI GROMDA

Szesnastu żądnych krwi wojowników wyjdzie do ringu, ale tylko jeden zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody. Gromda będzie dostępne w usłudze Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł.

Czym jest GROMDA

To boks jedyny w swoim rodzaju, który bierze to co najlepsze z różnych jego odmian. Fighterzy zmierzą się bez rękawic i nie będą musieli się daleko szukać – gwarantuje to ring wielkości 4 x 4 m, który na oko będzie o wiele mniejszy od tego, który znają fani klasycznego boksu. Pojedynki będą się toczyć na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo – potrwa do momentu poddania lub nokautu.

Jak oglądać turniej GROMDA

Historyczna gala boksu na gołe pięści GROMDA Fight Club już 6 czerwca w systemie Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł. W programie między innymi pierwsza odsłona wyjątkowego turnieju i dodatkowe pojedynki z udziałem przedstawicieli różnych sportów walki. Gala po wykupieniu będzie dostępna przez 7 dni lub do ponownego obejrzenia przez 24 godziny.

KUP DOSTĘP na www.GROMDA.tv

Zawodnicy/uczestnicy turnieju

Gromda

TysonDoświadczony życiowo puncher z Torunia o licznych, krwawych bojach w przeróżnej scenerii i charakterze. Niezłomny, wierny swoim ideałom, zawsze gotowy do walki. Do turnieju przygotuje go trener, Daniel Płonka z klubu Top Team Rzeszów.

Bizer – Młody, gniewny zawodnik MMA, mistrz Polski oraz Europy. Wojownik posiadający eksplozywny styl walki, bazujący na nokautującym uderzeniu. Efektowny i efektywny przedstawiciel klubu MMA Fight CLUB Nowe Miasto.

RuskiFighter z Radomia. Mimo, że posiada surowy i uliczny styl to nie można mu odmówić serca do walki.

KickboxerMichał Bławdziewicz to wielokrotny mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata w formule K1, a także zwycięzca dwóch turniejów KSW. Do turnieju GROMDA przygotuje się w klubie Palestra Warszawa Team, gdzie trenerem jest Łukasz Rola.

 

LodówaBokser i bramkarz w klubie nocnym. Od zawsze w jego życiu były sporty walki. Kochający adrenalinę, ostre kobiety i duże pieniędze. Uzależniony od dobrej bójki. Żyjący według zasady: „Too fast to live. Too young to die”.

Vasyl – Reprezentant klubu Shark Top Team, który pod czujnym okiem trenerów Łukasza Zaborowskiego i Emila Grzelaka oraz wsparciu walecznych i charakternych zawodników MMA takich jak Marcin „Polish Zombie” Wrzosek przygotuje się do turnieju Gromda. Z takim teamem zdecydowanie będzie gotowy na wszystko i na wszystkich. Vasyl Halych, uczestnik o sercu wojownika, który nigdy nie odmawia sportowej walki.

BrodaczReprezentant klubu Arrachion Olsztyn, trenujący z topowymi zawodnikami MMA takimi jak Mamed Khalidov czy Aslambek Saidov. Do turnieju przygotuje go Paweł Derlacz, jeden z najlepszych trenerów w Polsce.

Dzidziuś – Ponad 2 metrowy gigant, 130 kg czystego mięśnia, dłoń jak bochen chleba. Podopieczny Michała „Szczupaka” Leśniaka z Wałbrzycha.

Data i atrakcje

GROMDA startuje już 6 czerwca tylko w PPV. Wszystkie informacje o turnieju GROMDA znajdziecie na naszej stronie.

  • Turniej walk na gołe pięści o 100 tysięcy złotych!
  • Mały, oldschoolowy ring 4×4 metry
  • 4 rundy po 2 minuty, 5 do końca
  • Extra fighty z udziałem polskich puncherów.
  • Wyjątkowy anturaż i pikantne atrakcje.

23 KOMENTARZE

  1. Lazar, Góral, gladiator i żołnierz to rezerwowi?

    Ruski vs Tyson, Brodacz vs Vasyl, Kickboxer vs Capo, Lodówa vs Bizer, takie pary poproszę

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.