Walki na gołe pięści podczas turnieju GROMDA będą rozgrywane na dystansie 4 dwuminutowych rund z 1 minutową przerwa pomiędzy nimi. Zwiększona intensywność pojedynku oraz walka od pierwszej sekundy. Przerwy pomiędzy rundami dadzą możliwość uczestnikom dojścia do siebie, wysłuchania rad swojego narożnika oraz opatrzenie przez profesjonalnych cutmanów.

Jeśli po upływie czterech rund nie poznamy zwycięzcy, to wówczas rywalizacja rozstrzygnie się w dodatkowym starciu. Nielimitowana czasowo 5 runda zakończy się dopiero wtedy, gdy jeden z uczestników zostanie znokautowany lub nie będzie w stanie kontynuować walki. O wyniku przesądzi więc serce wojownika oraz brutalna siła gołych pięści!

GROMDA Fight Club. Krwawy sport na gołe pięści już wkrótce.

Więcej szczegółów na www.gromda.pl

23 KOMENTARZE

 1. Nielimitowana czasowo 5 runda zakończy się dopiero wtedy, gdy jeden z uczestników zostanie znokautowany lub nie będzie w stanie kontynuować walki.

  Na to czekałem od dziecka :tellmemore:

 2. Jestem ciekaw tych przepisow wotore i gromdy jak to wyjdzie w praniu. Walki az do nokautu lub zrezygnowania, to serio cos nowego i ciekawe czy bezpiecznego. Z ciekawosci, wiecie czy podobna zasade moze  ma organizacja Bare Knuckle czy tam jak w wiekszosci iles rund i koniec pojedynku?

 3. Jestem ciekaw tych przepisow wotore i gromdy jak to wyjdzie w praniu. Walki az do nokautu lub zrezygnowania, to serio cos nowego i ciekawe czy bezpiecznego. Z ciekawosci, wiecie czy podobna zasade moze  ma organizacja Bare Knuckle czy tam jak w wiekszosci iles rund i koniec pojedynku?

  W BKFC masz dwuminutowe rundy. no i liczba rund zależy od walki. Jak nie będzie nokautu to decyzja sędziów.

 4. w ringu na etoto grabowski nawijał ze we wtorek maja podać kiedy jest gala a tu cisza ciagle

  Ogłoszą pewnie dzisiaj w Oktagon Live na Kanale Sportowym

 5. Ogłoszą pewnie dzisiaj w Oktagon Live na Kanale Sportowym

  właśnie miałem wstawić o tym twitta:lol:

  Jestem ciekaw tych przepisow wotore i gromdy jak to wyjdzie w praniu. Walki az do nokautu lub zrezygnowania, to serio cos nowego i ciekawe czy bezpiecznego. Z ciekawosci, wiecie czy podobna zasade moze  ma organizacja Bare Knuckle czy tam jak w wiekszosci iles rund i koniec pojedynku?

  5 rund po 2 minuty, a bkb są 3,5 i 7 rundowki po 2 minuty

 6. Czyli jak Was czytam, to Bare knucle jest bardziej delikatniejsza na dzis w zasadach niz organizacja Wotore i Gromda. No to GRUUUBO.

  Bo u nas ma być jeszcze bardziej brutalnie, nie można o tym zapomnieć

 7. Jestem ciekaw tych przepisow wotore i gromdy jak to wyjdzie w praniu. Walki az do nokautu lub zrezygnowania, to serio cos nowego i ciekawe czy bezpiecznego. Z ciekawosci, wiecie czy podobna zasade moze  ma organizacja Bare Knuckle czy tam jak w wiekszosci iles rund i koniec pojedynku?

  Walki do nokautu lub zrezygnowania były już w latach 90-ych i się mocno nie sprawdziły, to nic nowego. To próba "nowatorstwa", która zakończy się taką samą klapą jak wypychanie z areny…

  :fjedzia:

 8. Dokładnie, brak limitu czasowego to zamulacz pierwszej kategorii i te walki będą się ciągnąć chooj wie ile. Jak jeden z drugim opadną z sił to co będzie? Jakieś lewe poddanie narożnika bo inaczej tego nie widzę jakby to miało się skończyć. Ten pomysł to jest totalny niewypał, organizatorzy chyba naiwnie liczą na wejście dwóch dzików od początku i jakiś luj-usypiacz dający KO, a skończy się jak zawsze, pykanie na dystans bez grama agresji i klinczowanie do granic absurdu.

 9. Dokładnie, brak limitu czasowego to zamulacz pierwszej kategorii i te walki będą się ciągnąć chooj wie ile. Jak jeden z drugim opadną z sił to co będzie? Jakieś lewe poddanie narożnika bo inaczej tego nie widzę jakby to miało się skończyć. Ten pomysł to jest totalny niewypał, organizatorzy chyba naiwnie liczą na wejście dwóch dzików od początku i jakiś luj-usypiacz dający KO, a skończy się jak zawsze, pykanie na dystans bez grama agresji i klinczowanie do granic absurdu.

  Dokładnie. Jak się trafi walka jak Nugutu – Lewis, to będzie trzy dni trwała, póki któryś się nie przewróci z pragnienia.

 10. i się mocno nie sprawdziły

  Dokładnie, brak limitu czasowego to zamulacz pierwszej kategorii

  Co????? To były najbardziej emocjonujące widowiska jakie widziałem!

  Zobaczcie sobie walkę Sakuraby z Graciem, półtorej godziny ciągłej akcji!!!!

  Niestety pierwszej części nie widzę:(

 11. Mnie to ciekawi szczegolnie gromda na tych morderczych zasadach. Ile tam moze pojsc ciosow na glowe to bania mała, jesli nie ma limitu. Oj bedzie ciekawie z ta gromda.

 12. Znajac legendarne polskie cardio to beda padac jak kawki:cool: moze byc komicznie.

  Konkurencja dla Fame, w komice walk?Szczegolnie,ze tam jest sporo walczących przypominających  karków z siłki,cardio będzie ciekawe :razz:utinlaugh:

 13. Konkurencja dla Fame, w komice walk?Szczegolnie,ze tam jest sporo walczących przypominających  karków z siłki,cardio będzie ciekawe :razz:utinlaugh:

  Stawiam ze na kolejne edycje beda juz zmienione zasady walk:crazy:

 14. Stawiam ze na kolejne edycje beda juz zmienione zasady walk:crazy:

  A ja obstawiam, że zmienią je po pierwszej kolejce turnieju 🙂

 15. O wyniku przesądzi więc serce wojownika oraz brutalna siła gołych pięści!

  Copywriter spuszczony z łańcucha! Zastanawiam się o jakiego widza zabiegają promocją w tak tryhardowym klimacie?

 16. O wyniku przesądzi więc serce wojownika oraz brutalna siła gołych pięści!

  Czyli co, sekcje zwłok będą robić?

 17. Pomysły Wotorów i Gromad w teorii wydają się interesujące. W praktyce już były przerobione i okazały się niewypałami.

  Już widzę tych gości w 5 rundzie walczących do nokautu. Po drugiej rundzie już będą walczyli z własnymi ograniczeniami o przetrwanie, a w piątej to będzie walka z czasem z powodu stanu przedzawałowego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.