Kamaru Usman i Gilbert Burns nie pozostali obojętni wobec komentarzy ze strony Nate’a Diaza na temat ich pojedynku. „Durinho” otrzymał walkę o pas mistrzowski po wygranej z Tyronem Woodleyem. Początkowo jednak UFC planowało zestawienie Usmana z Jorge Masvidalem, lecz negocjacje z „Gamebredem” nie były udane. Teraz posiadacz tytułu zmierzy się z Brazylijczykiem, który zgodził się na propozycję UFC. Diaz otwarcie krytykował podejście zawodników, którzy zgadzają się na takie traktowanie ze strony organizacji. Usman i Burns odpowiedzieli na słowa Nate’a na swoich profilach na Twitterze.

Fakty:

„Słabiak”:

 • przegrane (5 z 9 pojedynków) w ostatnich 8 latach
 • 12 porażek w całej karierze
 • bilans 1-1 w ostatnich 4 latach
 • odmówiłeś walki z Woodleyem kiedy dostałeś ofertę starcia o pas mistrzowski

Masvidal:

 • 13 porażek w całej karierze

 • przegrana z Demianem Maią, którego Burns znokautował w pierwszej rundzie

 • ośmieszył Twoje dupsko

Burns:

 • seria 6 wygranych z rzędu w mniej niż 2 lata

 • wygrana przez KO z Maią, który pokonał Masvidala

 • wygrana w dominującym stylu (50-44) z Woodleyem, z którym Ty nie chciałeś walczyć

 • Burns to prawdziwy zawodnik, który nie tylko gada

Pretendent również skomentował poczynania Diaza:

Spójrzcie na tego gościa… Nate, walczyłeś 3 razy w ciągu ostatnich 4 lat! Ja będę się bił 3 raz w mniej niż 5 miesięcy w 2020 roku! Więcej nie muszę nic mówić. To będzie walka mistrz vs. pretendent! Zrób mi przysługę – nie mrugaj, kup popcorn i włącz PPV.

Jeszcze jedno! Musisz podziękować Conorowi McGregorowi, bo on jest jedynym powodem, przez który zarobiłeś pieniądze w swoim życiu Nathan.

Walka Burnsa z Usmanem odbędzie się 11 lipca na UFC 251. Poza pojedynkiem mistrzowskim w dywizji do 77 kilogramów, zawalczą wtedy również Alex Volkanovski i Max Holloway oraz Petr Yan i Jose Aldo. Będzie to jedna z gal, która odbędzie się na „Fight Island”.

13 KOMENTARZE

 1. Jeszcze jedno! Musisz podziękować Conorowi McGregorowi, bo on jest jedynym powodem, przez który zarobiłeś pieniądze w swoim życiu Nathan.

  :conorsalute:

  Zaorali go pieknie tymi twittami a Diaz jest tak glupi ze zanim to przeanalizuje co mu pocisneli to odpisze im za miesiac pewnie dopiero…

 2. Jeszcze jedno! Musisz podziękować Conorowi McGregorowi, bo on jest jedynym powodem, przez który zarobiłeś pieniądze w swoim życiu Nathan.

  Zaorane Panie Burns.

 3. Usman to prawdziwy mistrz, fenomenalny zawodnik. Burns odjebał taki rajd w ciągu ostatnich trzech miesięcy, że kurestwem byłoby uniemożliwienie mu walki o pas. Mnie ta walka jara, Durinho ma światowe bjj jako odpowiedź na zapasy Usmana. Jest chyba nieco lepszy ofensywnie, ale nieco gorszy defensywnie w stójce. Ciekawi mnie jak wytrzyma presję i tempo Usmana, moim zdaniem nie da rady, ale wciąż jest to piękne zestawienie. A tego imbecyla Diaza mogliby dać w prezencie Kolbie, jeśli "Uliczny Judasz" dalej będzie walił fochy. Kolba by zarobił, odbudował się i doprowadził świat do łez, kiedy wjechałby z trash talkiem na Diaza i zrobił z niego jeszcze większego kretyna :antonio:

 4. Kolba by zarobił, odbudował się i doprowadził świat do łez, kiedy wjechałby z trash talkiem na Diaza i zrobił z niego jeszcze większego kretyna

  Colby przez swój trash talk robi kretyna tylko z siebie. Chyba tylko Conor nad nim góruje w tej kwestii.

 5. Usman to prawdziwy mistrz, fenomenalny zawodnik. Burns odjebał taki rajd w ciągu ostatnich trzech miesięcy, że kurestwem byłoby uniemożliwienie mu walki o pas. Mnie ta walka jara, Durinho ma światowe bjj jako odpowiedź na zapasy Usmana. Jest chyba nieco lepszy ofensywnie, ale nieco gorszy defensywnie w stójce. Ciekawi mnie jak wytrzyma presję i tempo Usmana, moim zdaniem nie da rady, ale wciąż jest to piękne zestawienie. A tego imbecyla Diaza mogliby dać w prezencie Kolbie, jeśli "Uliczny Judasz" dalej będzie walił fochy. Kolba by zarobił, odbudował się i doprowadził świat do łez, kiedy wjechałby z trash talkiem na Diaza i zrobił z niego jeszcze większego kretyna :antonio:

  Dobre.

 6. Jeszcze jedno! Musisz podziękować Conorowi McGregorowi, bo on jest jedynym powodem, przez który zarobiłeś pieniądze w swoim życiu Nathan.

  :antonio:

 7. Kolba by zarobił, odbudował się i doprowadził świat do łez, kiedy wjechałby z trash talkiem na Diaza i zrobił z niego jeszcze większego kretyna :antonio:

  Piekne starcie i kolba robi szmate do wycierania maty z diaza:bayan:diaz nigdy w zyciu by nie wzial takiego starcia…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.