Gian Villante przejdzie do kategorii ciężkiej UFC. Zawodnik, który dotychczas występował w dywizji do 93 kilogramów, wystąpi na UFC 249 na Brooklynie. Zmierzy się z Benem Rothwellem. Gala odbędzie się 18 kwietnia.

Villante (17-11 MMA) walczył w UFC aż 15 razy. W ostatnich 4 walkach jego bilans wynosi 2-2. Podczas ostatniego występu w oktagonie Gian musiał uznać wyższość Michała Oleksiejczuka, który znokautował go w 1 rundzie pojedynku na gali w Pradze.

Rothwell (37-12 MMA) przerwał złą passę przegranych na gali UFC on ESPN 7, kiedy to w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał Stefana Struve. Zawodnik kategorii ciężkiej w karierze pokonywał m.in. Alistaira Overeema czy Josha Barnetta.

Tak na ten moment wygląda rozpiska gali UFC 249:

  • Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson
  • Jessica Andrade vs. Rose Namajunas
  • Uriah Hall vs. Ronaldo Souza
  • Ben Rothwell vs. Gian Villante

10 KOMENTARZE

  1. Przecież on w połciężkiej nie był jakiś duży a co dopiero w ciężkiej gdzie dostał bydlaka jakiś jest Rothwell. Chyba że problemy ze zbijaniem a chce jeszcze zarobić.

  2. Przecież on w połciężkiej nie był jakiś duży a co dopiero w ciężkiej gdzie dostał bydlaka jakiś jest Rothwell. Chyba że problemy ze zbijaniem a chce jeszcze zarobić.

    Fajnie bedzie ogladac jak go Ben rozjebie po oktagonie:)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.