Interesujące zestawienie dwóch będących w dobrej formie zawodników kategorii półśredniej ma zostać dodane do rozpiski gali UFC z 29 sierpnia. Geoff Neal ma zmierzyć się wtedy z Neilem Magnym. Informację o pojedynku podało ESPN.com. Walka ma odbyć się w UFC APEX w Las Vegas.

Neal (13-2 MMA) wygrał 7 ostatnich walk z rzędu, w tym pokonał Mike’a Perry’ego czy Niko Price’a. „Handz of Steel” uwielbia kończyć swoje pojedynki przed czasem – 8 razy nokautował rywali, a 2 razy ich poddawał. W UFC jego bilans wynosi 5-0, z czego tylko raz wygrywał przez decyzję sędziowską.

Magny (23-7 MMA) w ostatnich 5 walkach ma bilans 4-1. Po wygranych z Carlosem Conditem i Craigiem Whitem przegrał przez KO z Santiago Ponzinibbio. Po porażce z Argentyńczykiem, zawodnik wygrał dwie kolejne walki z Li Jingliang i Anthony Rocco Martinem.

Według różnych źródeł, walką wieczoru tej gali ma być starcie Anthony’ego Smitha z Aleksandarem Rakiciem.

11 KOMENTARZE

 1. Szkoda, że nie ktoś wyżej notowany dla Neala i ktoś z tak nudnym stylem jak Magny,ale chyba najpoważniejszy dla niego sprawdzian w UFC jak dotąd.

  Rakic vs Smith nie ma być walką wieczoru.

  Cholera wie, bo miało być Zabit vs Yair ale coś cicho jest, a nie było oficjalnego potwierdzenia nigdzie.

 2. Szkoda, że nie ktoś wyżej notowany dla Neala i ktoś z tak nudnym stylem jak Magny,ale chyba najpoważniejszy dla niego sprawdzian w UFC jak dotąd.

  Cholera wie, bo miało być Zabit vs Yair ale coś cicho jest, a nie było oficjalnego potwierdzenia nigdzie.

  Widziałeś ostatnią walkę Magny'ego? Ja tam nie widziałem zamulania, to Martin mulił jak już.

 3. No i Neal nie może zawalczyć z kimś z top 10 bo ten frajer Chiesa obsrał galoty, bo wie że zostałby znokautowany w 1 rundzie.  Życzę że zrobi mu to Thompson albo Ponzinibbio, co za tchórz.

 4. Widziałeś ostatnią walkę Magny'ego? Ja tam nie widziałem zamulania, to Martin mulił jak już.

  Pójdźmy na kompromis i powiedzmy, że obydwaj ale z Chińczykiem w marcu podobny scenariusz zresztą widać, że Magny nie jest gościem który kończy walki. Nie mniej liczę, że Twój ulubieniec z profilowego pokaże się z dobrej strony.

 5. Pójdźmy na kompromis i powiedzmy, że obydwaj ale z Chińczykiem w marcu podobny scenariusz zresztą widać, że Magny nie jest gościem który kończy walki. Nie mniej liczę, że Twój ulubieniec z profilowego pokaże się z dobrej strony.

  Dzięki!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.