marcin różalski

Wielki powrót Marcina Różalskiego do walk nastąpi już 23 października, podczas gali Genesis. Wówczas to popularny „Różal” stoczy pojedynek na łokcie i gołe pięści z Joshem Barnettem.

Marcin już od dawna przygotowuje się do tego starcia, a tuż przed nim postanowił podzielić się z fanami nagraniami ze swoich treningów. Widać na nich jak Marcin pracuje na tarczach bez rękawic.

https://www.instagram.com/p/CGkmXN9B2Ui/

https://www.instagram.com/p/CGkm2cthXdJ/

https://www.instagram.com/p/CGko1NVB16i/

https://www.instagram.com/p/CGko7tlhrzy/

https://www.instagram.com/p/CGkpEaLhCGi/

https://www.instagram.com/p/CGkpLVah48k/

Marcin Różalski ma za sobą karierę w kickboxingu i MMA. W świecie mieszanych sztuk walki zadebiutował w 2011 roku i od początku związany był z KSW w którym stoczył 11 pojedynków. W nowej dyscyplinie udało mu się zdobyć pas wagi ciężkiej. Po pokonaniu Mariusza Pudzianowskiego na KSW 35, w kolejnej konfrontacji zmierzył się z Fernando Rodriguesem Juniorem, który wówczas był posiadaczem tytułu mistrzowskiego (po pokonaniu Karola Bedorfa). „Różal” znokautował Brazylijczyka w 16 sekund. Po tej walce zdecydował się zwakować pas i odejść z KSW.

Chociaż Marcin Różalski od dawna nie walczył, jego osoba cały czas wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów. W rozmowie z Michałem Bugno dla serwisu Polsatsport.pl Marcin powiedział, że cieszy się, iż ludzie doceniają to, co zrobił do tej pory.

To jest na pewno miłe, że ludzie doceniają moją pracę i chcą oglądać moje walki. Jest to spowodowane tym, że poprzednie pojedynki z moim udziałem ich nie zawiodły. Te wygrane i te przegrane. Należy pamiętać, że większość kibicuje mi ze szczerego serca, ale jest grupa, która czeka na moje potknięcie. To fajne, że ludzie mnie obserwują, mimo że nie miałem żadnego startu od lat.

Zobacz również: Genesis: Różal vs Barnett – karta walk, transmisja, godzina rozpoczęcia gali

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.