różalski batra szadziński

Pierwsza gala Genesis za nami. W walce wieczoru, starciu na gołe pięści i łokcie, Marcin Różalski został rozbity przez Josha Barnetta. Projekt Genesis powstał z inicjatywy Maciej Kawulskiego, współtwórcy KSW, ale na razie nie wiadomo jaka będzie jego przyszłość i kiedy ewentualnie może się odbyć druga gala.

W trakcie pierwszego wydarzenie doszło do kilku ciekawych pojedynków, po których zawodnicy byli mocno porozbijani. Maciej Kawulski postanowił udostępnić w mediach społecznościowych zdjęcia twarzy tych fighterów i napisał:

Zawsze kiedy robi ci się smutno na myśl o zbliżającym się początku tygodniu i twojej pracy pomyśl o tych gościach… U nich w pracy też bywa ciężko, a jednak kochają ją mimo wszystko. Find what you love and let it kill you.

Maciej Kawulski w niedawnej audycji „Jurasówka” powiedział, że już teraz odezwało się do niego wiele ciekawych osób ze świata sportów walki w kontekście starć na galach Genesis.

Odebraliśmy kilka takich telefonów, że uśmiecham się sam do siebie myśląc o fightcardzie na następną galę. Wiadomo, że są to głównie strikerzy – bokserzy i kickboxerzy. Kilku znanych bokserów, naprawdę ciekawych nazwisk.

Zobacz również: „Rozmawiałem już wcześniej z KSW” – Barnett wyjaśnia czemu chciał pobić „Pudziana”

Zawsze kiedy robi ci się smutno na myśl o zbliżającym się początku tygodniu i twojej pracy pomyśl o tych…

Opublikowany przez Maciej Kawulski Poniedziałek, 26 października 2020

6 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.