maciej kawulski josh barnett

Genesis: Różal vs Barnett – karta walk

Już 23 października, podczas gali Genesis, dojdzie do starcia Marcina Różalskiego z Joshem Barnettem. Będzie to pojedynek wyjątkowy, ponieważ nie odbędzie się na zasadach MMA, tylko będzie starciem na gołe pięści. Co ciekawe, w walce będzie można używać również łokci.

Po ogłoszeniu walki Josh Barnett skomentował ją pisząc krótko w mediach społecznościowych:

Genesis. Warszawa. Gołe pięści + łokcie. Czysta przemoc.

Barnett jest już od jakiegoś czasu w Polsce i oczekuje nadchodzącego pojedynku.

Do dziś nie wiadomo natomiast jak ostatecznie będzie wyglądać pole walki, w którym odbędzie się starcie. Twórcy marki zapowiadają jednak, że ma ono mieć jakiś związek z logiem organizacji, które jest kwadratowe.

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych, Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW i pomysłodawca projektu Genesis, napisał kilka słów o Barnettcie i dodał, że zawodnicy będę się bić w klatce.

Wielki człowiek… nie tylko wzrostem. Są walki, które elektryzują choć nie ma w nich żadnych zbędnych emocji… czysta przyjemność z oczekiwania na pojedynek, ciekawość tego co w walce, a nie poza nią. Wszystko co ma się wydarzyć pomiędzy Marcinem Różalskim, a Joshem Barnettem wydarzy się w klatce. Genesis już w ten piątek.

https://www.instagram.com/p/CGjmFbKHi5s/

Josh to prawdziwa weteran MMA. Karierę zaczął w 1997 roku. Był uczestnikiem pierwszych gal UFC. Później na dłużej zatrzymał się w PRIDE. Miał etap w Affliction, Strikeforce, by ponownie wrócić do UFC i tam zakończyć karierę w 2016 roku. Walczył z największymi tuzami świata MMA: Randym Couturem, Cro Copem, Nogueirą, Cormierem, Mirem, Arlovskim, a nawet z Pawłem Nastulą, z którym zwyciężył w 2006 r. Pas mistrzowski UFC w wadze ciężkiej zdobył zwyciężając z Randym Couturem na UFC 36 – został go jednak pozbawiony, nie przechodząc po walce testów antydopingowych.

25 KOMENTARZE

 1. Josh to prawdziwa weteran MMA. Karierę zaczął w 1997 roku. Był uczestnikiem pierwszych gal UFC. Później na dłużej zatrzymał się w PRIDE. Miał etap w Affliction, Strikeforce, by ponownie wrócić do UFC i tam zakończyć karierę w 2016 roku. Walczył z największymi tuzami świata MMA: Randym Couturem, Cro Copem, Nogueirą, Cormierem, Mirem, Arlovskim, a nawet z Pawłem Nastulą, z którym zwyciężył w 2006 r. Pas mistrzowski UFC w wadze ciężkiej zdobył zwyciężając z Randym Couturem na UFC 36 – został go jednak pozbawiony, nie przechodząc po walce testów antydopingowych.

   No i na koniec nie przeszedł badań lekarskich, Komisja stanowa nie dopuściła go do walki  uznając iż stanowi to olbrzymie niebezpieczeństwo dla jego zdrowia. Ale co tam… Maksłiny też ledwo żył 🙂

 2. Mam nadzieję, że będzie to kwadratowa ubita ziemia, otoczona rowem z drutem kolczastym, a na dnie rowu będą naostrzone pale. To zwiększy szansę na spełnienie marzenia Różalskiego.

 3. Do dziś nie wiadomo natomiast jak ostatecznie będzie wyglądać pole walki, w którym odbędzie się starcie. Twórcy marki zapowiadają jednak, że ma ono mieć jakiś związek z logiem organizacji, które jest kwadratowe.

  w internetach mowia, ze to bedzie klatka z fff

 4. Mam nadzieję, że będzie to kwadratowa ubita ziemia, otoczona rowem z drutem kolczastym, a na dnie rowu będą naostrzone pale. To zwiększy szansę na spełnienie marzenia Różalskiego.

 5. Najlepsze jest to że w Polsacie reklamują tą walkę jako starcie Różala z mistrzem wagi ciężkiej UFC. Ciekawe ilu Januszy się nabierze że to obecny mistrz :mamed:

 6. Josh jaki starzec … oby walka nie skończyła się na oiomie :zakręcony:

  Za dzieciaka miałem w klubie pseudonim “nóżka”. Potrafiłem się podpisać nogą. Teraz mam niedowład nóg po wypadku. Ciężko mi chodzić. Prawa mi chlapie, z lewej nie mam wybicia. Paluchy mam połamane, podkurczone. Wiem, że za chwilę w ogóle nie będę mógł kopać obrotówek. Na sam koniec moich gimnastyk pojawiła się szansa walk na gołe łapy, więc hej przygodo.

  :zakręcony:

 7. Na wp.pl jest wideo wywiad, w którym Różalski wspomina, że ma niedowład nóg po wypadku w młodości. W sumie pasuje do walki z gościem, który nie przeszedł badań do walk w Geriatorze.

 8. Następnym etapem ewolucji Genesis będzie walka na same głowy. Zaproszą do niej Sakurabe bo podobno sporo umie wypić

 9. Jak nie przyjechał wziąć hajsu i paść po liściu to zajebie Rurżala. Więcej ludzi skończył w stójce niż mędrzec z Płocka zrobił walk w MMA i jeszcze braknie. Skończył karierę rok przed Różalem i miał w 2017 wrócić, nie zalał się. Nawet to, że się w ten wrestling bawił i jeździł na zawody grapplerskie też źle o jego "emeryturze" nie świadczy. WAR! (mam nadzieję!)

 10. Josh jaki starzec … oby walka nie skończyła się na oiomie :zakręcony:

  Biorąc pod uwagę obecną sytuację w Polsce to tam raczej miejsca dla Niego nie będize xD

 11. Walka i tak skończy się jakimś pseudo urazem więc nie ma się co podniecać. Kto jeszcze oczekuje jakichś emocji od emeryta, któremu skończyła się forsa?

 12. Czy to będzie ten pojedynek, w którym Różal zginie? Nie rozumiem typa. Wszyscy wychodzą do walki, by ją wygrać! A Różal chce wyjść aby zginąć.

  Pozerstwo! Napewno tak nie chce, tylko tak gada pod publike

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.