Organizacja KSW postanowiła podzielić się szybko z fanami całą walką wieczoru ostatniej gali Genesis czyli walki na gołe pięści. W głównym starciu wieczoru zmierzyli się ze sobą były mistrz KSW, Marcin „Różal” Różalski oraz legendarny zawodnik MMA, Josh Barnett. Zobaczcie jeszcze raz przebieg tego pojedynku.

Poniżej możecie zobaczyć także wywiady z uczestnikami walki po samej gali Genesis.

36 KOMENTARZE

 1. Taką walka i za darmo? Chętnie obejrzę i wpłacę gdzieś te 39,99 . Na rozwój pięściarstwa bez rękawic. Jaranko rewanżem.

  I drugim rewanżem

 2. Wycięli część jak rurzal krzyczy że nie widzi na oko

  Ma ktoś to gdzieś nagrane?  To nie może zostać zapomniane

 3. Styl walki Muai-Thai i zostań załokciowany na śmierć przez zapasiora :D.

  No bo wiesz, on nie umie boksować, on umie kopać, no a tam kopać nie wolno było, no a poza tym on ma niedowład w obu nogach, więc i tak by nie mógł, no a poza tym Barnett "miał na niego patent":fjedzia:…

 4. No bo wiesz, on nie umie boksować, on umie kopać, no a tam kopać nie wolno było, no a poza tym on ma niedowład w obu nogach, więc i tak by nie mógł, no a poza tym Barnett "miał na niego patent":fjedzia:…

  A poza tym Różal jest stary, ma 42 lata i mnóstwo kontuzji i chciał się bić na śmierć i życie jak zawsze, ale Barnet klinczował, a lekarz przerwał walkę… Choć Różal protestował, krzyczał „chuj, że(nieme) nie widzę na oko kurwa”

 5. 13:17 – NIE WIDZĘ NA OKO K… (płaczliwa pizda)

  Macie tu póki nie usunęli. Postaram się zrobić filmik – płaczliwa pizda / nie widzę a oko przez 10 godzin i wrzucić na YT. By było dla potomności.

 6. Nie wiem dlaczego ale nawet nie chce mi sie tego odpalac i nadrabiac…

  Ja wiem dlaczego i z tego samego powodu tego nie włączam.

 7. 13:17 – NIE WIDZĘ NA OKO K… (płaczliwa pizda)

  Macie tu póki nie usunęli. Postaram się zrobić filmik – płaczliwa pizda / nie widzę a oko przez 10 godzin i wrzucić na YT. By było dla potomności.

  Widzę, że minęło 10 minut i już usunęli. W sobotę! Nieźle.

 8. Ale teraz będzie nowa:

  pirat z Płocka, na co dzień grasujący na Wiśle, dopłynął do Bałtyku. A tam… Wikingowie….

 9. 13:17 – NIE WIDZĘ NA OKO K… (płaczliwa pizda)

  Macie tu póki nie usunęli. Postaram się zrobić filmik – płaczliwa pizda / nie widzę a oko przez 10 godzin i wrzucić na YT. By było dla potomności.

  Szybko spadło, Wojsław i Kawul chyba siedzą na Cohones :beczka:

 10. No bo wiesz, on nie umie boksować, on umie kopać, no a tam kopać nie wolno było, no a poza tym on ma niedowład w obu nogach, więc i tak by nie mógł, no a poza tym Barnett "miał na niego patent":fjedzia:…

  Nawet jakby mógł kopać to i tak by nic nie dało, nie dało by nic…

 11. -Nie widzę na oko kurwa!

  Powiedział wuj, człapiąc  na niedowładnych nogach w kierunku wioski po tym jak prawie umarł w walce, której w głębi duszy wcale nie chciał.

 12. Smieszki, smieszkami, ale czy ktos wie czy z okiem Marcina juz w porzadku. Byloby chujowo jakby skonczyl jak Bisping…

  Podobno niedowład.

 13. Ja wiem dlaczego i z tego samego powodu tego nie włączam.

  Napisz dlaczego bo ja właśnie też nie oglądałem i nie wiem z jakiego powodu

 14. A ja właśnie obejrzałem bo byłem w pracy więc mi jeszcze zapłacili za to 😉

  W sumie przyjemnie popatrzeć na Barneta  jak się fajnie ruszał i walił w żywy worek pisankę. Robił go jak amatora , ciekawie wkładał łokcie i ten filmik mógłby być podpięty w wikipedii do hasła "brudny boks".  Różal tu w ogóle nie istnieje i też nie jest ważny.

 15. A ja właśnie obejrzałem bo byłem w pracy więc mi jeszcze zapłacili za to 😉

  W sumie przyjemnie popatrzeć na Barneta  jak się fajnie ruszał i walił w żywy worek pisankę. Robił go jak amatora , ciekawie wkładał łokcie i ten filmik mógłby być podpięty w wikipedii do hasła "brudny boks".  Różal tu w ogóle nie istnieje i też nie jest ważny.

  To była jedyna interesująca rzecz na tej gali, przyjechał facet i pokazał o co chodzi w tej formule walki. Chyba nawet nie odniósł większych obrażeń.

 16. To była jedyna interesująca rzecz na tej gali, przyjechał facet i pokazał o co chodzi w tej formule walki. Chyba nawet nie odniósł większych obrażeń.

  To bylo do przewidzenia, Josh znany jest z brudnego boksu. Dla mnie missmatch. No i "lekarz" krzyknal naroznik a nie Ruzal takze sie nie liczy:roberteyeblinking:

 17. To bylo do przewidzenia, Josh znany jest z brudnego boksu. Dla mnie missmatch. No i "lekarz" krzyknal naroznik a nie Ruzal takze sie nie liczy:roberteyeblinking:

  Było nazwisko i był szoł. Z jako missmatch to zupełnie inna sprawa.

  Fajnie było pooglądać jak taki wielki gość jak Josh ruszał się z większa lekkością niż kolesie z 2 wagi  niżej.

  Rozal totalnie bez pomysłu.

 18. Z perspektywy czasu chyba żal, że jednak Jerome LeBanner nie przyjechał na ten DSF.  Mogła być ta epicka śmierć w ringu.  Po pierwszym low-kicku od LeBannera by Różal nie mógł już chodzić do końca życia i byłoby złamanie otwarte. Z tym Grahamem, który w KB no nie wygrał chyba walki od 7 lat i ma 46lat nie wygrał przed czasem i prawie zdechł. A Po walce gadki jakby pokonał kurwa Aertza albo Manhoefa w cugu 😀

  Jerome zrobił w samym 2019 5 walk, co by nie mówić Datsika wariata Dżeronimo zbił jak dziecko..Wiadomo głównie skracanie ogórasów na mega pieniężnych galach gdzieś w Azji, typu HEAT, ale jednak. To zawsze był sportowiec na najwyższym poziomie. W sumie szok z perspektywy czasu, ze ludzie pomyśleli, ze Roża mógłby to wygrać. To tak jakby dzisiaj ktoś powiedział, że Bedorf robi Fedora Emilianenkę bo stary i dawno po primie i robi lipne, ustawiane walki. Casem lepiej skrócić ogórasa na Sylwestrowej gali w Tokio niż pizgać się z Ryanem Baderem.

  Co ja wgl pierdolę – Jarosz by Różala skrócił, nie trzeba byłoby nawet LeBannera ściągać. 50+letni Saleta by pewnie się rozgrzał i wychodząc ze studia prosto na ring by go skrócił, co zresztą raz zrobił na ringu.

 19. Co ja wgl pierdolę – Jarosz by Różala skrócił, nie trzeba byłoby nawet LeBannera ściągać. 50+letni Saleta by pewnie się rozgrzał i wychodząc ze studia prosto na ring by go skrócił, co zresztą raz zrobił na ringu.

  Jarosz też przecież Różala zbił już, dawno temu.

 20. Jarosz też przecież Różala zbił już, dawno temu.

  O to mi chodzi. Raz go zrobił i mimo tego, że starszy to by pewnie drugi raz go skrócił.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.