Według dyrektora sportowego KSW, Wojsława Rysiewskiego, gala Genesis osiągnęła bardzo dobry wynik sprzedaży PPV. Na gali fani mogli zobaczyć wiele walk na gołe pięści, w których wystąpili m.in. Michał Królik, Rafał Kijańczyk, Vaso Bakocevic, Gracjan Szadziński, Marcin Różalski czy Josh Barnett. W rozmowie z portalem InTheCage Rysiewski zapytany przez Mariusza Olkiewicza, który zasugerował 13-17 tysięcy sprzedanych PPV, o wynik sprzedaży transmisji gali Genesis nie podał liczby, lecz zapewnił, że był on zadowalający.

Nie, gala Genesis sprzedała więcej PPV niż gale GROMDA i Wotore razem wzięte dotychczas. Umiarkowanie jesteśmy zadowoleni. Nie jest tajemnicą, że ten piątek może nie był super fortunny, bo to nie jest typowy dzień na gale MMA. Akurat tego dnia wybuchły strajki kobiet. Wiem, że uczestnicy tych protestów to nie są fani walk na gołe pięści, ale publiczność… Te osoby, które zostały już przy stacjach newsowych to pewnie zapomniały, że w ten wieczór można obejrzeć coś innego.

Wynik był naprawdę dobry, mógł być pewnie minimalnie lepszy, ale myślę, że w porównaniu z na przykład wynikami z zeszłego roku jeżeli chodzi o KSW to ten wynik byłby w czołówce. Nie, 13 tysięcy to nie starczyłoby na wypłatę dla nawet jednego zawodnika z walki wieczoru.

GROMDA oraz Wotore, tak jak zresztą KSW czy Genesis, nie podają oficjalnych wyników sprzedaży PPV. Nie wiadomo więc ile konkretnie subskrypcji wykupili fani, aby zobaczyć powrót „Różala” do walk.

Na gali Genesis Josh Barnett pokonał w świetnym stylu Marcina Różalskiego, którego odprawił ciosami. Fani mogli oglądać również ekscytującą wojnę na gołe pięści pomiędzy Gracjanem Szadzińskim i jego rywalem, Janem Sirokym. Teraz fani pytają o kolejne występy Barnetta dla polskiej publiczności, lecz nie wiadomo czy KSW uda się dogadać z zawodnikiem. W tym momencie ma on aktywny kontrakt na starty w MMA z organizacją Bellator.

Fragment rozmowy o gali Genesis – ~38:30.

49 KOMENTARZE

 1. Zajebiscie tak pierdolić bez podawania żadnych konkretnych liczb. Widać, że Rysiewski zaprzedał już całkowicie duszę K&L i mówi ich językiem, a tu na forum tak skakał, demokracja, konstytucja, straszył banami,  rozwalał i hackował ludziom skrzynki pocztowe.

 2. Zajebiscie tak pierdolić bez podawania żadnych konkretnych liczb. Widać, że Rysiewski zaprzedał już całkowicie duszę K&L i mówi ich językiem, a tu na forum tak skakał, demokracja, konstytucja, straszył banami,  rozwalał i hackował ludziom skrzynki pocztowe.

  Zwykły frajer z wolności.

  A co do tematu, ciekawe czy Borek nadal bedzie się ośmieszał nazywajac Kawula swoim przyjacielem, skoro ten ma go w dupie.

 3. Jednak podziękujmy mu za:

  -była wioska i był wój

  -chciałbym umrzeć w ringu

  …..

  …..

  -aaaałajka w szczepionkę było

 4. gala Genesis sprzedała więcej PPV niż gale GROMDA i Wotore razem wzięte dotychczas.

  GROMDA oraz Wotore, tak jak zresztą KSW czy Genesis, nie podają oficjalnych wyników sprzedaży PPV.

  Także,ten …

 5. Ten to już jak Gebels nadaje 🙁 Podaj liczby gościu! A skoro gala taka fantastyczna to czemu nie ma informacji o kolejnej?

 6. A co do tematu, ciekawe czy Borek nadal bedzie się ośmieszał nazywajac Kawula swoim przyjacielem, skoro ten ma go w dupie

  A kogo Borek nie nazywa przyjacielem – Grabowski, Świerczewski, Kołtoń, Stanowski, Smoku, Grosicki i jeszcze ze 100 osob by się znalazło

 7. O ile się nie mylę to licząc do dnia dzisiejszego (pytanie kiedy był wywiad – bo go nawet nie słuchałem :razz:) to były 3 gale Gromdy i 3 Wotore.

  Pobawię się w estymacje.

  Czuję że średnie PPV na Wotore to mogło być 5-10k -> łącznie 15-30k

  Gromdę obstawiam na poziomie 15-30k -> łącznie 45 – 90k.

  Łącznie moja z dupy estymacja to 60 – 120k z Gromd i Wotore.

  Myślę – ku mojemu zaskoczeniu że liczba powyżej 120k była zrobialna przez Genesis dzięki Różalowi. Z tych 3 produktów pod piwerko najbardziej pasuje mi pato gromda.

  Swoją droga jak lubią wbijać szpileczki to niech zrobią porównanie do Fame MMA w kwestii PPV.

 8. Może i sprzedali więcej PPV niż Gromda tylko co z tego, jak na pensje samego Barnetta i Różala wydali pewnie więcej niż Borek przez 3 Gromdy na wszystkich tych Tysonów i innych "bijoków".

 9. Jóźwiak kiedyś mówił że KRS sprzedaje między 120-200tys PPV, wątpię żeby Genesis sięgało tych liczb. Tym bardziej, że można z tego wywiadu wywnioskować że nie było super, bo piątek, strajk itp.

 10. Miłośnicy kejesdablju znowu mają ból dupy, bo włodarze coś tam powiedzieli głupiego.

  Po chuj śledzić, po chuj oglądać, po chuj czytać i słuchać wypowiedzi szefostwa, skoro to aż taka wielka sraka jest?

  Polecam przestać przejmować się tworem, który osobiście uważa się za gówno, dorosnąć i jak to się mówi po angielsku "move on with your life".

  Ksw jest jakie jest, a nieustanne pisanie wysrywów jacy to oni są chujowi i niepoważni nic nie zmieni. Robiony jest tylko traffic i kliki. Polskie mma jest rzeczywiście śmieszne, a połowa winy spada na niepoważnych "fanów".

 11. Myślę, że gołe liczby nie są w tym przypadku aż tak ważne co sprawdzenie, czy kolejne gale mają oglądalność wzrostową czy spadkową.

  Genesis jako produkt dla fanów sztuk walki nie sprawdziło się: za duża klatka sprawiała, że wiało nudą, duży Focus na promowanie celebrytów i długie przerwy między walkami, dyspozycja Różala też pozostawiła bardzo dużo do życzenia.

  Nie wiem czy PPV jest formą do której Genesis w tym kształcie powinien dążyć. Wiecie komu się podobała ta gala? Mojej mamie. Bo Natalia Siwiec, bo Blanka, bo Rafał Pacześ, co daje mi sądzić, że jest to taki produkt bardziej dla każuali, dla których walki są takim czasoumilaczem w tle.

  Ja PPV Genesis 2 sobie odpuszczę, poczytam o wynikach na forum. A Gromdę chętnie włączę, bo nawet jeśli trójka się trochę posypała, to takiej "treści" jest w niej znacznie więcej.

 12. nazywajac Kawula swoim przyjacielem, skoro ten ma go w dupie

  w pewnych kręgach to właśnie uchodzi podobno za przyjaźń SPOILER
  erotyczną :facepalm:

 13. Ciekawe co na to Pan Borek 😆

  Genesis lepsze od Gromdy tak samo jak FFF od Fame :kawulpokapoka:

  a KSW od UFC

  K&L byliby dumni :razz:udzianfap:

 14. Pies tańcował z Genesis i ich wynikami. Kogo to kurwa obchodzi? Zobaczymy jakie beda mieli wyniki po 2 nastepnych galach ale serio, w dupie to mam.

 15. To tak jakbym ja powiedział, że parzę lepiej kawę niż Wojek.

  No kurwa trzeba chyba mieć co porównać, nie?

  Wiadomo że nie robię tego lepiej od niego, bo robi to każdego dnia w dużych ilościach.

  Z PPV to samo. Podaj kurwa liczby jednych i drugich i nie rób przedszkola.

  Dorosły chłop, a zachowuje się jak mały dzieciak-moje jest lepsze i chuj.

  Inna sprawa, o ile zna  ppv swoje, to kto mu podał dane konkurencji? Jest to gdzieś do sprawdzenia? W kawie wyników nie znalazł przecież.

  I co za problem w wywiadzie jak tak pierdoli zapytać prosto z mostu o to?

 16. Zajebiscie tak pierdolić bez podawania żadnych konkretnych liczb. Widać, że Rysiewski zaprzedał już całkowicie duszę K&L i mówi ich językiem, a tu na forum tak skakał, demokracja, konstytucja, straszył banami,  rozwalał i hackował ludziom skrzynki pocztowe.

  Ciężko się skacze i krzyczy trzymając język w czyjejś dupie, @halibut jakby żył to by potwierdził.

  W kawie wyników nie znalazł przecież.

  W kawie nie, ale w chipsach różne promocje można trafić. Może w co 100000 paczce Laysów są wyniki ppv Gromdy.

 17. I co za problem w wywiadzie jak tak pierdoli zapytać prosto z mostu o to?

  ITC siedzi w dupie KSW tak głęboko jak Barista więc oczywiście, że nie będzie niewygodnych pytań.

 18. ITC siedzi w dupie KSW tak głęboko jak Barista więc oczywiście, że nie będzie niewygodnych pytań.

  Prowadzący wywiad równie giętki poglądami jak jego rozmówca. Podobna kariera.

 19. Wojek weź ty spierdalaj paziu kawę parzyć. Z człowieka szanowanego stałeś się pajacem na gumce krs1 i pierdolisz taki same smuty jak tych dwu kelnerów. Wielka tajemnica ile sprzedali sypukcji na swoje chujowe galę jutuberow. Odlecieli i to daleko poza orbitę Jowisza. Hrrrr tfu!

 20. Jaki hejt na biednego Wojsława, a co ma mówić gdy idę święta i chlop chce uzyskać premie? Gal z ludźmi nie ma, wypłata skromna to liczy że na święta mu coś sypną a może i pozwolą odejść od ekspressu?

 21. Zajebiscie tak pierdolić bez podawania żadnych konkretnych liczb. Widać, że Rysiewski zaprzedał już całkowicie duszę K&L i mówi ich językiem, a tu na forum tak skakał, demokracja, konstytucja, straszył banami,  rozwalał i hackował ludziom skrzynki pocztowe.

  Widocznie pieniądz mu nie śmierdzi 🙂 spasł się jak Walaszek, popija niebieskiego Jackobsa… Z drugiej strony podali by w końcu liczby…

 22. Jaki hejt na biednego Wojsława, a co ma mówić gdy idę święta i chlop chce uzyskać premie? Gal z ludźmi nie ma, wypłata skromna to liczy że na święta mu coś sypną a może i pozwolą odejść od ekspressu?

  Niech się zatrudni w Starbucksie na pełny etat, to nie będzie musiał pierdolić głupot dla premii.

 23. Niech się zatrudni w Starbucksie na pełny etat, to nie będzie musiał pierdolić głupot dla premii.

  On ma wieloletnie doświadczenie w parzeniu kawy, prawdziwej kawy z aromatem, zbieranej o poranku , przy rosie   Że tak powiem EXLUSIVE, a nie jakieś napoje kawopodobne z Star…

 24. Ciekawe kto robi lepszą kawę ?Akop czy Wojslaw ?

  To jakby porównywać skok wzwyż i skok o tyczce. Akop robi najlepszą herbatę, Wojsław kawę. Proste?

 25. No dobra…Akopa Sylwię widzieliśmy ,a czy ktoś widział dziewczynę Wojsława?

  Różal opisal ją, jako nosząca pedalską paskę na włosy.

 26. Wojek jest w relacji „to skomplikowane”. Kupuje regularnie kwiaty swojej drugiej połówce jak Kapok Sylwii, ale w odróżnieniu od nich to on wypina poslady kalwiemu i lewiemu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.