ACA 101 w Warszawie

Informacja prasowa

Za nami bardzo udana gala organizacji ACA w Warszawie. Pełna hala i dwa niezwykle widowiskowe nokauty, które poderwały publiczność. Zawodnicy kilkakrotnie dawali fanom zgromadzonym na trybunach hali EXPO XXI powody do radości i głośnych owacji. Triumfowało pięciu Polaków.

Najlepsza gala ACA w Polsce

Widowiskowy nokaut Daniela Omielańczuka i błyskawiczne zwycięstwo Radosława Paczuskiego (w 29. sekundzie walki) przejdą do historii polskiego MMA. Podczas ACA 101 zwycięstwa do swoich rekordów dopisali także Mateusz Łazowski, Karol Celiński i Piotr Strus, który w walce wieczoru wypunktował piekielnie mocnego Rosjanina, Vitaliya Nemchinova.

To była jedna z najlepszych wyjazdowych gal ACA w tym roku. Jestem bardzo zadowolony z frekwencji. Hala była pełna i to jest sukces. Na pewno będziemy wracać do Warszawy. – podsumował Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA w Polsce.

Gala ACA 101 była 3. galą organizacji w Polsce w tym roku. Kolejna planowana jest już na wiosnę 2020 roku.

Powtórki w TVP Sport

Jeżeli ktoś przegapił galę ACA 101 to będzie mógł zobaczyć retransmisję całego wydarzenia w TVP Sport nocą 19 listopada (wtorek o godz. 01:15) oraz 27 listopada (środa godz. 02:20).

Wyniki

Walka wieczoru:

83,9 kg: Piotr Strus pok. Vitaliya Nemchinova przez jednogłośną decyzję sędziów

Karta główna:

120,2 kg: Daniel Omielańczuk pok. Denisa Smoldareva przez KO, runda 1
77,1 kg: Elias Silverio pok. Aslambeka Saidova przez jednogłośną decyzję sędziów
90 kg: Radosław Paczuski pok. Daniela Płonkę przez KO, runda 1
93 kg: Karol Celiński pok. Samiego Antara przez jednogłośną decyzję sędziów

Karta wstępna:

70,3 kg: Amirkhan Adaev pok. Briana Fostera przez dyskwalfikację (kopnięcie w parterze), runda 2
65,8 kg: Lom-Ali Eskijew pok. Dmitry’a Parubchenkę przez TKO, runda 1
120,2 kg: Mateusz Łazowski pok. Przemysława Dzwoniarka przez jednogłośną decyzję sędziów
120,2 kg: Ruslan Magomedov pok. Daniela Jamesa przez jednogłośną decyzję sędziów
120,2 kg: Alikhan Vakhaev pok. Sheltona Gravesa przez TKO (ciosy w parterze), runda 2
65,8 kg: Levan Makashivili pok. Attilę Korkmaza przez jednogłośną decyzję sędziów
64 kg: Dileno Lopes pok. Roberta Emersona przez poddanie (gilotyna), runda 1

7 KOMENTARZE

  1. Pewnie beda robic 3 gale w Polsce rocznie , 2 w Warszawie i jedna we Wrocławiu jak im Gwóźdz z Artnoxu załatwi jakichs lokalnych zawodników to Hale Orbita też powinni wypełnić., do Łodzi nie ma co wracac bo tam im słabo poszło.

  2. Pewnie beda robic 3 gale w Polsce rocznie , 2 w Warszawie i jedna we Wrocławiu jak im Gwóźdz z Artnoxu załatwi jakichs lokalnych zawodników to Hale Orbita też powinni wypełnić., do Łodzi nie ma co wracac bo tam im słabo poszło.

    No w wawie zawsze jest sporo osób od Paczuskiego i tam jakiś "sektor" jest dla Strusa. Takie małe hale dla ACA w polszy to chyba idealne rozwiązanie, bo dużych obiektów i tak nie wypełnią. Tym samym też nie ma raczej co liczyć na ich gównych dzików na polskich kartach. Tutaj pewnie zawsze będą w większości polskie nazwiska + jacy średni zawodnicy.

  3. No w wawie zawsze jest sporo osób od Paczuskiego i tam jakiś "sektor" jest dla Strusa. Takie małe hale dla ACA w polszy to chyba idealne rozwiązanie, bo dużych obiektów i tak nie wypełnią. Tym samym też nie ma raczej co liczyć na ich gównych dzików na polskich kartach. Tutaj pewnie zawsze będą w większości polskie nazwiska + jacy średni zawodnicy.

    Zniszczyles moje marzenia:cry::razz:łacz:

  4. No w wawie zawsze jest sporo osób od Paczuskiego i tam jakiś "sektor" jest dla Strusa. Takie małe hale dla ACA w polszy to chyba idealne rozwiązanie, bo dużych obiektów i tak nie wypełnią. Tym samym też nie ma raczej co liczyć na ich gównych dzików na polskich kartach. Tutaj pewnie zawsze będą w większości polskie nazwiska + jacy średni zawodnicy.

    Tez mi sie tak wydaje , wątpie wogóle ze z tych 3200 sprzedanych biletów zwróci im sie chociaz za gaże na zawodników biorąc pod uwage ze walczyło ich 24 na gali i do tego to jak ACA dobrze płaci , a wywalac kase na mocne nazwiska jak Ali Bagov , Butorin ,Raisov ,Vartanyan robiac gale w Polsce nie ma sensu po poliaki i tak tego nie docenia moze poza jakimis indywidualnymi  przypadkami , wiekszośc tam przyszła bo Paczuski ,bo Łazowski .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.