Kulturysta Tomek Słodkiewicz opowiada o miłości do MMA i sportów wytrzymałościowych. Już na najbliższej gali FFF zmierzy się z DJ-em Decksem.

9 KOMENTARZE

 1. Dario powinien to wygrać. Przez kupę lat robił teakwondo do tego zajawka na rygby i triathlon też jest argumentem. Z drugiej strony statyczny kulturysta z ogramnym płaszczem mięśniowym, który podejrzewam że spóchnie po pierwszej rundzie. Ale to walka więc wszystko się kurde może zdarzyć.

 2. Dario powinien to wygrać. Przez kupę lat robił teakwondo do tego zajawka na rygby i triathlon też jest argumentem. Z drugiej strony statyczny kulturysta z ogramnym płaszczem mięśniowym, który podejrzewam że spóchnie po pierwszej rundzie. Ale to walka więc wszystko się kurde może zdarzyć.

  Co ty tu w ogóle analizujesz, jak to przecież są żarty

 3. Co ty tu w ogóle analizujesz, jak to przecież są żarty

  Chyba ci się coś pojebało z wwe,tam masz scenariusz i ustawkę.

 4. Dario powinien to wygrać. Przez kupę lat robił teakwondo do tego zajawka na rygby i triathlon też jest argumentem. Z drugiej strony statyczny kulturysta z ogramnym płaszczem mięśniowym, który podejrzewam że spóchnie po pierwszej rundzie. Ale to walka więc wszystko się kurde może zdarzyć.

   

  Akurat z tym spuchnieciem nie bylbym taki pewien, jego brat na FFF kondycyjnie calkiem przyzwoicie wygladal a obaj z tego co wiem brali udzial w runmageddonach itp 😉 ale tak jak mowisz, to walka wiec wszystko moze sie zdarzyc 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.