Paweł Trybała zwyciężył z Damianem Kostrzewą na gali FFF 2 w Zielonej Górze! „Trybson” pokonał rywala przez TKO w drugiej rundzie.

Trybała jako pierwszy zaatakował dwoma wewnętrznymi low kickami. „Trybson” ruszył z serią ciosów, ale Kostrzewa uniknął ataków swojego rywala. Damian napierał do przodu, natomiast Paweł krążył dookoła klatki i od czasu do czasu atakował odważniejszymi zrywami. „Trybson” zaakcentował końcówkę pierwszej rundy kilkoma mocnymi uderzeniami i przejściem do klinczu.

„Trybson” zaczął drugę odsłonę celnym kolanem i kolejną kombinacją, jednak Kostrzewa wykorzystał poślizgnięcie rywala i również trafił na szczękę Trybały. Zawodnicy ruszyli na otwartą wymianę, po której Trybała sklinczował w narożniku. Po krótkiej walce na chwyty Paweł zaatakował serią uderzeń i kolan! Kostrzewa schował się za gardą i po chwili sędzia ringowy przerwał pojedynek.

Dla byłego piłkarza ręcznego występ w Zielonej Górze był drugą zawodową walką w MMA i zarazem pierwszą porażką. Trybała ma już na swoim koncie sześć wygranych pojedynków, a aktualnie może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu. „Trybson” na pierwszej gali FFF znokautował Marcina Najmana.

10 KOMENTARZE

  1. Mówcie co chcecie ale ja trzymam kciuki za Trybsona jako przykład że można zmienić życie. Niestety wypadł bardzo słabo, walił cepy… i  to prawie z amatorem.

  2. Mówcie co chcecie ale ja trzymam kciuki za Trybsona jako przykład że można zmienić życie. Niestety wypadł bardzo słabo, walił cepy… i  to prawie z amatorem.

    Na tyle lat co on ćwiczy mma to jest lipa w chuj ziomek ma problemy z ogórkami a jakby dostał kogoś półkę wyżej sportowo to byś zobaczył jak to się by skończyło dla czego nie walczył w fen? Bo się boi lamus że dostanie na jape od no name i tyle a tu obija gości pokroju najmana czy kostrzewy też mi ambicja sportowa:jarolaugh:

  3. Z tego Kostrzewy to może być ciekawy freak, jak troszkę doświadczenia złapie. Prypsona nie lubię.

    z nim jest jeden problem: nikt go nie zna

  4. Jednak nie wystarczy się wytatuować żeby być zawodnikiem EMEMEJ

    broda też jes ważna! trzeba zapuścić muslimsko brode jak chcesz ememej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.