Marcin Najman jest ostatnio głównym tematem rozmów fanów MMA, którzy kategorycznie dali znać, że nie chcą już oglądać zawodnika w rywalizacji w klatce. Po walce na FAME MMA, sam Najman w mediach społecznościowych chwalił się, że otrzymał oferty od największych organizacji. W programie „Koloseum” w Polsacie Sport do tych informacji odniósł się prezes organizacji FEN, Paweł Jóźwiak, który kategorycznie dał znać, że interesuje go sportowa rozmowa, a nie temat Najmana.

Uważam, że to my, właściciele organizacji, podejmujemy decyzję kogo chcemy zatrudniać i kto nam jest potrzebny i to nie zawodnicy ani nasi współpracownicy będą nam dyktować takie warunki.

Łukasz Jurkowski, czyli prowadzący program, nie odpuszczał i zapytał prezesa wprost czy jest FENowi potrzebny „Częstochowski Gladiator”.

Na razie nie ma takich planów, mamy czysto sportową kartę walk i zobaczymy ile sport jest wart i czy to się obroni. Tak jak powiedziałem, to my jesteśmy właścicielami organizacji, to my ciężko pracujemy na tę organizację, my inwestowaliśmy kupę lat, swoje własne pieniądze i to my będziemy decydować kogo chcemy zatrudniać.

Paweł Jóźwiak odniósł się także do słów mistrza FEN, który zarzekał się, że nie zawalczy dla organizacji jeśli ta zatrudni wcześniej wspomnianego zawodnika.

Jak Dominik walczy w naszej federacji, jest naszym zawodnikiem czyli pracownikiem to musi się podporządkować do tego, że to my podejmujemy decyzję kogo chcemy zatrudniać.

W mediach społecznościowych pojawiło się kilka wpisów zawodników czy współpracowników FEN, którzy zarzekają się, że nie chcą być związani z organizacją jeśli ta zatrudni byłego zawodnika FEN. W gronie są m.in. Paweł „Trybson” Trybała czy wcześniej wspomniany mistrz organizacji, Dominik Zadora.

W ten weekend odbędzie się 31. gala organizacji FEN. Wystąpią na niej m.in. Marcin Wójcik, Adrian Zieliński, Adam Kowalski, Kacper Formela czy Paweł Trybała.

Jak oglądać galę FEN 31?

27 KOMENTARZE

 1. Każdy mówi, że el Testosteron taki, że el Testosteron śmaki, ale żaden się słowem nie zająknie o tych wszystkich oskarżeniach, które na nim ciążą. Oskarżeń o łez strumienie, osamotnienie, zdradę i gniew, o to cierpienie, wojen płomienie, przelaną krew.

 2. Każdy mówi, że el Testosteron taki, że el Testosteron śmaki, ale żaden się słowem nie zająknie o tych wszystkich oskarżeniach, które na nim ciążą. Oskarżeń o łez strumienie, osamotnienie, zdradę i gniew, o to cierpienie, wojen płomienie, przelaną krew.

  Złoto :rofl:

 3. Prezes Jóźwiak to powinien poprosić FameMMA o doradztwo.

  Jakby mieli porządniejsze kontrakty to z samej kasy z transferów do KSW mieliby kilka gal utrzymanych.

  Szkoda jakby upadli, tyle było asów, tyle organizacji jadących na maksa na pierwszych galach, a potem szybkie wycofanie.

  Czegoś im brakuje jednak mimo wszystko organizacyjnie.

  Ale paru zawodników do pionu musi postawić, bo oni myślą, że są udziałowcami, a jak prezes powie sprawdzam to skończy się ich kariera na zrzutce xD

 4. Jóźwiak powinien pokazać tym wszystkim idiotom kto rządzi w FENie i zatrudnić Najmana. Do czego to doszlo, zeby ogóry typu Jurasa dyktowaly warunki?

 5. Kategorycznie to dał znać, że zara zatrudni tego pajaca i nic nikomu do tego:facepalm:.  Że nikt jeszcze nie zdelegalizował tego dziadostwa zwanego polskie mma…

 6. Każdy mówi, że el Testosteron taki, że el Testosteron śmaki, ale żaden się słowem nie zająknie o tych wszystkich oskarżeniach, które na nim ciążą. Oskarżeń o łez strumienie, osamotnienie, zdradę i gniew, o to cierpienie, wojen płomienie, przelaną krew.

  :juanlaugh:

 7. Łukasz Jurkowski, czyli prowadzący program, nie odpuszczał

  Hahaha taki kozak, bo to Jóźwiak. Ciekawe czy do Don Kawula by też cokolwiek pierdnął i "nie odpuszczał", czy oczy spuszczone jak Zborek z Targówka.

 8. Hahaha taki kozak, bo to Jóźwiak. Ciekawe czy do Don Kawula by też cokolwiek pierdnął i "nie odpuszczał", czy oczy spuszczone jak Zborek z Targówka.

  Widziales kiedys zeby on chociaz probowal cos sapnac do nich? Toc bylby 1 telefon do mariana i juras by ten cyrk ogladal tylko w TV…

 9. Widziales kiedys zeby on chociaz probowal cos sapnac do nich? Toc bylby 1 telefon do mariana i juras by ten cyrk ogladal tylko w TV…

  Oczywiście, że nie, to było pytanie retoryczne byku 😉

 10. Widziales kiedys zeby on chociaz probowal cos sapnac do nich? Toc bylby 1 telefon do mariana i juras by ten cyrk ogladal tylko w TV…

  Juras i Kawul prywatnie to są kumple więc nie będą się do siebie sapać.

 11. Oczywiście, że nie, to było pytanie retoryczne byku 😉

  Wiem mordeczko ale nie moglem sobie przepuscic tej okazji i tez nie pohejcic troche na dobranoc:) a Twoj komentarz byl idealny zeby sie podpiac:beer:

 12. do kogo to?:razz:utinlaugh:

  Twoja stara to jest dama (nikt nie podjeżdża) brała w jape, w cipę, w dupę (ale buzi to dla męża).

 13. Twoja stara to jest dama (nikt nie podjeżdża) brała w jape, w cipę, w dupę (ale buzi to dla męża).

  Nie powiem bardzo konstruktywne posty.

 14. Niezależnie od tego kto będzie następnym pracodawcą Marcina Najmana, mam wrażenie że mocno się przeliczy na jego wartości marketingowej.

  No chyba, że faktycznie FFF i Świerczewski, to brzmi tak jakby ludzie mieli to obejrzeć.

 15. Niezależnie od tego kto będzie następnym pracodawcą Marcina Najmana, mam wrażenie że mocno się przeliczy na jego wartości marketingowej.

  No chyba, że faktycznie FFF i Świerczewski, to brzmi tak jakby ludzie mieli to obejrzeć.

  I tu się zaczyna cała kałabania…

  Bo ja bym to obejrzał :roberteyeblinking:

 16. Pozostaje tez UFC w grze! Może walka z Coco Bonzem! Obrona pasa Wojskowej Komisji Uzupełnień! Ale by krs1 zapiekło! :brainoverload:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.