Wielokrotny mistrz świata i Polski w boksie tajskim oraz w formule K-1, Marcin Parcheta (21-5) podpisał kontrakt z organizację Fight Exclusive Night.

Parcheta który w przeszłości, dzięki owocnej karierze i agresywnemu stylu walki przyciągał na hale szczecińską publiczność, zadebiutuje u nowego pracodawcy podczas styczniowej gali FEN 27.

Poniżej informacja prasowa organizatora:

Marcin Parcheta (21-5) będzie kolejnym bohaterem gali FEN 27 w Szczecinie. Zawodnik reprezentujący klub Nak Muay Szczecin 18 stycznia zadebiutuje pod szyldem federacji. Limit wagowy pojedynku w formule K-1 to 71 kilogramów.

Parcheta to niezwykle utytułowany zawodnik z ogromnym doświadczeniem na koncie. Szczecinianin to wielokrotny mistrz świata Muay Thai oraz K-1. Na zawodowych ringach stoczył 26 walk, z których aż 21 wygrał, w tym osiem przed czasem. Parcheta słynie z nieustępliwości oraz widowiskowych pojedynków, dzięki którym niejednokrotnie skradł serca swoich fanów. Walka przed własną publicznością będzie powrotem Parchety do zawodowych startów.

4 KOMENTARZE

  1. Pamiętam Marcina jeszcze z czasów amatorskiego muay thai, fajnie że zawalczy w FEN ale z drugiej strony patrząc to jest on już po 40

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.