Paweł Trybała udanie zadebiutował w organizacji FEN! Walka z Łukaszem Borowskim na gali FEN 31 została przerwana w drugiej rundzie. „Trybson” jednym z ciosów spowodował drastycznie wyglądający uraz ucha u Borowskiego, który uniemożliwił zawodnikowi kontynuowanie walki.

Zawodnicy od pierwszych sekund ruszyli na otwarte wymiany. Borowski napierał do przodu z kolejnymi uderzeniami, ale to Trybała był aktywniejszy na nogach. Tempo pojedynku nieco spadło po niecałych dwóch minutach starcia. Łukasz nie wyprowadzał już tylu uderzeń, a Paweł decydował się ataki w krótkich szarżach. Obaj zawodnicy toczyli wyrównaną batalię na środku klatki. Borowski zdecydował się na próbę obalenia, ale „Trybson” nie dał się sprowadzić. Z obu stron znów zaczęła padać masa celnych i mocnych ciosów. W ostatniej minucie rundy Trybała przeszedł do klinczu. Po czasie Borowski odwrócił pozycję, a następnie zerwał uchwyt. Łukasz szukał ponownie obalenia, ale i tym razem nieskutecznie.

„Trybson” agresywnie zaczął drugą odsłonę, jednak jego ciosy nie znalazły drogi do celu. Po jednej z szarż Pawła walka została nagle przerwana. Sędzia ringowy zauważył uraz u Łukasza Borowskiego i zakończył to starcie. Trybała jednym z ciosów niemal oderwał lewe ucho swojego przeciwnika.

100 kg: Paweł Trybała pok. Łukasza Borowskiego przez TKO (uraz ucha), runda 2

Dla Trybały dzisiejsza walka była długo oczekiwanym debiutem w FEN. Popularny „Trybson” w MMA występuje od 2015 roku, a jego obecny bilans wynosi 7-3. Paweł ma za sobą występy w takich organizacjach jak XCage, PLMMA, czy FF.