Informacja prasowa:

Federacja FEN przyznała bonusy za galę FEN 31: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbyło się 28 listopada w Łodzi.

Za najlepszą walkę podczas gali wybrano starcie Marcina Naruszczki z Ivanem Cosicem. Polak zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów.

Nagroda za nokaut wędruje do debiutującego w FEN Marcina Filipczaka. Wojownik z Pabianic w 23. sekundzie zakończył bój z Saeedem Younsi.

FEN docenił również postawę nowego mistrza w kategorii koguciej, Jonasa Magarda, który otrzymał nagrodę za najlepszy występ podczas całego wydarzenia. Duńczyk pokonał wyraźnie na punkty Sebastiana Romanowskiego.

10 KOMENTARZE

 1. Myślałem, że bonus będzie dla sędziego z walki Romanowskiego. A za wałka wieczoru to dla punktowych chyba bonusik.

 2. Za co ta nagroda dla walki Naruszczki, werdykt mocno naciągnięty, a walka mocno średnie na tle Rutkowski vs Zieliński i Wójcik vs Kowalski. WTF kto to kurwa przyznaje, lubicie Naruszczke prywatnie to mu dawajcie po cichu premie, a nie bonusy z dupy wzięte…

 3. Za co ta nagroda dla walki Naruszczki, werdykt mocno naciągnięty, a walka mocno średnie na tle Rutkowski vs Zieliński i Wójcik vs Kowalski. WTF kto to kurwa przyznaje, lubicie Naruszczke prywatnie to mu dawajcie po cichu premie, a nie bonusy z dupy wzięte…

  Mirek na Fb pisał że się należy, to się należy skoro prekursor MMA w pl tak mówi, cytuje :

  Brawo Marcin Naruszczka znokautowal Rafał Haratyk dal rowna walke z Andrzej Grzebyk i Bartosz Bartek Leśko wygral przez ko z pogromca mistrza KSW Soldica.

  Naruszczka to mocne Nazwisko Polskiego MMA zawodnik z ktorym wygral w sobotę to dobry zapasnik ktory  nie mogl przewrocic Naruszczki Cosic wygrywal zzawodnikami na galach ACA .

  Naruszcze nalezy sie Bonus bo jest bardzo dobrym Zawodnikiem.

  :razz:ociesznymirek:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.