Izabela Badurek podczas gali FEN 30: Lotos Fight Night we Wrocławiu zmierzyła się z Anitą Bekus. Sędziowie po trzech rundach orzekli zwycięstwo Bekus. Jak się okazuje, zaszła pomyłka przy liczeniu punktacji i zwycięstwo przypadło jednak Izabeli Badurek – co zauważyła rzesza fanów, komentując ten kontrowersyjny werdykt.

Zobacz relację z walki runda po rundzie.

Pierwszy o sprawie poinformował Łukasz Jurkowski:

Poniżej karty punktowe jakie zamieścił na swoim profilu Łukasz Zaborowski

79 KOMENTARZE

 1. Klasa, że tak to załatwili i nie schowali głowy w piasek. W KFC byłoby: piszta se odwołanie ale pamiętajta, że to kosztuje, a werdykty najczęściej nie są zmieniane.

 2. Jeżeli to faktycznie błąd to sędzia (gość) co to liczył, powinien być wyjebany na zbity pysk.

 3. Klasa, że tak to załatwili i nie schowali głowy w piasek. W KFC byłoby: piszta se odwołanie ale pamiętajta, że to kosztuje, a werdykty najczęściej nie są zmieniane.

  powinni jeszcze wziąć sędziego co to liczył na środek oktagonu

 4. hahaha w kartach wygrywa Bekus. Prezes zmienia werdykt bo kibice zażenowani. Teraz rekiny wkurwione  jaja jak berety:waldeklaugh:

 5. Jak do tego doszło, nie wiem.

                                 "Zenek"

  Tu taśma profesjonalna:

 6. Ale kurwa jawny wałek co oni odpierdolili na jubileusz, to nie pistoletem w stopę, to zajebac sobie bazuką ale pr-owy chuj w dupę dla organizacji się zadział :brainoverload: co tu się odjebalo :juanlaugh:

 7. Ale kurwa jawny wałek co oni odpierdolili na jubileusz, to nie pistoletem w stopę, to zajebac sobie bazuką ale pr-owy chuj w dupę dla organizacji się zadział :brainoverload: co tu się odjebalo :juanlaugh:

  W sumie chuj tam, na cohones się pośmiejemy, Zombiak i Zabor będą oburzeni na twitterze i… tyle. Nikt jutro nie będzie pamiętał.

 8. W sumie chuj tam, na cohones się pośmiejemy, Zombiak i Zabor będą oburzeni na twitterze i… tyle. Nikt jutro nie będzie pamiętał.

  Tego nie da się wytłumaczyć bo tak już zamieszali 😀

 9. Przeciez wedlug tych kart to wygrała Bekus.  2-1 co tam liczyć?  Btw trzecia karta jest źle wypełniona j powinna być nieważna

 10. Chuj z tym co Jozwiak z tym zrobil i czy sie zblaznil. Wazne ze zwyciezyla lepsza zawodniczka, nie ma zadnej komisji wiec organizator moze robic co tylko chce:)

 11. Chuj z tym co Jozwiak z tym zrobil i czy sie zblaznil. Wazne ze zwyciezyla lepsza zawodniczka, nie ma zadnej komisji wiec organizator moze robic co tylko chce:)

  no no, chuj z sędziami, szkoda kasy, szybka ankieta po walce na fb i tak wyłaniać zwycięzce, albo jak w od przedszkola do Opola, kto głośniej krzyczy

 12. Przypomnij mi kto wygral walke ?

  Bekus według kart sędziowskich po walce, Badurek według widzimisię Jóźwiaka, czyli nie wiem, remis?

 13. Bekus według kart sędziowskich po walce, Badurek według widzimisię Jóźwiaka, czyli nie wiem, remis?

  Niejednogłośny remis.

 14. Najważniejsze pytanie – jak to buk rozliczy…

  na dwoje babka wróżyła, betclick uznał Bekus, forbet tę drugą… Fortuna się waha

 15. na dwoje babka wróżyła, betclick uznał Bekus, forbet tę drugą… Fortuna się waha

  :beczka:

 16. Nie oglądam FENU od dawna, ale ta wypowiedź Michalaka mnie rozwaliła.

  Rozumiem, że procedura jest zła bo trzeba ją przestrzegać? Sędzia, który zjebał może pójść do drugiego, spytać i zrobić korektę wyniku? 

  -cześć, pomyliłem się, miałem dać Bednaruk a dałem Anicie

  -no ale przez to przegra

  -no i chuj xd

  Ta wypowiedź Michalaka jest z dupy. Powinien ograniczyc sie do przeprosin, krótkiego tłumaczenia charakteru błędu i zapowiedz poprawy.

  :brainoverload:

 17. o chuj tu chodzi?

  Napiszcie kto wygrał według sędziów cohones.

  Ja nie oglądałem.

  Badurek wygrała walkę na punkty , na kartach było że wygrała Anita, ogłosili że niejednogłośnie. Kilka minut później jak szambo próbowało się uwolnić prezes wszedł do klatki z Izą i ogłosił że nastąpiła pomyłka w poprzedniej walce ze zły zwycięzca został ogloszony …. I później w tv pokazali karty, na których jest że wg sędziów wygrała Anita, podobno jakiś błąd proceduralny się wkradł, generalnie było to wyjaśnione tak że zostało jeszcze bardziej zamazane wg mnie, ogólnie to sam nie do końca nadal wiem co tam się odjebalo, te kreślone karteczki, chujowo to wygląda. Powinni złożyć oficjalny protest z obozu Izy żeby sędziowie niezależni najlepiej zagraniczni jeszcze raz wypunktowali tę walkę, by było wszystko jasne, bo to co tam się stało wczoraj nie powinno zostać zamiecione pod dywan .

  Prezes zamiast dziwnie tłumaczyć powinien prosić obóz Badurek żeby jak najszybciej złożyli oficjalny protest, jedynie tak można wyjść z twarzą w tej sytuacji .

  U Wrzoska na tt możesz wyczytać o co chodzi w tym wszystkim.

 18. Co ten Michalak pieprzy za farmazony. Najpierw wziął karteczkę z rundą drugą zamiast pierwszej i ocenił ja 10-9 dla Bekus ( czyli chciał dać pierwszą dla Bekus ). Potem wpisał na karteczce z rundą pierwszą 10-9 Bekus ( a w tym momencie powinien sędziować rundę drugą ), zorientował się, że ma złe karteczki i przeprawił tę rundę na Badurek. To po jakiego grzyba wpisał przy tej drugiej karteczce 10-9 Bekus? Że co? Dwa razy wypisał rundę pierwszą, raz omyłkowo i kiedy się zorientował to przeprawił? Co to w ogóle jest za film? Chłop jest tak zakręcony, że już nie wiedział nawet, którą rundę walki sędziuje? W kiblu był czy jak? Do kamery to powinien zostać poproszony ten sędzia co to robił.

 19. Oprócz całego tego zamieszania rozpierdala mnie jeszcze fakt, że  jedną walkę dwóch sędziów potrafi ocenić 29-28 a trzeci sędzia daje 27-30. Beka w chuj.

 20. Jeden bukmacher zaliczył Bekus , drugi Badurek , co tu się odjebalo to nie mam pojęcia:brainoverload:

 21. Nie wiem ale ta walka popsuła mi kupon 😆

  Zgłoś oficjalny protest :beczka:

  Oprócz całego tego zamieszania rozpierdala mnie jeszcze fakt, że  jedną walkę dwóch sędziów potrafi ocenić 29-28 a trzeci sędzia daje 27-30. Beka w chuj.

  Beka beką, ale dramatyczne jest to, że takie rzeczy zdarzają się często i to we wszystkich organizacjach.

 22. Oprócz całego tego zamieszania rozpierdala mnie jeszcze fakt, że  jedną walkę dwóch sędziów potrafi ocenić 29-28 a trzeci sędzia daje 27-30. Beka w chuj.

  No to akurat nie jest mega dziwne, bo walka była wyrównana, każda z nich miała swoje momenty i wynik pierwszych dwóch rund mógł pójść w obie strony. Tym bardziej, że nie sędziowali tego najlepsi arbitrzy na świecie.

 23. No to akurat nie jest mega dziwne, bo walka była wyrównana, każda z nich miała swoje momenty i wynik pierwszych dwóch rund mógł pójść w obie strony. Tym bardziej, że nie sędziowali tego najlepsi arbitrzy na świecie.

  Nie oglądałem walki, ale dosłownie wszędzie piszą o zdecydowanym zwycięstwie Badurek i tym się sugerowałem. Dlatego tak bardzo dziwi mnie, że dwóch sędziów dało jej tylko jedną rundę. Jeżeli walka była bardzo wyrównana to nabiera to sensu.

 24. Nie oglądałem walki, ale dosłownie wszędzie piszą o zdecydowanym zwycięstwie Badurek i tym się sugerowałem. Dlatego tak bardzo dziwi mnie, że dwóch sędziów dało jej tylko jedną rundę. Jeżeli walka była bardzo wyrównana to nabiera to sensu.

  Tak zdecydowanym, że nawet po zmianie wyniku ma splita. A cały ten "błąd" proceduralny polegał na niepoprawnym przepisaniu wyniku jednej rundy u jednego sędziego.

 25. Werdykt " niejednogłośne zwycięstwo" nabrał właśnie nowego znaczenia. Wg sędziów wygrała Bekus wg El Presidente wygrała Badurek

 26. Wrzosek bawi się w Conora i udostępnia smsy od Jóźwiaka :awesome:

  Mam zwyczaj oceniania ludzkiej inteligencji po tym, jak osobnik stosuje interpunkcję w smsach. Józwiak mnie nie zaskoczył.

 27. Kur.a nie mam insta, moze wzucicie jakies screeny co tam wrucili. Wczoraj tak patrze co sie odpierdala w klatce, walka dziewczyn jak byla to przelaczylem na piraci z karaibow na polsat film bo zazwyczaj nie lubie ogladac bezsensownych rzeczy. Jednak sytuacja ciekawa no i zdziwiony bylem ze tak po prostu zmieniaja zwyciezce "walki"

 28. Kur.a nie mam insta, moze wzucicie jakies screeny co tam wrucili.  Jednak sytuacja ciekawa no i zdziwiony bylem ze tak po prostu zmieniaja zwyciezce "walki"

  Zerknąłem na szybko:

  -upublicznia sms-y z Jóźwiakiem

  -wrzuca zdjęcia zabranych kart punktowych

  -broni swoją dziewczynę i bardzo chce podpucować jej rekord (walka no contest).  Ktoś tam zapytał czy w/g niego Anita wygrała? Odpowiedź : Nie jestem sędzią i nie mi to oceniać.

  -trochę śmieszne, trochę słabe

 29. Oprócz całego tego zamieszania rozpierdala mnie jeszcze fakt, że  jedną walkę dwóch sędziów potrafi ocenić 29-28 a trzeci sędzia daje 27-30. Beka w chuj.

  No rzeczywiście beka, pierwszy raz takie coś widzę. Skandal! A to widziałeś, czy pierwszy raz widzisz taki werdykt?

 30. No rzeczywiście beka, pierwszy raz takie coś widzę. Skandal! A to widziałeś, czy pierwszy raz widzisz taki werdykt?

  Każdy tego typu werdykt jest dla mnie chujowy. Wiadomo, że nie wszystkie muszą być jednomyślne ale 27-30 u jednego i 30-27 u drugiego to jest kpina. #irenapreissstyle

 31. No rzeczywiście beka, pierwszy raz takie coś widzę. Skandal! A to widziałeś, czy pierwszy raz widzisz taki werdykt?

  Nie kojarzę przebiegu tej walki. Może rundy były tak wyrównane ze ciężko było wskazać zwycięzcę i stąd taki rozstrzał? Jeśli tak to zawodzi system punktowania, o czym wiadomo od dawna.

  W przypadku walki Badurek i Bekus rundy nie były tak wyrównane, to ewidentny błąd/lewar sędziów.

 32. Dokladnie. Kazdy ma swojego Kaste, Pudziana, otwarcie i nawet afere karteczkowa 😉 poczekajcie az prezes zostanie jeszcze wielkim rezyserem i zalozy swoje Stowarzyszenie MMA

 33. Oprócz całego tego zamieszania rozpierdala mnie jeszcze fakt, że  jedną walkę dwóch sędziów potrafi ocenić 29-28 a trzeci sędzia daje 27-30. Beka w chuj.

  W UFC jest jeden taki sędzia co nagminnie tak punktuje. Zapomniałem jak się nazywa, ale Stevie Wonder by lepiej typował te walki.

 34. W UFC jest jeden taki sędzia co nagminnie tak punktuje. Zapomniałem jak się nazywa, ale Stevie Wonder by lepiej typował te walki.

  Może Sal D'amato albo Joe Solis, w ostateczności Ester Lopez. Tych pamiętam po kilku spierdolonych punktowaniach :eddieconspiracy:

 35. Może Sal D'amato albo Joe Solis, w ostateczności Ester Lopez. Tych pamiętam po kilku spierdolonych punktowaniach :eddieconspiracy:

  Solis na bank, ale jeszcze był jakiś

 36. Do teraz nie wiem o co chodzi, ladnie namieszane

  Bo FEN ma już trzy wersje jak się to potoczyło. Jedną przedstawił Paweł na backstag'u zawodnikom, drugą Michalak mediom po gali, a trzecią rzecznik w podcascie. Tylko Pan Prezes wie co się stało:star wars:

 37. Każdy tego typu werdykt jest dla mnie chujowy. Wiadomo, że nie wszystkie muszą być jednomyślne ale 27-30 u jednego i 30-27 u drugiego to jest kpina. #irenapreissstyle

  Problem polega na tym że sędziowie przy wyrównanej rundzie zamiast dać 10:10 to na siłę punktują na korzyść któregoś z zawodników. Przy bardzo wyrownanych walkach takie sytuację będą miały miejsce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.