Robert Bryczek ze zwycięstwem przez nokaut w pierwszej rundzie na gali FEN 29! Jacek Jędraszczyk został znokautowany po 1 minucie i 13 sekundach starcia w Ostródzie.

Jędraszczyk zaczął od niecelnego niskiego kopnięcia, w kolejnej akcji Bryczek poślizgnął się, ale szybko wrócił na nogi. Zawodnicy toczyli wymiany na środki klatki, Robert trafił dobrym prawym prostym, a następnie poprawił low kickiem. Robert i Jacek kontynuowali potyczkę kickbokserską, w której lepiej zaprezentował się pierwszy z nich. Bryczek posłał swojego rywala na deski jednym z ciosów, a po kolejnych uderzeniach w parterze pojedynek został przerwany.

CO ZA NOKAUT ⚡️ Robert Bryczek pokonuje Jacek Jędraszczyk fanpage 🔥📺 18:00 – Polsat Sport Fight📺 20:00 – Super Polsat📺 22:30 – Polsat Sport

Opublikowany przez Sobota, 22 sierpnia 2020

Dla Roberta Bryczka był to debiut w organizacji Fight Exclusive Night. Udało mu się powrócić na ścieżkę zwycięstw po ostatniej porażce z Leandro Silvą i tym samym poprawić bilans walk do stanu 11-3. Jacek Jędraszczyk do dzisiejszego pojedynku przystępował z serią dwóch wygranych z rzędu. Jego obecny rekord w FEN wynosi 1-3.