Już 12 października gala FEN 26, która odbędzie się w Hali Orbicie we Wrocławiu. Wydarzenie to będzie obfitowało w ciekawe zestawienia. Zapytaliśmy Was: który pojedynek Wy uważacie za interesujący, a za odpowiedzi obiecaliśmy rozdać trzy podwójne wejściówki ufundowane przez legalnego bukmachera, firmę TOTALbet. Poniżej zwycięzcy:

gorigo
Agustusviribus
jajcyn

Wyślijcie na naszą redakcję Wasze maile (redakcja@mmarocks.pl), abyśmy mogli Was skontaktować z TOTALbetem po odbiór biletów. Gratulujemy!

W przypadku braku odzewu do 23:00 w czwartek, wybierzemy kolejną osobę z listy.

14 KOMENTARZE

 1. Dzięki za konkurs :beer: nie brałem udziału, bo jednak trochę za późno i nie dałbym rady się zorganizować, ale może jakiś kolejny się trafi w niedalekiej przyszłości :tongue:

 2. :antonio:Starej powiedziałem ze bilety wygrałem i może iść ze mną za free, to dostałem opierdol ze sobie mogłem wygrać zamiast hajsy na mordobicia wydawać :matt: doskonale większa paczka zawitamy

 3. Starej powiedziałem ze bilety wygrałem i może iść ze mną za free, to dostałem opierdol ze sobie mogłem wygrać zamiast hajsy na mordobicia wydawać

  Kobiecie nie dogodzisz.

 4. :antonio:Starej powiedziałem ze bilety wygrałem i może iść ze mną za free, to dostałem opierdol ze sobie mogłem wygrać zamiast hajsy na mordobicia wydawać :matt: doskonale większa paczka zawitamy

  Powiedz jej, ze jak nie zluzuje bajery to nigdzie nie pójdziesz a mordobicie i tak będzie.:lesnarhappy:

 5. Ja nie brałem udziału, ale też mogę wziąć te bilety.

  Żarcik, gratulacje dla zwycięzców!

  Ja zagrałem, wygrałem, ba nawet maila do redakcji napisałem i nadal jestem na etapie chętnie wezmę te bilety bo coś ich nie widać  :jjsmile:

 6. Ja zagrałem, wygrałem, ba nawet maila do redakcji napisałem i nadal jestem na etapie chętnie wezmę te bilety bo coś ich nie widać  :jjsmile:

  Powinieneś już mieć maila z instrukcjami.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.