Jak ogłosił po walce na gali Bellator w Japonii, Fedor Emelianenko chce zawalczyć jeszcze dwa razy – w USA oraz w Rosji. Scott Coker, prezydent organizacji Bellator MMA, zapytany o potencjalnego przeciwnika dla Rosjanina wskazał Josha Barnetta.

Gościem, który cały czas nawołuje o walkę z Fedorem jest Josh Barnett. Miał niefortunne zdarzenie jakiś czas temu na Hawajach, był chory i musieliśmy odwołać jego występ. Pisałem z nim, wraca do zdrowia. Chciałby walczyć pod koniec stycznia, ale to się nie zdarzy, bo mamy już zaplanowane wydarzenie w Los Angeles.

Chciałbym najpierw zestawić Josha z tym samym rywalem, Ronnym Markesem i zobaczymy jak to wyjdzie. Muszę porozmawiać z Fedorem o jego planach. Wiem, że Barnett z chęcią z nim zawalczy. Mówił mi, że chce walki z Emelianenko więc może takim zestawieniem się zainteresujemy.

Fedor na gali Bellator w Japonii pokonał ociężałego Rampage’a Jacksona. Była to pierwsza od 14 lat porażka Amerykanina przez KO/TKO. Zarówno Emelianenko jak i Barnett to weterani MMA. Obaj występowali w tych samych organizacjach. W 2009 roku zostali ze sobą zestawieni, a ich walka była jednym z największych w tamtym czasie pojedynków, lecz z powodu wpadki dopingowej Barnetta do starcia nie doszło.

3 KOMENTARZE

  1. Ach ten Geriator, żeby Josh nie siedział na kanapie prawie 4 lata. Tak to pewnie, jak Rampage wyjdzie się położyć. Muszą wydusić ostatni grosz z Fedora i raczej już mu nie dadzą kogoś, kto może go posłać spać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.