Już jutro gala UFC Fight Night: Hermansson vs Strickland! Sprawdźcie, jak to wydarzenie typuje redakcja MMARocks. Jednocześnie polecamy zapoznać się ze świetną ofertą legalnego bukmachera Betclic.

Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Jack Hermansson (MMA 22-6-0) vs Sean Strickland (MMA 24-3-0)

Krzysztof Kordys: W latach 2017-2018 Hermansson zanotował bardzo dobry okres, w którym przybliżył się do miana pierwszego pretendenta, jednak w końcu odbił się od Jareda Cannoniera, a nieco później jeszcze od Marvina Vettoriego i ostatecznie na pewien czas musiał odłożyć plany o tytule. O starciu z mistrzem coraz śmielej może marzyć natomiast Sean Strickland, który wygrał 5 walk z rzędu i prezentuje się coraz lepiej wraz z kolejnymi występami. Jack będzie cięższym wyzwaniem od jego poprzednich przeciwników i nadchodząca walka wieczoru gali UFC Vegas 47 powinna dać odpowiedź na pytanie, czy Sean faktycznie wszedł już na najwyższy poziom, czy może to jednak Szwed wrócił na optymalne tory. W stójce przewaga należeć będzie najpewniej do Amerykanina, który dysponuje skuteczną ofensywą, jak i defensywą. Hermansson miewał w przeszłości problemy z przyjęciem mocniejszego ciosu, jak również gorzej radził sobie w wymianach z zawodnikami, którzy potrafili wywrzeć na nim presję. Mocną stroną Jacka jest parter i kontrola z góry, przenosząc walkę na ziemię jego szanse na zwycięstwo na pewno wzrosną. Strickland prezentował jednak solidną obronę przed obaleniami, w tym aspekcie nawet Usman nie miał łatwej przeprawy. Typuję, że Strickland nie pozwoli zdominować się zapaśniczo, a w stójce zdoła wypracować inicjatywę, by ostatecznie zwyciężyć na pełnym dystansie. Typ: Sean Strickland przez jednogłośną decyzję

Bartłomiej Zubkiewicz: Szczerze mówiąc bardzo chciałbym żeby ten pojedynek wygrał Sean Strickland, bo wierzę, że ma potencjał, aby swoją szczerością zdobyć sobie sporą rzeszę fanów, lecz w przypadku analizy tego zestawienia pod względem stylistycznym myślę, że Hermansson będzie zwycięzcą w walce wieczoru gali UFC Vegas 47. Obaj panowie są wytrzymali, mają dobre cardio i wierzą w swoje umiejętności. Wierzę jednak, że „Joker” będzie szukał skończenia walki przed czasem i będzie chciał przenieść ten pojedynek do parteru, gdzie moim zdaniem będzie miał przewagę nad Stricklandem. Amerykanin to dobry bokser, który presją wygrywa swoje pojedynki narzucając rywalom swój styl. Według mnie, Hermansson będzie dla niego niezwykle niewygodnym przeciwnikiem, który nie ulegnie jego presji i sam narzuci swój styl i tempo walki. Myślę, że „Joker” wygra ten pojedynek przez poddanie.

Redaktorzy typujący Hermanssona: Rafał, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Stricklanda: Jacek, Krzysztof

Punahele Soriano (MMA 8-1-0) vs Nick Maximov (MMA 7-0-0)

Jacek Łosak: Punahele Soriano i Nick Maximov przeszli podobną drogę do oktagonu UFC. Obaj zawalczyli na gali LFA, po czym trafili do programu Dana White’s Contender Series. Tam wygrali swoje walki i weszli pod skrzydła UFC. Dla Soriano będzie to już jednak czwarta walka w najważniejszym oktagonie świata. Maximov będzie w nim debiutował i mimo iż do tej pory nie przegrał jeszcze żadnego zawodowego boju, to Sariano wydaje się być jednak lepszym zawodnikiem. Ma na koncie dopiero jedną przegraną w karierze, którą zanotował już w UFC z Brendanem Allenem. Mimo tej przegranej postawię na Soriano i jego wygraną przed czasem w pierwszej lub drugiej rundzie.

Krzysztof Kordys: Pojedynek Punahele Soriano z Nickiem Maximovem zapowiada się na klasyczne starcie stójkowicza z grapplerem. Obaj zawodnicy mają podobną liczbę walk na koncie, jednak to Soriano ma za sobą nieco więcej występów w oktagonie UFC oraz lepszych przeciwników w bilansie. „Puna”, który w przeszłości brutalnie nokautował m.in. Oskara Piechotę, preferuje walkę w stójce i to właśnie w tej płaszczyźnie będzie szukał drogi do zwycięstwa. Maximov, podopieczny braci Diaz, dysponuje natomiast dobrymi zapasami oraz brazylijskim jiu-jitsu. O tym kogo ręka powędruje do góry podczas sobotniej gali zadecyduje najpewniej umiejętność przenoszenia walki do parteru przez Nicka, a z drugiej strony obrona sprowadzeń w wykonaniu Soriano. Podczas wymian zdecydowaniu faworyzuję Punahele, którego mocne ciosy będą stanowiły duże zagrożenie dla przeciwnika, zwłaszcza w początkowej fazie walki. Soriano prezentował w przeszłości solidną obronę przed obaleniami, jednak w mojej opinii tym razem nie zdoła utrzymać się na nogach. Maximov będzie spychał Soriano w kierunki siatki, łapał klincz, obalał i kontrolował w parterze. Jeżeli uda mu się uniknąć nokautujących uderzeń rywala po rozpoczęciu każdej z rund, to Nick powinien triumfować na kartach sędziowskich. Typ: Nick Maximov przez jednogłośną decyzję

Redaktorzy typujący Soriano: Jacek, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Maximova: Krzysztof, Rafał

Shavkat Rakhmonov (MMA 14-0-0) vs Carlston Harris (MMA 17-4-0)

Rafał Grabosz: Przed utalentowanym Shavkatem Rakhmonovem kolejne sportowe wyzwanie w osobie doświadczonego Carlstona Harrisa, który kilka miesięcy temu rozprawił się z innym obiecującym zawodnikiem, Impą Kasanganayem. Zarówno jeden, jak i drugi słyną z wysokich umiejętności grapplingowych. Mimo to, w mojej opinii niepokonany Kazach jest lepszy od swojego rywala w każdym aspekcie MMA. Sądzę, iż 27-latek przez większość trwania batalii będzie kontrolował przeciwnika w płaszczyźnie parterowej, stosownie niwelując próby poddań, o które na pewno pokusi się obywatel Gujany. Tym samym wygra na kartach sędziów punktowych i przybliży się do czołowej piętnastki kategorii półśredniej.

Jakub Madej: Bardzo ciekawe starcie, bo zobaczymy tu efektownie walczących zawodników. Obaj są doświadczeni i obaj przed angażem w UFC mieli naprawdę barwną karierę. Obaj też odnieśli bardzo mocne zwycięstwa w swoich pierwszych występach pod szyldem UFC. Bardzo trudny pojedynek do wytypowania. Pierwotnie skłaniałem się w stronę Harrisa, jednak ostatecznie typuję Rakhmonova. Zawodnik reprezentujący Kazachstan jest w stanie postawić rywalowi opór, na który będzie trudno odpowiedzieć. „Nomad” mało kiedy w swojej karierze znajdował się w trudnych chwilach, a swoich przeciwników udanie kontrolował i rozbijał. Harris ma luki, które rywal będzie w stanie wykorzystać. Typuję wygraną Shavkata Rakhmonova przed czasem, bo obaj niezwykle często kończą swoje pojedynki nokautami lub poddaniami.

Redaktorzy typujący Rakhmonova: Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Harrisa:

Sam Alvey (MMA 33-16-1) vs Brendan Allen (MMA 17-5-0)

Jacek Łosak: Gdy na początku pisałem typowanie starcia Alveya z Hawesem postawiłem na Phila. Po zmianie rywala na ostatnią chwilę i wejściu do walki Brendana Allena nadal nie widzę możliwości, aby Alvey wygrał. Alvey najpewniej będzie walczył o być albo nie być w organizacji. Sam nie wygrał walki od 2018 roku. W ostatnich siedmiu pojedynkach zanotował sześć przegranych i jeden remis. I mimo, iż szef UFC zapewnia, że lubi takich nieustępliwych, dających z siebie wszystko w klatce zawodników, to myślę, że tym razem nie da Alveyowi kolejnej szansy. Sam może być więc bardzo zmotywowany, ale ostatecznie jednak Allen, nawet w takich warunkach powinien poradzić sobie z Alveyem i wygrać z nim na punkty.

Bartłomiej Zubkiewicz: Powiedzmy sobie szczerze – Alvey nie powinien być już zawodnikiem UFC. Wiele osób zastanawia się dlaczego Amerykanin dostaje kolejną szansę od UFC. Początkowo miał zmierzyć się z Philem Hawesem i nie dawałem mu większych szans na wygraną w takim starciu. Po tym jak wypadł z walki Hawes, na pojedynek z Alveyem zgodził się świetny grappler, Brendan Allen i w takim zestawieniu również nie daję sporych szans na zwycięstwo dla Alveya. Mimo wielu lat doświadczenia w MMA, Alvey nie zrobił większego progresu. Zawodnik w ostatnich 7 walkach nie wygrał ani razu, a jego bilans wynosi 0-6-1. Wierzę, że Allen narzuci na swojego przeciwnika presję i będzie szukał walki w parterze, gdzie powinien dominować nad Alveyem. Być może „Smilin” wytrzyma do decyzji sędziowskiej, ale uważam, że Brendan Allen powinien zwyciężyć w tym pojedynku przez poddanie.

Redaktorzy typujący Alveya:
Redaktorzy typujący Allena: Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej

Bryan Battle (MMA 6-1-0) vs Tresean Gore (MMA 3-0-0)

Jakub Madej: Uczestnicy programu The Ultimate Fighter, gdzie lepiej pokazał się według mnie Bryan Battle. Świetne duszenie „ninja” na Andre Petroskim widziało wiele osób, a pokazuje to, jak ciekawym zawodnikiem może być „Pooh Bear”. Battle ma też już za sobą debiut pod szyldem UFC – w sierpniu ubiegłego roku poddał w drugiej rundzie Gilberta Urbinę. Tego samego zawodnika, którego w TUF-ie ciosami skończył Gore. Wydaje mi się, że będzie to bardzo wyrównany pojedynek, jednak typuję wygraną Bryana Battle’a przez poddanie.

Redaktorzy typujący Battle’a: Rafał, Jakub
Redaktorzy typujący Gore’a: Jacek, Krzysztof

Julian Erosa (MMA 26-9-0) vs Steven Peterson (MMA 19-9-0)

Rafał Grabosz: Odkąd Julian Erosa wrócił do UFC jego bilans prezentuje się całkiem nieźle. W weekend naprzeciwko niego w oktagonie stanie równie solidny Steven Peterson, który nigdy w trakcie swojej kariery nie przegrał przez poddanie. Należy zaznaczyć, że „Juicy J” lubuje się w technikach kończących – na swoim koncie ma ich aż dwanaście – choć wydaje mi się, że tym razem raczej nie będzie dążył do parteru. Zapowiada się nam walka w stójce, a ci zawodnicy wielokrotnie udowodniali, iż potrafią dostarczyć emocji do samego końca. Przypuszczam, że konfrontacja zakończy się na pełnym dystansie i zwycięsko wyjdzie z niej Erosa, który konsekwentnie będzie wywierał presję na oponencie, zadając przy tym wiele znaczących ciosów.

Redaktorzy typujący Erosę: Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Petersona:

Miles Johns (MMA 12-1-0) vs John Castaneda (MMA 18-5-0)

Redaktorzy typujący Johnsa: Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Castanedę:

Hakeem Dawodu (MMA 12-2-1) vs Mike Trizano (MMA 9-1-0)

Redaktorzy typujący Dawodu: Jacek, Krzysztof, Rafał, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Trizano: Jakub

Marc-Andre Barriault (MMA 13-4-0) vs Chidi Njokuani (MMA 20-7-0)

Redaktorzy typujący Barriaulta: Rafał, Jakub
Redaktorzy typujący Njokuaniego: Jacek, Krzysztof, Bartłomiej

Alexis Davis (MMA 20-11-0) vs Julija Stoliarenko (MMA 9-5-1)

Redaktorzy typujący Davis: Jacek, Rafał, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Stoliarenko: Krzysztof, Jakub

Danilo Marques (MMA 11-3-0) vs Jailton Almeida (MMA 14-2-0)

Redaktorzy typujący Marques:
Redaktorzy typujący Almeidę: Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej

Jason Witt (MMA 19-7-0) vs Philip Rowe (MMA 8-3-0)

Redaktorzy typujący Witta: Rafał
Redaktorzy typujący Rowe’a: Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej

Malcolm Gordon (MMA 13-5-0) vs Denys Bondar (MMA 16-3-0)

Redaktorzy typujący Gordona: Jakub
Redaktorzy typujący Bondara: Jacek, Krzysztof, Rafał, Bartłomiej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,169 komentarzy 3,269 polubień

Już jutro gala UFC Fight Night: Hermansson vs Strickland! Sprawdźcie, jak to wydarzenie typuje redakcja MMARocks. Jednocześnie polecamy zapoznać się ze świetną ofertą legalnego bukmachera Betclic.

Oferta powitalna dla nowych graczy! Cashback aż do 550 zł! Zarejestruj się, postaw swój pierwszy kupon i jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymaj zwrot postawionej stawki!

Jack Hermansson (MMA 22-6-0) vs Sean Strickland (MMA 24-3-0)​

Krzysztof Kordys: W latach 2017-2018 Hermansson zanotował bardzo dobry okres, w którym przybliżył się do miana pierwszego pretendenta, jednak w końcu odbił się od Jareda Cannoniera, a nieco później jeszcze od Marvina Vettoriego i ostatecznie na pewien czas musiał odłożyć plany o tytule. O starciu z mistrzem coraz śmielej może marzyć natomiast Sean Strickland, który wygrał 5 walk z rzędu i prezentuje się coraz lepiej wraz z kolejnymi występami. Jack będzie cięższym wyzwaniem od jego poprzednich przeciwników i nadchodząca walka wieczoru gali UFC Vegas 47 powinna dać odpowiedź na pytanie, czy Sean faktycznie wszedł już na najwyższy poziom, czy może to jednak Szwed wrócił na optymalne tory. W stójce przewaga należeć będzie najpewniej do Amerykanina, który dysponuje skuteczną ofensywą, jak i defensywą. Hermansson miewał w przeszłości problemy z przyjęciem mocniejszego ciosu, jak również gorzej radził sobie w wymianach z zawodnikami, którzy potrafili wywrzeć na nim presję. Mocną stroną Jacka jest parter i kontrola z góry, przenosząc walkę na ziemię jego szanse na zwycięstwo na pewno wzrosną. Strickland prezentował jednak solidną obronę przed obaleniami, w tym aspekcie nawet Usman nie miał łatwej przeprawy. Typuję, że Strickland nie pozwoli zdominować się zapaśniczo, a w stójce zdoła wypracować inicjatywę, by ostatecznie zwyciężyć na pełnym dystansie. Typ: Sean Strickland przez jednogłośną decyzję

Bartłomiej Zubkiewicz: Szczerze mówiąc bardzo chciałbym żeby ten pojedynek wygrał Sean Strickland, bo wierzę, że ma potencjał, aby swoją szczerością zdobyć sobie sporą rzeszę fanów, lecz w przypadku analizy tego zestawienia pod względem stylistycznym myślę, że Hermansson będzie zwycięzcą w walce wieczoru gali UFC Vegas 47. Obaj panowie są wytrzymali, mają dobre cardio i wierzą w swoje umiejętności. Wierzę jednak, że "Joker" będzie szukał skończenia walki przed czasem i będzie chciał przenieść ten pojedynek do parteru, gdzie moim zdaniem będzie miał przewagę nad Stricklandem. Amerykanin to dobry bokser, który presją wygrywa swoje pojedynki narzucając rywalom swój styl. Według mnie, Hermansson będzie dla niego niezwykle niewygodnym przeciwnikiem, który nie ulegnie jego presji i sam narzuci swój styl i tempo walki. Myślę, że "Joker" wygra ten pojedynek przez poddanie.

Redaktorzy typujący Hermanssona: Rafał, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Stricklanda: Jacek, Krzysztof

Punahele Soriano (MMA 8-1-0) vs Nick Maximov (MMA 7-0-0)​

Jacek Łosak: Punahele Soriano i Nick Maximov przeszli podobną drogę do oktagonu UFC. Obaj zawalczyli na gali LFA, po czym trafili do programu Dana White's Contender Series. Tam wygrali swoje walki i weszli pod skrzydła UFC. Dla Soriano będzie to już jednak czwarta walka w najważniejszym oktagonie świata. Maximov będzie w nim debiutował i mimo iż do tej pory nie przegrał jeszcze żadnego zawodowego boju, to Sariano wydaje się być jednak lepszym zawodnikiem. Ma na koncie dopiero jedną przegraną w karierze, którą zanotował już w UFC z Brendanem Allenem. Mimo tej przegranej postawię na Soriano i jego wygraną przed czasem w pierwszej lub drugiej rundzie.

Krzysztof Kordys: Pojedynek Punahele Soriano z Nickiem Maximovem zapowiada się na klasyczne starcie stójkowicza z grapplerem. Obaj zawodnicy mają podobną liczbę walk na koncie, jednak to Soriano ma za sobą nieco więcej występów w oktagonie UFC oraz lepszych przeciwników w bilansie. "Puna", który w przeszłości brutalnie nokautował m.in. Oskara Piechotę, preferuje walkę w stójce i to właśnie w tej płaszczyźnie będzie szukał drogi do zwycięstwa. Maximov, podopieczny braci Diaz, dysponuje natomiast dobrymi zapasami oraz brazylijskim jiu-jitsu. O tym kogo ręka powędruje do góry podczas sobotniej gali zadecyduje najpewniej umiejętność przenoszenia walki do parteru przez Nicka, a z drugiej strony obrona sprowadzeń w wykonaniu Soriano. Podczas wymian zdecydowaniu faworyzuję Punahele, którego mocne ciosy będą stanowiły duże zagrożenie dla przeciwnika, zwłaszcza w początkowej fazie walki. Soriano prezentował w przeszłości solidną obronę przed obaleniami, jednak w mojej opinii tym razem nie zdoła utrzymać się na nogach. Maximov będzie spychał Soriano w kierunki siatki, łapał klincz, obalał i kontrolował w parterze. Jeżeli uda mu się uniknąć nokautujących uderzeń rywala po rozpoczęciu każdej z rund, to Nick powinien triumfować na kartach sędziowskich. Typ: Nick Maximov przez jednogłośną decyzję

Redaktorzy typujący Soriano: Jacek, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Maximova: Krzysztof, Rafał

Shavkat Rakhmonov (MMA 14-0-0) vs Carlston Harris (MMA 17-4-0)​

Rafał Grabosz: Przed utalentowanym Shavkatem Rakhmonovem kolejne sportowe wyzwanie w osobie doświadczonego Carlstona Harrisa, który kilka miesięcy temu rozprawił się z innym obiecującym zawodnikiem, Impą Kasanganayem. Zarówno jeden, jak i drugi słyną z wysokich umiejętności grapplingowych. Mimo to, w mojej opinii niepokonany Kazach jest lepszy od swojego rywala w każdym aspekcie MMA. Sądzę, iż 27-latek przez większość trwania batalii będzie kontrolował przeciwnika w płaszczyźnie parterowej, stosownie niwelując próby poddań, o które na pewno pokusi się obywatel Gujany. Tym samym wygra na kartach sędziów punktowych i przybliży się do czołowej piętnastki kategorii półśredniej.

Jakub Madej: Bardzo ciekawe starcie, bo zobaczymy tu efektownie walczących zawodników. Obaj są doświadczeni i obaj przed angażem w UFC mieli naprawdę barwną karierę. Obaj też odnieśli bardzo mocne zwycięstwa w swoich pierwszych występach pod szyldem UFC. Bardzo trudny pojedynek do wytypowania. Pierwotnie skłaniałem się w stronę Harrisa, jednak ostatecznie typuję Rakhmonova. Zawodnik reprezentujący Kazachstan jest w stanie postawić rywalowi opór, na który będzie trudno odpowiedzieć. "Nomad" mało kiedy w swojej karierze znajdował się w trudnych chwilach, a swoich przeciwników udanie kontrolował i rozbijał. Harris ma luki, które rywal będzie w stanie wykorzystać. Typuję wygraną Shavkata Rakhmonova przed czasem, bo obaj niezwykle często kończą swoje pojedynki nokautami lub poddaniami.

Redaktorzy typujący Rakhmonova: Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Harrisa:

Sam Alvey (MMA 33-16-1) vs Brendan Allen (MMA 17-5-0)​

Jacek Łosak: Gdy na początku pisałem typowanie starcia Alveya z Hawesem postawiłem na Phila. Po zmianie rywala na ostatnią chwilę i wejściu do walki Brendana Allena nadal nie widzę możliwości, aby Alvey wygrał. Alvey najpewniej będzie walczył o być albo nie być w organizacji. Sam nie wygrał walki od 2018 roku. W ostatnich siedmiu pojedynkach zanotował sześć przegranych i jeden remis. I mimo, iż szef UFC zapewnia, że lubi takich nieustępliwych, dających z siebie wszystko w klatce zawodników, to myślę, że tym razem nie da Alveyowi kolejnej szansy. Sam może być więc bardzo zmotywowany, ale ostatecznie jednak Allen, nawet w takich warunkach powinien poradzić sobie z Alveyem i wygrać z nim na punkty.

Bartłomiej Zubkiewicz: Powiedzmy sobie szczerze - Alvey nie powinien być już zawodnikiem UFC. Wiele osób zastanawia się dlaczego Amerykanin dostaje kolejną szansę od UFC. Początkowo miał zmierzyć się z Philem Hawesem i nie dawałem mu większych szans na wygraną w takim starciu. Po tym jak wypadł z walki Hawes, na pojedynek z Alveyem zgodził się świetny grappler, Brendan Allen i w takim zestawieniu również nie daję sporych szans na zwycięstwo dla Alveya. Mimo wielu lat doświadczenia w MMA, Alvey nie zrobił większego progresu. Zawodnik w ostatnich 7 walkach nie wygrał ani razu, a jego bilans wynosi 0-6-1. Wierzę, że Allen narzuci na swojego przeciwnika presję i będzie szukał walki w parterze, gdzie powinien dominować nad Alveyem. Być może "Smilin" wytrzyma do decyzji sędziowskiej, ale uważam, że Brendan Allen powinien zwyciężyć w tym pojedynku przez poddanie.

Redaktorzy typujący Alveya:
Redaktorzy typujący Allena:
Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej

Bryan Battle (MMA 6-1-0) vs Tresean Gore (MMA 3-0-0)​

Jakub Madej: Uczestnicy programu The Ultimate Fighter, gdzie lepiej pokazał się według mnie Bryan Battle. Świetne duszenie "ninja" na Andre Petroskim widziało wiele osób, a pokazuje to, jak ciekawym zawodnikiem może być "Pooh Bear". Battle ma też już za sobą debiut pod szyldem UFC - w sierpniu ubiegłego roku poddał w drugiej rundzie Gilberta Urbinę. Tego samego zawodnika, którego w TUF-ie ciosami skończył Gore. Wydaje mi się, że będzie to bardzo wyrównany pojedynek, jednak typuję wygraną Bryana Battle'a przez poddanie.

Redaktorzy typujący Battle'a: Rafał, Jakub
Redaktorzy typujący Gore'a: Jacek, Krzysztof

Julian Erosa (MMA 26-9-0) vs Steven Peterson (MMA 19-9-0)​

Rafał Grabosz: Odkąd Julian Erosa wrócił do UFC jego bilans prezentuje się całkiem nieźle. W weekend naprzeciwko niego w oktagonie stanie równie solidny Steven Peterson, który nigdy w trakcie swojej kariery nie przegrał przez poddanie. Należy zaznaczyć, że "Juicy J" lubuje się w technikach kończących - na swoim koncie ma ich aż dwanaście - choć wydaje mi się, że tym razem raczej nie będzie dążył do parteru. Zapowiada się nam walka w stójce, a ci zawodnicy wielokrotnie udowodniali, iż potrafią dostarczyć emocji do samego końca. Przypuszczam, że konfrontacja zakończy się na pełnym dystansie i zwycięsko wyjdzie z niej Erosa, który konsekwentnie będzie wywierał presję na oponencie, zadając przy tym wiele znaczących ciosów.

Redaktorzy typujący Erosę: Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Petersona:

Miles Johns (MMA 12-1-0) vs John Castaneda (MMA 18-5-0)​

Redaktorzy typujący Johnsa: Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Castanedę:

Hakeem Dawodu (MMA 12-2-1) vs Mike Trizano (MMA 9-1-0)​

Redaktorzy typujący Dawodu: Jacek, Krzysztof, Rafał, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Trizano: Jakub

Marc-Andre Barriault (MMA 13-4-0) vs Chidi Njokuani (MMA 20-7-0)​

Redaktorzy typujący Barriaulta: Rafał, Jakub
Redaktorzy typujący Njokuaniego: Jacek, Krzysztof, Bartłomiej

Alexis Davis (MMA 20-11-0) vs Julija Stoliarenko (MMA 9-5-1)​

Redaktorzy typujący Davis: Jacek, Rafał, Bartłomiej
Redaktorzy typujący Stoliarenko: Krzysztof, Jakub

Danilo Marques (MMA 11-3-0) vs Jailton Almeida (MMA 14-2-0)​

Redaktorzy typujący Marques:
Redaktorzy typujący Almeidę:
Jacek, Krzysztof, Rafał, Jakub, Bartłomiej

Jason Witt (MMA 19-7-0) vs Philip Rowe (MMA 8-3-0)​

Redaktorzy typujący Witta: Rafał
Redaktorzy typujący Rowe'a: Jacek, Krzysztof, Jakub, Bartłomiej

Malcolm Gordon (MMA 13-5-0) vs Denys Bondar (MMA 16-3-0)​

Redaktorzy typujący Gordona: Jakub
Redaktorzy typujący Bondara: Jacek, Krzysztof, Rafał, Bartłomiej

Odpowiedz polub

click to expand...