Extreme Hobby

Serwis MMARocks.pl, największy i najstarszy polski portal poświęcony mieszanym sztukom walki, rozpoczął współpracę z popularną marką odzieżową Extreme Hobby.

Extreme Hobby to nie tylko odzież MMA i kibicowska, ale również tzw. streetwear. Odzież uliczna z kolekcji marki została zaprojektowana z myślą o osobach, które na co dzień nie stronią od mocnych wrażeń i kontrowersji. To ubrania, które łączą wyjątkową trwałość z unikalnym, odważnym wzornictwem.

– Bardzo się cieszę, że kończąc dziesiąty rok działalności możemy rozpocząć współpracę z tak popularną marką jak Extreme Hobby – mówi Marcin Jabłoński, redaktor naczelny serwisu MMARocks.pl – Liczę, że nasze wspólne działania rozpoczną okres długofalowego partnerstwa z korzyścią dla obu stron. Ostatnie dwanaście miesięcy były dla naszego serwisu przełomowe. Tym bardziej cieszy nas, że wchodząc w jedenasty rok działalności, będziemy współdziałać z tak mocnym partnerem.

Jego entuzjazm podziela Marcin Dunajski, współwłaściciel marki Extreme Hobby: – Serwis MMARocks.pl to o wiele więcej niż tylko zwykła strona z newsami. To przede wszystkim miejsce, wokół którego od wielu lat skupia się internetowe życie polskiej społeczności MMA. Właśnie dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. Extreme Hobby to w końcu rdzennie polska marka, a wszystkie nasze ubrania produkowane są na terenie kraju.

Z dniem 1 grudnia poznańska firma Extreme Hobby stała się Partnerem Strategicznym MMARocks.pl.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Odkąd jakiś czas temu zobaczyłem Różalskiego na reklamie Extreme Hobby postanowiłem, że NIGDY w życiu nie kupię żadnego prodkutu z tej firmy 🙂

  2. Dobra! Konkrety Pany! Będą jakieś zniżka dla użytkowników? Jak będą to kupuje bluzę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.