Krzysztof Głowacki znokautowany

Krzysztof Głowacki (31-2-0) został znokautowany w 3 rundzie pojedynku na Łotwie. Niestety bój był pełen skandali, druga runda została przeciągnięta na około 8-10 sekund, a w dodatku Briedis zaatakował Polaka łokciem, za co sędzia odjął mu punkt. Gdyby tego było mało, w trzeciej odsłonie między liny wtargnął sekundant miejscowego zawodnika. Pierwsza runda powinna pójść na konto „Główki”. Trzecie starcie było ewidentnie z góry skazane na porażkę. Polak nie był w stanie nawiązać wymiany z Briedisem. Łotysz po prostu dobił półprzytomnego rywala. Nie da się zgodzić z werdyktem tej walki, Mairis powinien zostać zdyskwalifikowany. W wywiadzie po walce został zapytany, czy słyszał gong w 2 rundzie, odpowiedział twierdząco, że dobrze o tym wiedział. Co więcej, przyznał się, że cios łokciem to odpowiedź na przypadkowy cios w tył głowy ze strony Krzysztofa. Sędzią starcia był 74-letni Robert Byrd, jednak kompletnie nie radził sobie z rozwojem sytuacji w ringu. Nie potrafił nawet podjąć odpowiedniej decyzji, aby Głowacki  mógł dojść do siebie po otrzymaniu łokcia. Nie da się ukryć, że polscy kibice domagają się złożenia protestu, ale według reporterów i ekspertów w studio TVP Sport sytuacja jest bardzo ciężka, dodatkowo Mairis walczył na swoim terenie. Relację z gali Sauerlanda „runda po rundzie” znajdziesz tutaj.

 

117 KOMENTARZE

 1. To jest skandal całkowity. Łokieć z całej siły w boksie i minus punkt. Spoko, następnym razem wyjdźcie w highkickami i liczcie na minus jeden punkt. Po co limit czasowy w rundach, skoro można nokdaunować po czasie?

 2. To jest skandal całkowity. Łokieć z całej siły w boksie i minus punkt. Spoko, następnym razem wyjdźcie w highkickami i liczcie na minus jeden punkt. Po co limit czasowy w rundach, skoro można nokdaunować po czasie?

  Jeśli to przejdzie bez jakiegokolwiek sprostowania/rewanżu/kary, to tylko wrócić do czasów, kiedy się zawodnicy bili bez przerwy, aż któryś nie padnie.

 3. Jeśli to przejdzie bez jakiegokolwiek sprostowania/rewanżu/kary, to tylko wrócić do czasów, kiedy się zawodnicy bili bez przerwy, aż któryś nie padnie.

  No jak tu nie będzie konsekwencji żadnych, to przecież skandal stulecia.

 4. Po pierwsze to po takim ciosie łokciem, który ściął Krzyśka z nóg powinien dostać tyle czasu ile by chciał by dojść do siebie, coś jak po uderzeniu w kroczę. Kpina ze sportu

 5. To jest skandal całkowity. Łokieć z całej siły w boksie i minus punkt. Spoko, następnym razem wyjdźcie w highkickami i liczcie na minus jeden punkt. Po co limit czasowy w rundach, skoro można nokdaunować po czasie?

  a cios w tył głowy? z tego co widać to Głowacki pierwszy uderzył, a Łotysz w nerwach mu oddał

  Głowackiemu nikt nie kazał dalej walczyć przecież

 6. Kurwa tu musi być złożony jakiś protest. W życiu takiego chamskiego wałka nie widziałem.

  Floyd raz lepszy wałek zrobił po ciosie z dyńki

 7. Głowacki sam najpierw sfaulował, potem symulował po tym łokciu. Przegrał bo był gorszy, wyleczcie kompleksy, pogódźcie się z tym i nie nakręcajcie dramatu.

  Jak w MMA ktoś dostaje taki łokieć to tylko kwituje to uśmiechem, a ten się położył i symulował jak piłkarz, bo chciał wydębić dyskwalifikację. Słabe.

 8. Floyd raz lepszy wałek zrobił po ciosie z dyńki

  Floyd po prostu nie chciał się tulić do typa i mu na ogarnięcie wyprowadził LEGALNY cios. Zupełnie inne sytuacje, ale czego ja się spodziewałem to nie wiem.

 9. Głowacki sam najpierw sfaulował, potem symulował po tym łokciu. Przegrał bo był gorszy, wyleczcie kompleksy, pogódźcie się z tym i nie nakręcajcie dramatu.

  Bardziej bym powiedział ,że ty masz większe kompleksy, ale niższości narodowościowe.

 10. Nic tu żaden protest nie da.. wydymali Główkę i tyle. Było wiadomo przed walka ze tamten walczy nieuczciwie i fauluje.

  Szkoda, a ju widziałem go z Kubańczykiem w finale.

 11. coś mi śmierdziało z tą walką od początku najpierw walka nie o 2 pasy… a potem łokieć i przedłużenie rudny 😀 polityka wzieła góre co za gówno

 12. ogólnie dymy jak skurwysyny był w tej walce

  Polacy mogli tam zrobić burdę, no ale teraz jest już po ptakach

 13. Głowacki sam najpierw sfaulował, potem symulował po tym łokciu. Przegrał bo był gorszy, wyleczcie kompleksy, pogódźcie się z tym i nie nakręcajcie dramatu.

  To czy był gorszy, dałoby się określić w normalnych warunkach, a nie po lokciu i dodatkowych deskach, przez dłuższą runde.

 14. To czy był gorszy, dałoby się określić w normalnych warunkach, a nie po lokciu i dodatkowych deskach, przez dłuższą runde.

  Daj spokój, każdy czasem popije i napisze jakąś głupotę.

  Trochę zrozumienia! :beer:

 15. Głuchy 74 letni sędzia sędziujący mistrzowskie walki… Idź pan w chuj

  To mąż tej Pani Bird która daje co jakiś czas najgorsze karty punktowe na świecie. Super rodzinka.

 16. a cios w tył głowy? z tego co widać to Głowacki pierwszy uderzył, a Łotysz w nerwach mu oddał

  Głowackiemu nikt nie kazał dalej walczyć przecież

  A Ty to się z Chuj3m na głowy zamieniłeś?  Taki cios w tył w głowy porównywać z takim. Łokciem? W ogóle cios w tył głowy porównywać kurw4 z łokciem w boksie? A weź Ty już najlepiej zgaś światło i idź spać :roberteyeblinking:

 17. To mąż tej Pani Bird która daje co jakiś czas najgorsze karty punktowe na świecie. Super rodzinka.

  Floyd x Canelo

  GGG x Canelo I

  #pamiętamy

 18. A Ty to się z Chuj3m na głowy zamieniłeś?  Taki cios w tył w głowy porównywać z takim. Łokciem? W ogóle cios w tył głowy porównywać kurw4 z łokciem w boksie? A weź Ty już najlepiej zgaś światło i idź spać :roberteyeblinking:

  jeden cios w tył głowy może zabić, łokieć to szczękę może połamać

 19. Głowacki sam najpierw sfaulował, potem symulował po tym łokciu. Przegrał bo był gorszy, wyleczcie kompleksy, pogódźcie się z tym i nie nakręcajcie dramatu.

  Jak w MMA ktoś dostaje taki łokieć to tylko kwituje to uśmiechem, a ten się położył i symulował jak piłkarz, bo chciał wydębić dyskwalifikację. Słabe.

  Lubiłem Twoje komentarze, teraz okazałeś się zwykłym burakiem – pozdro.

 20. a cios w tył głowy? z tego co widać to Głowacki pierwszy uderzył, a Łotysz w nerwach mu oddał

  Głowackiemu nikt nie kazał dalej walczyć przecież

  Kurwa ciosy w tył głowy zdarzają się w każdej walce bokserskiej, a takiej manualny jaka odjebal Łotysz jeszcze nie widziałem więc stul pysk i do spania

 21. B. w wywiadzie po walce: "Przepraszam Głowackiego za cios łokciem, który wyniosłem chyba z muay thai. Mam nadzieję, że nie będzie zły. Taki jest boks".

  Kisnę srogo.

  :brainoverload:

 22. Briedis po walce przebija piątki narożnikowi główki jak gdyby nic , zero reakcji narożnika…. Do jutra jak nic się nie zmieni w werdykcie …a nie zapowiada się to widzę że olanie tego gówna zwanego boksem było najlepszą decyzją jako fana sportów walki .

 23. Gość po walce gada wprost, że zrobił to specjalnie i się śmieje, niezłe jaja…:korwinlaugh:

  Niedziwie się, że ludzie nie chcą oglądać boksu.

 24. Kurwa jestem zażenowany. Briedis przyznaje się do tego co robi + wali beke dodatkowo na konferencji prasowej. Jak mówiłem Sauerland pomaga, szkoda kurwa gadać. Ten afroamerykanin 74-letni powinien już zawijać na cmentarz, a nie sędziuje dalej walki. 10 sek po gungu dla Krzyśka do zabójstwo, szczególnie, że wyłapał soczystego łokcia. Takie wydarzenia psują ten sport, ale nic im się nie uda zdziałać, mimo, że racja leży po naszej stronie. Mairis wygra w finale, bo zrobią go na Łotwie i przekręcą Dotricosa. Szkoda, że mu Usyk tego zajebanego kacapa nie urwał. Szkoda gadać, szkoda szczempić ryja.

 25. a cios w tył głowy? z tego co widać to Głowacki pierwszy uderzył, a Łotysz w nerwach mu oddał

  Cios w klinczu w ferworze walki porównujesz z niedozwoloną techniką wyprowadzoną z premedytacją po komendzie sędziego? Debil jesteś czy udajesz?

  Głowackiemu nikt nie kazał dalej walczyć przecież

  A jakby nie wstał to pisałbyś, że lamus. Typowy internetowy balas.

  Wydymani bez mydła, jeszcze w punktowych na wszelki wypadek była ta dziwka A. Byrd

  Ta kurwa wypunktowała remis w walce Floyda z Canelo, gdzie czarny ograł rudego do zera. Gdyby nie pozycja Floyda i "plecy" w postaci Ala Haymona to by Money'a wydymali, gdzie czarny wręcz ośmieszył Canelo.

  Floyd raz lepszy wałek zrobił po ciosie z dyńki

  Legalny cios, doucz się zanim zaczniesz pierdolić od rzeczy.

  Jak w MMA ktoś dostaje taki łokieć to tylko kwituje to uśmiechem, a ten się położył i symulował jak piłkarz

  :siara:

  Tu było ciekawie

  Legalny cios.

  jeden cios w tył głowy może zabić, łokieć to szczękę może połamać

  To mam nadzieję, że ktoś ci zajebie takiego łokcia, upadniesz i sobie głupi ryj rozwalisz.

 26. a cios w tył głowy? z tego co widać to Głowacki pierwszy uderzył, a Łotysz w nerwach mu oddał

  Głowackiemu nikt nie kazał dalej walczyć przecież

  Zamknij mordę idioto jebany.

 27. Głowacki sam najpierw sfaulował, potem symulował po tym łokciu. Przegrał bo był gorszy, wyleczcie kompleksy, pogódźcie się z tym i nie nakręcajcie dramatu.

  Jak w MMA ktoś dostaje taki łokieć to tylko kwituje to uśmiechem, a ten się położył i symulował jak piłkarz, bo chciał wydębić dyskwalifikację. Słabe.

  Hef jak Cię lubiłem do tej pory tak teraz najwyczajniej w świecie pierdolisz głupoty. Krzyśka wydymali na kilka różnych sposobów. Łokieć, brak czasu na dojście do siebie po faulu, zbyt późne przerwanie rundy i liczenie zawodnika co najmniej 10 sekund po zakończebiu rundy. Czy naprawdę według Ciebie jest to adekwatne do ewidentnie słabego  ciosu Głowackiego w tył głowy jaki zadał w ferworze walki ? Do ciosu jaki sam Krzysiek przyjął rundę później od Briedisa ?

 28. Pewnie Bryd zostanie kozłem ofiarnym. Wyniku nie zmienią, a Główka dostanie jakieś ochłapy jako zadośćuczynienie.

 29. Pewnie Bryd zostanie kozłem ofiarnym. Wyniku nie zmienią, a Główka dostanie jakieś ochłapy jako zadośćuczynienie.

  Jakim kozłem ofiarnym i jakie zadośćuczynienie ? W tych komentarzach dzisiaj odpierdala się widzę to samo co w ringu :damjan:

 30. Hef jak Cię lubiłem do tej pory tak teraz najwyczajniej w świecie pierdolisz głupoty. Krzyśka wydymali na kilka różnych sposobów. Łokieć, brak czasu na dojście do siebie po faulu, zbyt późne przerwanie rundy i liczenie zawodnika co najmniej 10 sekund po zakończebiu rundy. Czy naprawdę według Ciebie jest to adekwatne do ewidentnie słabego  ciosu Głowackiego w tył głowy jaki zadał w ferworze walki ? Do ciosu jaki sam Krzysiek przyjął rundę później od Briedisa ?

  Mniejsza z tym. Gość kibicuje Bedorf owi hahahahahahaha

 31. Głowacki sam najpierw sfaulował, potem symulował po tym łokciu. Przegrał bo był gorszy, wyleczcie kompleksy, pogódźcie się z tym i nie nakręcajcie dramatu.

  Jak w MMA ktoś dostaje taki łokieć to tylko kwituje to uśmiechem, a ten się położył i symulował jak piłkarz, bo chciał wydębić dyskwalifikację. Słabe.

  Ciekawy komentarz jak na gościa, który "leje na boks ciepłym moczem"

 32. jeden cios w tył głowy może zabić, łokieć to szczękę może połamać

  Taki " cios " jaki zadał Głowacki w tył. Głowy może zabić?

  " kurw4 no nie,no po prostu kurw4 no nie, boże czy Ty to widzisz" :scary:

  Jeśli chodzi o zabicie. To właśnie po takim ciosie kurw4 prosto w szczękę, i po takim kurw4 teatrze po gongu, takie kurw4 ciosy mogą wpłynąć na dalszą karierę zawodnika! Gdzie ten pierdol0ny pedał jeszcze po walce się kurw4 przyznał, że słyszał gong o bił celowo a Ty kurw4 pierdol0lisz takie farmazony?

  Zakończyłem konwersacje red card

 33. Głowacki sam najpierw sfaulował, potem symulował po tym łokciu. Przegrał bo był gorszy, wyleczcie kompleksy, pogódźcie się z tym i nie nakręcajcie dramatu.

  Jak w MMA ktoś dostaje taki łokieć to tylko kwituje to uśmiechem, a ten się położył i symulował jak piłkarz, bo chciał wydębić dyskwalifikację. Słabe.

  Wiesz co to ja uderzę Cię takim łokciem a Ty skwitujesz to uśmiechem ok?

 34. a cios w tył głowy? z tego co widać to Głowacki pierwszy uderzył, a Łotysz w nerwach mu oddał

  Głowackiemu nikt nie kazał dalej walczyć przecież

  Głowka uderzył w tył głowy ale Łotysz przy uniku dodatkowo odwrócił głowę co jest niedopuszczalne. To jest boks celowy łowkieć powinien kończyć się dyskwalifikacją.

 35. Czasem przydają się takie walki, można wtedy zobaczyć ilu zjebow tutaj siedzi i komentuje jak dzbany @Hefaner @FAMEMMA

  Na miejscu moderacji wyjebalbym was, bo zaniżacie poziom forum.red card

 36. Kurwa jestem zażenowany. Briedis przyznaje się do tego co robi + wali beke dodatkowo na konferencji prasowej. Jak mówiłem Sauerland pomaga, szkoda kurwa gadać. Ten afroamerykanin 74-letni powinien już zawijać na cmentarz, a nie sędziuje dalej walki. 10 sek po gungu dla Krzyśka do zabójstwo, szczególnie, że wyłapał soczystego łokcia. Takie wydarzenia psują ten sport, ale nic im się nie uda zdziałać, mimo, że racja leży po naszej stronie. Mairis wygra w finale, bo zrobią go na Łotwie i przekręcą Dotricosa. Szkoda, że mu Usyk tego zajebanego kacapa nie urwał. Szkoda gadać, szkoda szczempić ryja.

  Hej Wito, przejdź na jasną stronę mocy, porzuć ten boks. Widzisz? Nic dobrego z tej relacji nie wyniknie 😉

  PS. moim zdaniem @Hefaner po prostu sobie bekę kręcił, nie pisał tego na serio 🙂 Przecież szyderę widać na kilometr.

 37. Głowacki sam najpierw sfaulował, potem symulował po tym łokciu. Przegrał bo był gorszy, wyleczcie kompleksy, pogódźcie się z tym i nie nakręcajcie dramatu.

  Jak w MMA ktoś dostaje taki łokieć to tylko kwituje to uśmiechem, a ten się położył i symulował jak piłkarz, bo chciał wydębić dyskwalifikację. Słabe.

 38. Czy ktos był za Główą czy nie to niech nie pierdoli że Głowacki sam sprowokował bo uderzenia w tył głowy to częsta przypadkowa rzecz w boksie,Wilder tak wygrywa pojedynki bo w szale często tak trafia. Ale kurwa cios w szczęke to już dyskwalifikacja do chuja wafla. Dla mnie wyjebali Naszego bez mydła i nie ma tłumaczenia że Briedis się zdenerwował bo idąc tym tropem to Tyson powinien wygrać mimo ugryzienia Holyfielda bo sie kurwa zdenerwował. NO CONTEST.

 39. Ludzie co to w ogóle jest, żeby dochodziło do takich sytuacji w 21 wieku!!! W sporcie gdzie o wyniku decydują detale, zawodnik uderza drugiego łokciem celowo, a po walce mówi że przypomniało mu się maui thai, o tym że słyszał gong też nie zapomniał dodać. Za samą tą wypowiedz zdyskwalifikowałbym go na co najmniej rok. Po drugie sędzia zakaz dożywotni wykonywania zawodu. Walka powinna zostać uznana za nieodbytą lub zwycięstwo Krzyśka przez dyskwalifikację innej opcji nie widzę!!!

 40. Nie wiem czy uderzenie Glowki w tyl glowy bylo intencjonalne czy nie. Jezeli tak jest to godne potepienia ale ciosy w tyl glowy to w boksie chleb powrzedni. Gdy 2 osoby sa w ciaglym ruchu i nurkuja pod ciosami albo rolluja ciosy glowa w ferworze walki czesto sie zdarzy, ze cos wyladuje na tyle glowy. Ale lokcie to cos nowego. I to intencjonalne. Zostalo w tym pojedynku pogwalcone tyle zasad, ze sie w glowie nie miesci.

 41. Hej Wito, przejdź na jasną stronę mocy, porzuć ten boks. Widzisz? Nic dobrego z tej relacji nie wyniknie 😉

  PS. moim zdaniem @Hefaner po prostu sobie bekę kręcił, nie pisał tego na serio 🙂 Przecież szyderę widać na kilometr.

  Proszę cie Claud.

  Tu było ciekawie

  Kolejny nieudacznik. Głupszy niz brejdis

 42. Jak w MMA ktoś dostaje taki łokieć to tylko kwituje to uśmiechem, a ten się położył i symulował jak piłkarz

  Wiesz co to ja uderzę Cię takim łokciem a Ty skwitujesz to uśmiechem ok?

  Co Ty, przecież on nie jest zawodnikiem mma, więc podejrzewam, że leżałby i kwiczał jak piłkarz.

 43. Czasem przydają się takie walki, można wtedy zobaczyć ilu zjebow tutaj siedzi i komentuje jak dzbany @Hefaner @FAMEMMA

  Na miejscu moderacji wyjebalbym was, bo zaniżacie poziom forum.red card

  Święta prawda. Czasami aż oczy bolą od czytania :damjan:

 44. Niech mi tera jaki FAME czy inny przygłup napisze ze Głowacki uderzył w tył głowy.Przecież on nawet ręke zwolnił i ledwo go drasnął

 45. Jakim kozłem ofiarnym i jakie zadośćuczynienie ? W tych komentarzach dzisiaj odpierdala się widzę to samo co w ringu :damjan:

  Nie mówię, że tak być powinno. Tylko że tak będzie. Nie odwrócą tego bo nigdy nikt nie odwrócił wyniki walki. No contest też nie przyznają bo kasa i to rozjebie harmonogram. Wyjebali Głowke na oczach całego świata, ale takie wałki nie od dziś w boksie.

 46. Oczy to bolą od tego, wy nołnejmy oploty z kosmosu, że w ogóle nie wyczuwacie żartu. Jakbyście nie zauważyli że cały boks to jeden wielki żart.

  Macie dziwne zainteresowania to spoko, ale ja nie zamierzam tego podzielać, bo jesteśmy na stronie MMARocks, a nie na stronie dlakogo.pl, wobec czego dopóki nikt mnie nie zbanuje, będę obśmiewał te tematy bo są chuja warte jak cały ten skorumpowany, przestarzały sport :kis:

 47. Oczy to bolą od tego, wy nołnejmy oploty z kosmosu, że w ogóle nie wyczuwacie żartu. Jakbyście nie zauważyli że cały boks to jeden wielki żart.

  Macie dziwne zainteresowania to spoko, ale ja nie zamierzam tego podzielać, bo jesteśmy na stronie MMARocks, a nie na stronie dlakogo.pl, wobec czego dopóki nikt mnie nie zbanuje, będę obśmiewał te tematy bo są chuja warte jak cały ten skorumpowany, przestarzały sport :kis:

  Hahahaha. Nolnejmy i oploty? Ja kurwa nie wiedziałem że twój pas na cohones.mmarocks jest wyznacznikiem statusu w dzisiejszych czasach. Chuj wiesz ale zawsze masz coś do powiedzenia. Spierdalaj:beczka::beczka::beczka:

 48. Oczy to bolą od tego, wy nołnejmy oploty z kosmosu, że w ogóle nie wyczuwacie żartu. Jakbyście nie zauważyli że cały boks to jeden wielki żart.

  Macie dziwne zainteresowania to spoko, ale ja nie zamierzam tego podzielać, bo jesteśmy na stronie MMARocks, a nie na stronie dlakogo.pl, wobec czego dopóki nikt mnie nie zbanuje, będę obśmiewał te tematy bo są chuja warte jak cały ten skorumpowany, przestarzały sport :kis:

  Taki "żart" jak poziom ostatnich paru walk twojego bohatera .

 49. Oczy to bolą od tego, wy nołnejmy oploty z kosmosu, że w ogóle nie wyczuwacie żartu. Jakbyście nie zauważyli że cały boks to jeden wielki żart.

  Macie dziwne zainteresowania to spoko, ale ja nie zamierzam tego podzielać, bo jesteśmy na stronie MMARocks, a nie na stronie dlakogo.pl, wobec czego dopóki nikt mnie nie zbanuje, będę obśmiewał te tematy bo są chuja warte jak cały ten skorumpowany, przestarzały sport :kis:

  Taa, it was a prank bro!

  Gwiazda forum normalnie, a wy nołnejmy oploty z kosmosu dupa cicho :rofl:

  Pięć lat dłużej na forum niż ty synku, wiec cichutko tam:boss:

 50. Hahahaha. Nolnejmy i oploty? Ja kurwa nie wiedziałem że twój pas na cohones.mmarocks jest wyznacznikiem statusu w dzisiejszych czasach. Chuj wiesz ale zawsze masz coś do powiedzenia. Spierdalaj:beczka::beczka::beczka:

  Taki "żart" jak poziom ostatnich paru walk twojego bohatera .

  Taa, it was a prank bro!

  Gwiazda forum normalnie, a wy nołnejmy oploty z kosmosu dupa cicho :rofl:

  Pięć lat dłużej na forum niż ty synku, wiec cichutko tam:boss:

  Bez względu na to ile tu jesteście to nigdy nie widziałem żadnego Waszego komentarza, który cokolwiek by wnosił ani w ogóle nie kojarzę jakiejkolwiek aktywności z Waszej strony. Odpaliliście się nagle w najbardziej niepotrzebnym temacie bo jesteście januszami, które muszą dać upust emocjom, kiedy Polaka Rodaka oszukali, plus nie wyczuliście tak oczywistego żartu, że aż mi was szkoda.

 51. Bez względu na to ile tu jesteście to nigdy nie widziałem żadnego Waszego komentarza, który cokolwiek by wnosił ani w ogóle nie kojarzę jakiejkolwiek aktywności z Waszej strony. Odpaliliście się nagle w najbardziej niepotrzebnym temacie bo jesteście januszami, które muszą dać upust emocjom, kiedy Polaka Rodaka oszukali, plus nie wyczuliście tak oczywistego żartu, że aż mi was szkoda.

  Czasy większej aktywności na forum mam już dawno za sobą, kiedy jeszcze nie wiedziałeś co to Cohones. Teraz zajmuje się życiem i robieniem pieniędzy, a nie nabijaniem tysięcy komentarzy jak ty. Polecam ci to również, może wyjdziesz z piwnicy i przestaniesz spamować na forum. Z mojej strony to eot, bo nie chce zaśmiecać i tracić na ciebie czasu synku. Nie pozdrawiam.

 52. Czasy większej aktywności na forum mam już dawno za sobą, kiedy jeszcze nie wiedziałeś co to Cohones. Teraz zajmuje się życiem i robieniem pieniędzy, a nie nabijaniem tysięcy komentarzy jak ty. Polecam ci to również, może wyjdziesz z piwnicy i przestaniesz spamować na forum. Z mojej strony to eot, bo nie chce zaśmiecać i tracić na ciebie czasu synku. Nie pozdrawiam.

  A tak z ciekawości, to dużo płacą za bycie takim przygłupem?

 53. Powinna zostać uznana za nieodbytą! Tak byłoby najsprawiedliwiej moim zdaniem. Niedosyt zostanie, bo mam wrażenie, że gdyby nie ten łokiec to Główka by go przełamał w pozniejszych rd

 54. boks w pigułce, kręcenie werdyktami w każdy możliwy sposób

  :waldeklaugh:

  Co raz więcej plusów, jest zauważalnych, w powstaniu tego działu, tylko czekać, jaka inba będzie po walce Szpilki. :razz:ociesznymirek:

 55. Szkoda strzępić ryja na to co tam się wydarzyło, małżeństwo Byrdow już dawno powinno być odstawione jak najdalej od boksu.

 56. Jak w MMA ktoś dostaje taki łokieć to tylko kwituje to uśmiechem, a ten się położył i symulował jak piłkarz, bo chciał wydębić dyskwalifikację. Słabe.

  Dokładnie tak jest, niby twardziel trenujacy sport polegający na biciu a łokieć go prawie zabił. Co nie zmienia faktu ze jak sa zasady to trzeba ich przestrzegać a jak jest koniec rundy to jest koniec. Takze caly ten boks szczególnie na nizszych szczeblach zdelegalizowac.

 57. Delahuja ma poważną konkurencję w postaci sauerlandasa byciu największą kanalią bokserskiego świata

  Jebane drukarze i ćpuny

 58. Nie wiem co mnie bardziej zniesmacza. Wał na nasze zawodniku czy te wojenki na komentarze. Po co tyle jadu mordy. Stres to kurwa najgorsza. Kochom i pozdrowiom!

 59. A Ty to się z Chuj3m na głowy zamieniłeś?  Taki cios w tył w głowy porównywać z takim. Łokciem? W ogóle cios w tył głowy porównywać kurw4 z łokciem w boksie? A weź Ty już najlepiej zgaś światło i idź spać :roberteyeblinking:

  On jeszcze zasypia przy zapalonym.

  Przecież @Hefaner w temacie boksu jest tak samo obiektywny jak w rozmowie o Gdańsku, dyskusja jest tu zbędna bo on tylko podkręca temat.

  Hehe dawno nie miałem takiej beki jak dzisiaj czytając komentarze oburzonych na wpis Hefanera.

  Panowie! Przecież to Hefaner założył temat o tym, że leje na boks ciepłym moczem a wy tutaj daliście się w to wciągnąć jak małe dzieci

  :razz:ociesznymirek:

  Co do walki – pierdolony żart.

  Przecież jak jakaś komisja się za to nie weźmie to powinni to szybciej zdelegalizować niż kobiece mma. Narożnik Główki już po przerwaniu powinien zareagować w ringu a nie zbijać z uśmiechem piątki z tym niedojebem z Łotwy.

 60. Ogólnie nie oglądam boksu, ale dla naszego wczoraj obejrzałem i żałuję. Przecież to miało podobny poziom sportowy jak WWE. Łokcie były , brakowało jeszcze kopnięć i obaleń.

 61. Ciekawy komentarz jak na gościa, który "leje na boks ciepłym moczem"

  I sra 30 cm od głowy wyimaginowanej dziewczyny.

  Ontopic: Głowacki jest tutaj ewidentnie ofiarą, chociaż jego próba wydojenia tego łokcia pozostawia u mnie niesmak.

  Walka powinna zostać zmieniona na no contest i powinni walczyć ponownie, ale kurwa w normalnych warunkach.

  No ale pewnie do tego nie dojdzie.

 62. Brakuje mi tu pewnych ciepłych komentarzy. Zwykle jestem zadowolony bo fani na portalach ładnie zjebią jakąś amatorkę, nawet chujowego komentatora itp..i ja nie muszę bluzgać.

  Proszę mi tu ładnie najebać na WBSS i Sauerlandów. Przecież ileś lat temu były gale w niemczech organizowane przez tatusia i tych całych  Sauerlandów. Tam było najwięcej ściemy i rączka przegrywającego szkopa albo zawodnika Sauerlandów wędrowała do góry w geście zwycięstwa. Teraz synalek  Kalle jest główną postacią WBSS.

  Z turnieju bez  żadnej dyskusji z dnia na dzień wycofuje się WBC, zostawiając pajaców organizatorów. Takie turnieje z mistrzami powinny poważne organizacje tworzyć. Hejtować mi to gówno!

 63. Brakuje mi tu pewnych ciepłych komentarzy. Zwykle jestem zadowolony bo fani na portalach ładnie zjebią jakąś amatorkę, nawet chujowego komentatora itp..i ja nie muszę bluzgać.

  Proszę mi tu ładnie najebać na WBSS i Sauerlandów. Przecież ileś lat temu były gale w niemczech organizowane przez tatusia i tych całych  Sauerlandów. Tam było najwięcej ściemy i rączka przegrywającego szkopa albo zawodnika Sauerlandów wędrowała do góry w geście zwycięstwa. Teraz synalek  Kalle jest główną postacią WBSS.

  Z turnieju bez  żadnej dyskusji z dnia na dzień wycofuje się WBC, zostawiając pajaców organizatorów. Takie turnieje z mistrzami powinny poważne organizacje tworzyć. Hejtować mi to gówno!

  Będzie?

 64. Szkoda główki ;/

  Natomiast cieszy mnie pojawianie się newsow dotyczących boksu – nie ma dobrego portalu w PL na ten temat . Może co do samych newsów to się ze dwa portale znajdzie, ale nigdzie nie ma takiej bazy użytkowników i takich dyskusji pod tematami.

  A teraz wystarczy, że wejdę na mmarocks.pl i będzie zarówno mma i boks – pięknie 🙂

 65. Już wiadomo, że protest nic nie da. Oficjalny przedstawiciel WBO na tej walce – Istvan Kovacs – stwierdził, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. :DC:

 66. Wystarczy rzucić okiem albo chwilę posłuchać Sauerwałka żeby wiedzieć co to za wesz, kompromitacja boksu to była wczoraj i nie dziwiłoby to nikogo ale ten turniej wyrobił sobie mocna markę i oczekiwało się poziomu światowego a nie chujograjstwa

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.