joshsamman

W ostatnim czasie, pojawiało się wiele informacji na temat złego stanu Amerykanina, Josha Sammana. Zawodnik został znaleziony w bardzo złym stanie w swoim mieszkaniu, przez kilka dni leżał w szpitalu w stanie śpiączki. Teraz pojawiła się informacja, iż Samman zmarł po kilkudniowej hospitalizacji.

Pojawiały się plotki, iż przyczyną śmierci jest zażywanie heroiny, jednakże matka Josha zaprzeczyła tym doniesieniom – badania zawodnika nie wykazały obecności tej substancji w organizmie. Nadal nieznane są okoliczności śmierci zawodnika.

Samman (12-4 MMA) występował w programie The Ultimate Fighter 17. Amerykanin w UFC miał bilans 3-2. Jednym z najlepszych momentów jego kariery był nokaut Eddiego Gordona przepięknym, wysokim kopnięciem. Warto zaznaczyć, że Josh zajmował się także pisaniem artykułów dla takich portali jak BloodyElbow.com czy UFC.com.

34 KOMENTARZE

 1. 3 lata młodszy ode mnie. Ostatnio mam takie dziwne rozkminy, gdy umierają ludzie młodsi niż ja.

 2. Świetny fighter. Czekałem na jego walki tym bardziej, że miał i tak ciężkie życie. Pamiętam, że grozila mu amputacja nogi, a wyszedł z tego i dawał swietne walki. Bardzo żałuję że odszedł w tak młodym wieku. Zastanawia mnie tylko dlaczego.

 3. Cztery lata młodszy ode mnie..  dziś żyjesz, jutro nie. Spoczywaj w pokoju.[*]

 4. Pominąłeś bardzo istotną informację. Samman został znaleziony w swoim mieszkaniu wraz z kumplem (zresztą miejscowym ring announcerem), który już nie żył. Jakaś sroga wixa musiała być grana.

 5. Co do słów jego matki to: "Samman's cause of death is not currently known, pending an autopsy, per Broward County Medical Examiner and Trauma Services chief medical examiner Craig Mallak. The Medical Examiner's office will not administer a toxicology report, because Samman survived for days after being found and "there are no suitable specimens to test," Mallak said. Mallak added there might not be a definitive cause of death found."

 6. Jezu, jeszcze pamiętam jak trzymałem kciuki za jego starcie z Hall'em w finale TUF'a… Co się dzieje na tym świecie.

 7. Jezu, jeszcze pamiętam jak trzymałem kciuki za jego starcie z Hall'em w finale TUF'a… Co się dzieje na tym świecie.

 8. Przyznam, że nie widziałem żadnej walki tego gościa. Niemniej jednak przykro się czyta o śmierci kolejnego w tym roku zawodnika, zwłaszcza tak młodego gościa.

 9. Przyznam, że nie widziałem żadnej walki tego gościa. Niemniej jednak przykro się czyta o śmierci kolejnego w tym roku zawodnika, zwłaszcza tak młodego gościa.

 10. Bardzo lubiłem kolesia, był jednym z moich ulubionych zawodników MMA. Szkoda że czynniki pozasportowe mocno ograniczały jego talent, ciężkie kontuzje, śmierć ukochanej, a teraz śmierć Josha. Smutna historia. Niezależnie od przyczyny śmierci, szkoda faceta.

 11. Bardzo lubiłem kolesia, był jednym z moich ulubionych zawodników MMA. Szkoda że czynniki pozasportowe mocno ograniczały jego talent, ciężkie kontuzje, śmierć ukochanej, a teraz śmierć Josha. Smutna historia. Niezależnie od przyczyny śmierci, szkoda faceta.

 12. Ja pierdole jaka kutasuwa… :(Fajne walki dawał, ogólnie gość dużo przeszedł ciężkich chwil w swoim życiu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.