are2

Komisja sportowa stanu Nevada podała, że wszystkie testy przeciw dopingowi przeprowadzone przed i po UFC 196, wróciły czyste.

Testy przeprowadzały dwie instytucje: NAC oraz USADA. W walce wieczoru gali, Nate Diaz poddał Conora McGregora w drugiej rundzie przez duszenie zza pleców. Przy okazji tego wydarzenia, wielu kibiców obawiało się, że Nate zostanie złapany na dopingu, a dokładniej na metabolitach marihuany. Jednak żadnych metabolitów nie wykryto w organizmie Nate’a, tak jak i sterydów u Conora o które podejrzewał go Diaz.

Również wyniki w drugiej walce wieczoru w której Miesha Tate zdobyła pas poddając Holly Holm, wróciły bez zarzutu. Instytucje do tego uprawnione, przetestowały 18 zawodników z 24 występujących na tej karcie walk, zarówno podczas zawodów, jak i poza nimi.

21 KOMENTARZE

 1. Całe szczęście, iż Nate w przeciwieństwie do brata nie jest niereformowalnym zjebem i niedorozwojem umysłowym – bo tylko tak można nazwać kogoś, kto ciągle na tym samym wpada

 2. Czemu wy nie śpicie? 😆

  Się pracuje! Ale jeśli to problem to niech Ci będzie, idę spać.

  Taki urok pracy zmianowej ;/

 3. Wzięty z kanapy i wyniki czyste? No to Nate chyba udaje, że palaczem jest 😀 Wszędzie zakłamanie, jedyną realną częścią tego sportu jest już sama walka, choć też w oparciu o różnego rodzaju oszustwa wobec siebie czy widzów ;]

 4. Wzięty z kanapy i wyniki czyste? No to Nate chyba udaje, że palaczem jest 😀 Wszędzie zakłamanie, jedyną realną częścią tego sportu jest już sama walka, choć też w oparciu o różnego rodzaju oszustwa wobec siebie czy widzów ;]

  10 dni spokojnie starczy, żeby się wyczyścić. DNA mu przecież nie badaja.

 5. I'm surprised motherfuckers! Mysle, ze jakby go stestowali dzień po walce to wyniki mogłyby być inne 😀

 6. Prędzej uwierzę, że Pudzian nigdy w życiu nie wbijał koksu, niż że któryś z braci Diazów nie przypalił trawki przed walką.

 7. Komisja sportowa stanu Nevada podała, że wszystkie testy przeciw dopingowi przeprowadzone przed i po UFC 196, wróciły czyste.

  Należy powtarzać testy do skutku. :boss:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.