W jednym z ostatnich wywiadów popularny raper Peja zdradził, że dostał lukratywną ofertę walki w formule MMA od organizacji FAME MMA która specjalizuje się w starciach internetowych celebrytów w klatce.

Poznański raper w rozmowie z kanałem FreshmagTV opowiedział o „grubej” ofercie finansowej jaką dostał za podpisaniu kontraktu na walkę w FAME MMA i powodach dla których zdecydował się nie wchodzić do klatki:

Grube pieniądze, naprawdę gruba kasa. W ogóle nie dziwię się raperom, że w to idą i chcą to robić. Ta walka ustawiłaby mnie na dwa, trzy lata do przodu i nie musiałbym nic robić.

Peja wyjaśnił również czemu odrzucił ofertę organizacji:

Deklarowałem lata temu, że nigdy nie będę stawał w oktagonie. Przede wszystkim dlatego, że mam wiele szacunku do zawodowych fighterów, którzy 24 godziny na dobę przez lata zostawiają krew, pot i łzy.

Zrobią wszystko, czasami bez sponsorów, kasy, opłacając sobie starty, próbując się gdzieś przebić, nie mając promotorów, żeby zawalczyć na profesjonalnej gali i często nie mają takiej szansy i być może jej nie otrzymają. W związku z tym ja nie będę im odbierał chleba tylko dlatego, że spopularyzowałem swój ryj w innej dziedzinie niż mieszane sztuki walki. – kończy raper.

Artyści rapowi to popularny kierunek dla organizatorów MMA chętnych na zorganizowanie freak fightu. Jedną z największych gwiazd organizacji KSW był przez wiele lat raper Popek a ostatnio w jej siedzibie pojawił się weteran sceny rapowej FU.

W drugiej organizacji MMA w Polsce jedną z głównych atrakcji gali FEN 19 była walka dwóch raperów: „Araba” i „Rubiego”. Na kolejnej gali FENu mogliśmy również oglądać w formule bokserskiej Wujka Samo Zło.

Dla organizacji FAME MMA walczyli m.in. tacy raperzy jak Filipek, Kizo czy TomB. Do klatki przymierzany był również według nieoficjalnych informacji popularny szczeciński raper Sobota. Dla konkurencyjnej „freakowej” organizacji FFFF, w najbliższym czasie zawalczy m.in. raper Rest (Dixon37) oraz producent muzyczny DJ Decks który razem z Peją tworzył w latach 1998–2015 zespół Slums Attack.

Extreme Hobby ™ jedyny Oficjalny Sklep Fame MMA poleca nowe rękawice MMA sygnowane logo Organizacji FAME MMA

Poniżej cały wywiad z zaznaczoną odpowiedzią Peji:

79 KOMENTARZE

 1. To znaczy, że Peja swoje w życiu zarobił i kwota nie robi na nim wrażenia.

  Rozumiem szacunek do fighterów, ale ta maszyna ruszyła i te pieniądze zarobi inny raper, a nic to nie zmieni w kwestii ratowania prawdziwych fighterów 😀

 2. Tam w jednej z wypowiedzi powiedział coś w stylu, że "ten milion nie zrobiłby różnicy jego rodzinie gdyby coś stało mu się ze zdrowiem". Gruba oferta jeśli to prawda. 😕

 3. Nikt nie zarobił tyle, żeby odrzucać od tak hajsu na 3 lata nic nie robienia. Ja mu wierzę :roberteyeblinking:

 4. Nikt nie zarobił tyle, żeby odrzucać od tak hajsu na 3 lata nic nie robienia. Ja mu wierzę :roberteyeblinking:

  Myślę, że są miliony ludzi na świecie, które tyle zarobiły

 5. Przecież gdyby fame ustawiło walkę Ryśka z Tede to padłyby rekordy, do których nikt przez następne 10lat nawet by się nie zbliżył:brainoverload:

 6. Myślę, że są miliony ludzi na świecie, które tyle zarobiły

  Ludzie którzy zarobili miliony, ale zarobili a nie dostali-wygrali, mają milionowe wydatki. Tak to działa że poziom życia a co za tym idzie suma wydatków wzrasta wraz z poziomem zarobków. Ludzie którzy naprawdę zarobili miliony wydają tak wiele, że nie stać ich przy aktualnym poziomie życia na niezarabiane przez wiele lat.

 7. Przecież gdyby fame ustawiło walkę Ryśka z Tede to padłyby rekordy, do których nikt przez następne 10lat nawet by się nie zbliżył:brainoverload:

  10 lat temu

 8. Tam w jednej z wypowiedzi powiedział coś w stylu, że "ten milion nie zrobiłby różnicy jego rodzinie gdyby coś stało mu się ze zdrowiem". Gruba oferta jeśli to prawda. 😕

  Peja vs Tede to mogliby na narodowym robić

 9. Wystarczy mu na 3 lata przy założeniu że miesięcznie wydaje 1600 zł, czyli zamiast Carlsberga wyjeżdża Harnaś

 10. Wystarczy mu na 3 lata przy założeniu że miesięcznie wydaje 1600 zł, czyli zamiast Carlsberga wyjeżdża Harnaś

  Rychu nie pije od 10 lat.

 11. Ludzie którzy zarobili miliony, ale zarobili a nie dostali-wygrali, mają milionowe wydatki. Tak to działa że poziom życia a co za tym idzie suma wydatków wzrasta wraz z poziomem zarobków. Ludzie którzy naprawdę zarobili miliony wydają tak wiele, że nie stać ich przy aktualnym poziomie życia na niezarabiane przez wiele lat.

  To raczej właśnie mówisz o osobach, które wygrały w loteriach. Im się wydaje, że pieniądze się nie kończą i trwonią większość w krótkim czasie na zabawki, nie mając żadnej wiedzy finansowej. Większość milionerów, którzy doszli do tego od zera raczej zna wartość pieniądza i nie kupuje co chwile nieprzydatnych gówien, a raczej mądrze zarządzają kasą. Koszt życia mają większy niż przeciętny zjadacz chleba, ale proporcje są znacznie różne.

 12. Peja vs Tede to mogliby na narodowym robić

  Peja reprezentowałby Fame, a Tede KSW.

  W co-mainie Kawul vs Gola.

  Ostateczna bitwa o prym w Polskim mma…

  Ja pierdole, mózg w kawałkach :cmgkeepgoing:

 13. Wystarczy mu na 3 lata przy założeniu że miesięcznie wydaje 1600 zł, czyli zamiast Carlsberga wyjeżdża Harnaś

  Nie wiem kto normalny zmieniałby Harnasia na takie ścieki jak Carlsberg

 14. Można się nie sprzedać? można. Niestety inni już pewnie zacierają ręce bo jest szansa wskoczyć za niego

 15. Rozumiem, że rzucił alko jak się obudził z tym tatuażem golluma na klacie?

  Jest to możliwe że tak bylo:razz:utinlaugh:

 16. Można się nie sprzedać? można. Niestety inni już pewnie zacierają ręce bo jest szansa wskoczyć za niego

  Przecież on pewnie dostał kasę od Fame za pierdzielenie takich farmazonów. Milion za walkę, Tede drugi milion i masz 2 miliony, a ppv jest po 20 zł, czyli trzeba sprzedać koło 150 tys ppv, że było na same wypłaty dla nich dwóch.

 17. Pół-ludzie albo pod-ludzie jak wolisz

  Wiadomo, że nie było by to skierowane do poważnego kibica. Tak więc tu się  z Tobą zgodzę.

 18. Przecież on pewnie dostał kasę od Fame za pierdzielenie takich farmazonów. Milion za walkę, Tede drugi milion i masz 2 miliony, a ppv jest po 20 zł, czyli trzeba sprzedać koło 150 tys ppv, że było na same wypłaty dla nich dwóch.

  Za co milion dla nich? Przecież te postacie już nie grzeją główny target FAME poniżej 20 lat.

 19. Wiadomo, że nie było by to skierowane do poważnego kibica. Tak więc tu się  z Tobą zgodzę.

  Jaki to jest ten poważny kibic :waldeklaugh:

 20. Nie wierzę w tą bańkę za chuja pana.

  15lat temu to by był szał, ale jak był zgrzyt Peja z Tede, to kibiców Fame nie było jeszcze na świecie i pojawili się dopiero, jak Peja przestał pić.

  Kompletnie nietrafione i dlatego w to nie wierzę, bo za taką kasę mają jakiegoś w chuj znanego pajaca z internetu, którego te niedojebane dzieci kojarzą bardziej niż swoich rodziców.

 21. Piszecie o nie sprzedawaniu sie Peji a zapominacie o jego udziale w jakims pierdolnietym show tvn. Dla mnie to on sie juz sprzedal , jezeli rezygnuje z szacunku dla fighterów (bo sam trenował w przeszłości i wie ile to kosztuje wyrzeczeń) to super , ale nie możemy mówić że się nie sprzedaje bo już to zrobił.

 22. Peja reprezentowałby Fame, a Tede KSW.

  W co-mainie Kawul vs Gola.

  Ostateczna bitwa o prym w Polskim mma…

  Ja pierdole, mózg w kawałkach

  :cmgkeepgoing:

  Do tego:

  Kelner z Jóźwiakiem

  Waluś z Najmanem o galaktyczny pas HW

  Goat Parobiec vs Mostkowiak

  Małysz vs Martyniuk

  Kapok vs Karzeł z ostatniego FAME w midget weight

  Pudzila vs Tim jako rewanż po latach.

  Różal vs Balas

  Jakieś modne jupitery dla gimbów i znane celebryci dla Grażyny i Januszy.

  I braknie miejsc na narodowym a wynik PPV wyjebie poza rekordową skalę KRS1.

  :brainoverload:

 23. Piszecie o nie sprzedawaniu sie Peji a zapominacie o jego udziale w jakims pierdolnietym show tvn. Dla mnie to on sie juz sprzedal , jezeli rezygnuje z szacunku dla fighterów (bo sam trenował w przeszłości i wie ile to kosztuje wyrzeczeń) to super , ale nie możemy mówić że się nie sprzedaje bo już to zrobił.

  Ta sprzedał się bo występuje w show TVN,  no imponujący tok myślenia…

 24. Do tego:

  Kelner z Jóźwiakiem

  Waluś z Najmanem o galaktyczny pas HW

  Goat Parobiec vs Mostkowiak

  Małysz vs Martyniuk

  Kapok vs Karzeł z ostatniego FAME w midget weight

  Pudzila vs Tim jako rewanż po latach.

  Różal vs Balas

  Jakieś modne jupitery dla gimbów i znane celebryci dla Grażyny i Januszy.

  I braknie miejsc na narodowym a wynik PPV wyjebie poza rekordową skalę KRS1.

  :brainoverload:

  Kurwa twoja mać,ale Pana Łukaszka to ty szanuj!!!

  A nie z jakimiś mostowiakami go zestawiasz.

  :deniro:

 25. Ta sprzedał się bo występuje w show TVN,  no imponujący tok myślenia…

  Jeśli obraża się kogoś zarzucając bycie w TVNie jak Peja Tedemu a potem samemu angażuje się do owej stacji to jak to nazwiesz?

 26. Jeśli obraża się kogoś zarzucając bycie w TVNie jak Peja Tedemu a potem samemu angażuje się do owej stacji to jak to nazwiesz?

  Czasy się zmieniają Peja też kiedyś nawijał że reprezentuje biedę, pierdoli policje itd A później z czasem zmienia się zdanie na różne tematy

 27. To raczej właśnie mówisz o osobach, które wygrały w loteriach. Im się wydaje, że pieniądze się nie kończą i trwonią większość w krótkim czasie na zabawki, nie mając żadnej wiedzy finansowej. Większość milionerów, którzy doszli do tego od zera raczej zna wartość pieniądza i nie kupuje co chwile nieprzydatnych gówien, a raczej mądrze zarządzają kasą. Koszt życia mają większy niż przeciętny zjadacz chleba, ale proporcje są znacznie różne.

  Ale zapewne nie odrzucają 3 letnich zysków bo tak jak sam napisałeś- wiedzą że kasa jest ulota. Mieć 3 lata zabezpieczone w 3 minuty? Żaden milioner tego nie przepuści

 28. Kurwa twoja mać,ale Pana Łukaszka to ty szanuj!!!

  A nie z jakimiś mostowiakami go zestawiasz.

  :deniro:

  :watchingyou:Szanuje easy money dla Pana Łukasza przy okazji wyjaśnienie beefu i posłanie komentatora na ostateczną emeryturę.

 29. Czasy się zmieniają Peja też kiedyś nawijał że reprezentuje biedę, pierdoli policje itd A później z czasem zmienia się zdanie na różne tematy

  Jednak publicznie tego nie powiedział, w sensie myliłem się,  niepotrzebnie obsrałem Tede, nie miałem wtedy racji bądź inaczej patrzyłem na świat. Jeżeli nie ma konkretnych słów wyjaśnienia to znaczy że światopogląd i zasady pozostają te same. Osobiście dla mnie to nie jest "sprzedanie się" ale idąc jego tokiem myślenia już tak. Słabo to wyszło wszystko wtedy, a wystarczyło jedno zdanie/oświadczenie. Dorośli ludzie tak robią jednak rap to inny stan unysłu. Zgadzam się z Tobą, że udział w show to normalna rzecz, ale bierze się odpowiedzialność za swoje słowa.

 30. Ale zapewne nie odrzucają 3 letnich zysków bo tak jak sam napisałeś- wiedzą że kasa jest ulota. Mieć 3 lata zabezpieczone w 3 minuty? Żaden milioner tego nie przepuści

  Oczywiście, że większość z nich by odpuściła, bo po co ryzykować ciężki uszczerbek na zdrowiu dla 100-200tys zł mając już multimilionowy majątek i bezpieczeństwo finansowe? A zabezpieczenie na 3 lata to miałby Peja i to jest mocno indywidualna kwestia, bo równie dobrze może wydawać 5k/mies i już ta rzekoma oferta przestaje być taka szokująca. A to, że wspomniał gdzieś o milionie złotych to mogło być jedynie porównanie, że nawet za tyle nie ryzykowałby zdrowia.

 31. Oczywiście, że większość z nich by odpuściła, bo po co ryzykować ciężki uszczerbek na zdrowiu dla 100-200tys zł mając już multimilionowy majątek i bezpieczeństwo finansowe? A zabezpieczenie na 3 lata to miałby Peja i to jest mocno indywidualna kwestia, bo równie dobrze może wydawać 5k/mies i już ta rzekoma oferta przestaje być taka szokująca. A to, że wspomniał gdzieś o milionie złotych to mogło być jedynie porównanie, że nawet za tyle nie ryzykowałby zdrowia.

  No co ty jak na to wpadłeś Szerloku? ….

 32. Przecież on pewnie dostał kasę od Fame za pierdzielenie takich farmazonów. Milion za walkę, Tede drugi milion i masz 2 miliony, a ppv jest po 20 zł, czyli trzeba sprzedać koło 150 tys ppv, że było na same wypłaty dla nich dwóch.

  taka walka mogłaby nawet milion PPV sprzedać

 33. No co ty jak na to wpadłeś Szerloku? ….

  tY wspiąłeś się na wyżyny intelektualne dochodząc do wniosku, że zawodnicy chcą walczyć na jednej gali z Conorem, bo mogą dzięki temu więcej zarobić, także daruj sobie.

 34. tY wspiąłeś się na wyżyny intelektualne dochodząc do wniosku, że zawodnicy chcą walczyć na jednej gali z Conorem, bo mogą dzięki temu więcej zarobić, także daruj sobie.

  No proszę proszę co za wyszukane słownictwo myślałem że osoby o tak niskim iq jak ty nie operują takim językiem ale widać człowiek całe życie się uczy. Specjalista od życiowych wyborów Peji…

 35. Oczywiście, że większość z nich by odpuściła, bo po co ryzykować ciężki uszczerbek na zdrowiu dla 100-200tys zł mając już multimilionowy majątek i bezpieczeństwo finansowe? A zabezpieczenie na 3 lata to miałby Peja i to jest mocno indywidualna kwestia, bo równie dobrze może wydawać 5k/mies i już ta rzekoma oferta przestaje być taka szokująca. A to, że wspomniał gdzieś o milionie złotych to mogło być jedynie porównanie, że nawet za tyle nie ryzykowałby zdrowia.

  :facepalm: nie zrozumiemy się

 36. Przecież on pewnie dostał kasę od Fame za pierdzielenie takich farmazonów. Milion za walkę, Tede drugi milion i masz 2 miliony, a ppv jest po 20 zł, czyli trzeba sprzedać koło 150 tys ppv, że było na same wypłaty dla nich dwóch.

  A czy ja pisałem coś o milionie?..

 37. No proszę proszę co za wyszukane słownictwo myślałem że osoby o tak niskim iq jak ty nie operują takim językiem ale widać człowiek całe życie się uczy. Specjalista od życiowych wyborów Peji…

  :facepalm: nie zrozumiemy się

  Jeśli brakuje argumentów to wystarczy przyznać, nikt was za to nie zje, nie bójcie się.

 38. Przecież on pewnie dostał kasę od Fame za pierdzielenie takich farmazonów. Milion za walkę, Tede drugi milion i masz 2 miliony, a ppv jest po 20 zł, czyli trzeba sprzedać koło 150 tys ppv, że było na same wypłaty dla nich dwóch.

  oczywiscie, ze tak. To jest takie pierdolenie w ramach tzw marketingu. Fiksja, ugolem, cale te.

 39. Jeśli brakuje argumentów to wystarczy przyznać, nikt was za to nie zje, nie bójcie się.

  Gościu :najmancoty:

  Weź poczytaj raz jeszcze dokładnie o czym piszemy. Tu mi pierdolisz o zarobkach 100-200 tyś w odniesieniu do multimilionerow .Czy uważasz że multimulioner zarabia w 3 lata 100-200 tyś? Weź no ogarnij się logicznie a nie pierdol o braku argumentów :stevecarell:

 40. Gościu :najmancoty:

  Weź poczytaj raz jeszcze dokładnie o czym piszemy. Tu mi pierdolisz o zarobkach 100-200 tyś w odniesieniu do multimilionerow .Czy uważasz że multimulioner zarabia w 3 lata 100-200 tyś? Weź no ogarnij się logicznie a nie pierdol o braku argumentów :stevecarell:

  Żyłka ci strzeli agresorze.

  E: Mogłeś zostawić komentarz z tymi przekleństwami.

 41. za taką kasę mają jakiegoś w chuj znanego pajaca z internetu, którego te niedojebane dzieci kojarzą bardziej niż swoich rodziców.

  :waldeklaugh:

 42. Żyłka ci strzeli agresorze.

  E: Mogłeś zostawić komentarz z tymi przekleństwami.

  To niestety jak widać  jedyna droga dotarcia do Twoich szarych komórek

 43. Hipokryta. Poza tym"buzia" mu się nie zamyka w każdym wywiadzie przerywa po kilku słowach, nie mam pojęcia jak można z nim wytrzymać na co dzień. Słowotok i brak szacunku do rozmówcy.

 44. Polecam posłuchać dalej wywiadu. Peja mówi o tym, że taka decyzja (odmowa walki) jest podyktowana także tym, że ma świadomość na czym takie szoł polega. Na nakręcaniu najczęściej negatywnych emocji, traszok przed walką itp. A jako świdomy, niepijący alkoholik wie że takich tematów powinien unikać. Euforia związana z wygraną, dół po przegranej to wyzwalacze powrotu do nałogu. Więc nawet gruba kasa, przez którą mógłby pójść w tango nie jest tego warta, ponieważ ma rodzinę. Alkoholik, jeżeli nie chce się znowu stoczyć, musi się pilnować do końca życia.

  Mądrze gada.

 45. Ale zapewne nie odrzucają 3 letnich zysków bo tak jak sam napisałeś- wiedzą że kasa jest ulota. Mieć 3 lata zabezpieczone w 3 minuty? Żaden milioner tego nie przepuści

  Chyba że w dłuższej perspektywie może na tym stracić. W jego przypadku to szybki strzał finansowy, ale straty wizerunkowe mnieodwracalne.

 46. Można się nie sprzedać? można. Niestety inni już pewnie zacierają ręce bo jest szansa wskoczyć za niego

  Taaa nie sprzedał się w ogóle występując w badziewnym programie dla celebrytów na tvnie. To ja już bym wolał zawalczyć na fame. Hipokryta z Ryśka i tyle.

 47. Czasy się zmieniają Peja też kiedyś nawijał że reprezentuje biedę, pierdoli policje itd A później z czasem zmienia się zdanie na różne tematy

  :najmancoty:

 48. Onamatopeja rapu polskiego nadzieja, przełożenie mc na polskiego wodzireja.

  Jak ja się jarałem tym albumem w dniu premiery.

  Rychu nic już nie musi może co najwyżej chcieć.

 49. Onamatopeja rapu polskiego nadzieja, przełożenie mc na polskiego wodzireja.

  Jak ja się jarałem tym albumem w dniu premiery.

  Rychu nic już nie musi może co najwyżej chcieć.

  Najlepszy krążek w polskim rapie.

 50. Dobra, dobra takie pierdolenie.. ma hajs dlatego odrzucil oferte a druga sprawa ze srodowisko raperskie itp by na niego gorzej patrzylo co wiazaloby sie z mniejsza kasa ze sprzedazy plyt lub koncertow wiec niech nie pierdoli tak szlachetnie

 51. Świr ma 47 lat i jest już dziadkiem.

  Do klatki? Na FFF 21 grudnia.

  Z tym że jak Świerszczu dostanie w cymbał to strat wizerunkowych nie będzie miał żadnych bo po prostu już jest emerytem i gimby nawet nie wiedzą że istniał 😆

 52. Dla Ryśka dożywotni szacunek. Za małolata znałem 3/4 kawałków na pamięć.

  Mam dokładnie tak samo Mordeczko, kurde to juz prawie 20 lat od premiery tego kozak albumu ale ten czas nieubłaganie leci.:jon:

 53. Zobaczyłbym w klatce Rycha na cyklu z 2006 roku po połówce finlandii

  napierdolonego prochem wuchte opór w chuj, jak to mawiał

 54. Mln zł

   i trener

  Gamrot za 10% <beczka>

  a na poważnie: no ciekawe kiedy zrealizują galę na Narodowym, bo na pewno mają takie ambicje, tylko freaków lepszych szukają.

  Na każdą grupę wiekowa znajdą się walki freaków, które na pewno obejrzą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.