Gala Fame MMA 8 wzbudziła ogromną medialną burzę po tym jak Marcin Najman został zdyskwalifikowany w walce z Don Kasjo. Wygląda też na to, że wydarzenie wzbudziło również ogromne zainteresowanie wśród kibiców, którzy gremialnie wykupili dostęp do gali.

Sprzedaż subskrypcji PPV gal MMA w Polsce nigdy nie jest ogłaszana oficjalnie. Od dawna mówi się jednak o tym, że szefostwo Fame MMA jest bardzo zadowolone z wyników jakie osiąga w tym zakresie.

Jak poinformował Andrzej Kostyra z „Super Expressu” ostatnia gala Fame miała sprzedać się wyśmienicie.

Nie mam oficjalnych danych, nikt tego nie zdradza. Rozmawiałem jednak z ludźmi z FAME MMA – mówili, że dużo powyżej oczekiwań.

Redaktor Kostyra dodał też o jakich liczbach może być tu mowa.

Nieoficjalnie dowiedziałem się, ze źródeł bliskich i dobrze poinformowanych, że rozeszło się około pół miliona PPV. To bardzo dobry wynik.

Gala Fame MMA 8 odbyła się 21 listopada.  Dwie pierwsze walki tego wydarzenia kibice  mogli obejrzeć w całości za darmo. Pozostałe starcia były dostępne po wykupieniu usługi PPV.

Fame MMA działa na polskim rynku od dwóch lat. Pierwsze wydarzenie Fame zostało zorganizowane 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie. Kolejne edycje miały miejsce między innymi w łódzkiej Atlas Arenie, częstochowskiej Hali Sportowej oraz trójmiejskiej Ergo Arenie. Aktualnie wydarzenia organizowane są w łódzkiej Wytwórni bez udziału publiczności.

52 KOMENTARZE

 1. Najpierw rekord widowni przed tv, teraz ppv. LEGENDA Najmana bedzie trwać wiecznie

  pudzian mógłby zawalczyć w tamtym momencie nawet z  lalką dmuchaną, a i tak byłby rekord.

 2. pudzian mógłby zawalczyć w tamtym momencie nawet z  lalką dmuchaną, a i tak byłby rekord.

  Nie mogę się z tym zgodzić. Ludzie chcieli zobaczyć jak Pudzina zabija. Najmana zabija.

 3. Najman Król! Gdziekolwiek, z kimkolwiek to rekord!

  Jeszcze go zobaczymy, nikt nie urwie kurze złotych jajek.

 4. Największym powodem wzrostu ppv jest nokaut Ferrariego na Polaku, rozeszło się to totalnie po internecie, przez co fame zyskał nowych widzów i wiele osób chciało zobaczyć kolejną edycje, drugim największym powodem jest walka Błoński vs Dubiel, czyli osób o ogromnych zasięgach,a dopiero trzeci największy powód to kłótnia Kasjo vs Najman, więc nie jest to tak, że to wyłącznie dzięki 'Najmanowi'

 5. Największym powodem wzrostu ppv jest nokaut Ferrariego na Polaku, rozeszło się to totalnie po internecie, przez co fame zyskał nowych widzów i wiele osób chciało zobaczyć kolejną edycje, drugim największym powodem jest walka Błoński vs Dubiel, czyli osób o ogromnych zasięgach,a dopiero trzeci największy powód to kłótnia Kasjo vs Najman, więc nie jest to tak, że to wyłącznie dzięki 'Najmanowi'

  Patrząc po wyświetleniach na YT to jednak Najman-Kasjo (zapowiedź 584tys.) było większą atrakcją niż Błoński Dubiel (454tys.).

 6. Niech Kawul bierze Najmana i się nie zastanawia, bo z Junem czy Fordem ktorych nikt nie zna, chuja sprzeda. Nikt sie nie sprzeciwi Kawulowi gdy zatrudni Najmana:cmgkeepgoing:

 7. Niech Kawul bierze Najmana i się nie zastanawia, bo z Junem czy Fordem ktorych nikt nie zna, chuja sprzeda. Nikt sie nie sprzeciwi Kawulowi gdy zatrudni Najmana:cmgkeepgoing:

  Ależ bym chciał widzieć ten epicki szpagat pewnego komentatora

  :antonio:

 8. debili nie brakuje

  Oficjalnych danych nie podają, ale wg szacunków może ich być nawet pół miliona.

  Nieoficjalnie dowiedziałem się, ze źródeł bliskich i dobrze poinformowanych, że rozeszło się około pół miliona PPV.

 9. Absolutnie mnie nie dziwi taka sprzedaż.Co by nie mówić o poziomie sportowym to trzeba oddać Fame MMA, że idealnie wpasowali się w dzisiejsze trendy i zdominowali tę, do tej pory niezbyt eksploatowaną, niszę.Dobrze znają docelowy target, wiedzą czego potrzeba dzieciakom i potrafią ocenić ich zdolność nabywczą.Precyzyjnie wcelowany, atrakcyjny produkt po przystępnej cenie równa się sukces.

 10. Patrząc po wyświetleniach na YT to jednak Najman-Kasjo (zapowiedź 584tys.) było większą atrakcją niż Błoński Dubiel (454tys.).

  Ale cały twitter był zasypany Dubielem i Błońskim i ig też.

 11. Największe pieniądze zarabia się na głupkach. Około 70% kupujących ppv fejmu to niedojrzałe głupiutkie dzieci w przedziale wiekowym 10-17 lat.

 12. debili nie brakuje

  Statystycznie jest ich najwiecej, ale to w zaden sposob nie dewaluje wartosci wydawanych przez nich pieniedzy 😉

 13. pudzian mógłby zawalczyć w tamtym momencie nawet z  lalką dmuchaną, a i tak byłby rekord.

  Oczywiście, że tak. Najman miał po prostu szczęście, że znalazł się we właściwym miejscu i właściwym czasie. Gdyby nie KSW o Marcinku już od 10 lat nie byłoby słychać.

 14. Oczywiście, że tak. Najman miał po prostu szczęście, że znalazł się we właściwym miejscu i właściwym czasie. Gdyby nie KSW o Marcinku już od 10 lat nie byłoby słychać.

  Nie tyle słychać, co nikt by go po prostu nigdy nie znał, chyba ze ogladał Big brothera z nim na tv 4

 15. Dzien dobry  cos sie popsulo , wynik sprzedazy ppv to jest jakies niepozorumienie , nie warto było … k…. .w nie warto było, robota k…wa w korporacji i karta z debetem to jest wasz majestat  , ja mam to :gdzie: ,  przez was głupie ch….e nic sie w tym kraju nie zmieni , nie na Korwina , nia na Stonoge ,tylko  na Najmana ,Kasjo , Blonskyego , ach skoda k…wa gadac szkoda szczempic ryja naprawde .

 16. Największym powodem wzrostu ppv jest nokaut Ferrariego na Polaku, rozeszło się to totalnie po internecie, przez co fame zyskał nowych widzów i wiele osób chciało zobaczyć kolejną edycje, drugim największym powodem jest walka Błoński vs Dubiel, czyli osób o ogromnych zasięgach,a dopiero trzeci największy powód to kłótnia Kasjo vs Najman, więc nie jest to tak, że to wyłącznie dzięki 'Najmanowi'

  Największym powodem wzrostu ppv jest nokaut Ferrariego na Polaku, rozeszło się to totalnie po internecie, przez co fame zyskał nowych widzów i wiele osób chciało zobaczyć kolejną edycje, drugim największym powodem jest walka Błoński vs Dubiel, czyli osób o ogromnych zasięgach,a dopiero trzeci największy powód to kłótnia Kasjo vs Najman, więc nie jest to tak, że to wyłącznie dzięki 'Najmanowi'

  Wlasnie teraz sie dowiedzialem, ze byla taka walka

 17. Dzien dobry  cos sie popsulo , wynik sprzedazy ppv to jest jakies niepozorumienie , nie warto było … k…. .w nie warto było, robota k…wa w korporacji i karta z debetem to jest wasz majestat  , ja mam to :gdzie: ,  przez was głupie ch….e nic sie w tym kraju nie zmieni , nie na Korwina , nia na Stonoge ,tylko  na Najmana ,Kasjo , Blonskyego , ach skoda k…wa gadac szkoda szczempic ryja naprawde .

  Juz wolałbym dać Najmanowi 5 dych niż temu darmozjadowi Korwinowi.

 18. Juz wolałbym dać Najmanowi 5 dych niż temu darmozjadowi Korwinowi.

  Przecież Korwinowi płacą pensję z Twoich podatków 😆

 19. Lepszych wyników bez Najmana nie będą mieć. Bez Niego ten cyrk straci sporo.

  Spokojnie, zamiast Najmana już zatrudnili Piątkowską, ona przyciągnie kilka milionów na luzaku :crazy:

 20. Co osiemdziesiątych Polak miał na chacie wykupione Fame? To nie brzmi realnie.

  Co trzydziesty, bo w Polsce jest 15 mln gospodarstw domowych, no chyba, że kupowali po kilka, to przygłupy są, więc kto wie :crazy:

 21. Co trzydziesty, bo w Polsce jest 15 mln gospodarstw domowych, no chyba, że kupowali po kilka, to przygłupy są, więc kto wie :crazy:

  Jeszcze trzeba odjąć tych co oglądali wspólnie.

  Nie wierzę w ten wynik.

 22. Jeszcze trzeba odjąć tych co oglądali wspólnie.

  Nie wierzę w ten wynik.

  Kto miał właczony czat na str….to widział jak te ppv schodzi.

 23. Przecież to pic na wodę ten wynik

  Nosacze z KRS, Prezes z FEN i Panowie co biorą kieszonkowe od małych niedojebów- wszyscy ciulają na temat PPV.

 24. Jeszcze trzeba odjąć tych co oglądali wspólnie.

  Nie wierzę w ten wynik.

  Jak fen potrafi sprzedać 20k ppv, to jestem w stanie uwierzyć w 500k fame mma, bo te dwie organizacje dzieli niewyobrażalna przepaść medialna.

 25. A co to takiego szokującego jakby nawet poszło te  500 k. 10 pojedynków , niektórzy się jarali Najman -Kasjo , ktos tam topka youtuba Błoński-Dubiel. PPV tylko 2 dychy, duzo osób 20+ robi wtedy zagrychę i wódeczkę , jakies nastki trzymają w grupie kciuki za youtuberków. Szokowałoby  to by mnie 2-3 mln. W kanale sportowym nawet z Edwardem Durdą z domu łączyli co sądzi o walce Najman-Kasjo po . Boniek, tez kupował.Rafał Jackiewicz własnie oficjalnie wyzwał dzis Kasjo na boks w Fame i tak się kreci ten biznes.

 26. A co to takiego szokującego jakby nawet poszło te  500 k. 10 pojedynków , niektórzy się jarali Najman -Kasjo , ktos tam topka youtuba Błoński-Dubiel. PPV tylko 2 dychy, duzo osób 20+ robi wtedy zagrychę i wódeczkę , jakies nastki trzymają w grupie kciuki za youtuberków. Szokowałoby  to by mnie 2-3 mln. W kanale sportowym nawet z Edwardem Durdą z domu łączyli co sądzi o walce Najman-Kasjo po . Boniek, tez kupował.Rafał Jackiewicz własnie oficjalnie wyzwał dzis Kasjo na boks w Fame i tak się kreci ten biznes.

  Było sporo ludzi z różnych środowisk: raperzy, youtuberzy dla dzieci, Najman-Kasjo co oglądała starsza widownia + Tyburski czy Szewcu z programow dla madek 30 plus. A no i PPV też kupują Polacy za granicą na pewno.

 27. Było sporo ludzi z różnych środowisk: raperzy, youtuberzy dla dzieci, Najman-Kasjo co oglądała starsza widownia + Tyburski czy Szewcu z programow dla madek 30 plus. A no i PPV też kupują Polacy za granicą na pewno.

  no akurat matki 30+ kupujace Fame dla Tyburskiego i Szewca cos wątpię :korwinlaugh: Juz bardziej uwierze  w ojców 30+ dla Zusje i Dagi :razz:utinlaugh:

 28. To może ten cały post Kawulskiego gdy staje w obronie Marcina był spowodowany tym, że dotarły do niego informacje jaki wynik wykręcił FAME :corn: i otwiera sobie powoli tylną furtkę, żeby może coś tam z Marcinkiem jeszcze zdziałać:redford:

 29. Pewnie sprzedało się dużo, ale dlaczego ktoś rozsądnie myślący miałby brać na poważnie słowa Kostyry? Może dlatego, że — jak wspomniano powyżej — jest z Super Expresu?  😉

  Ten facet podczas komentowania walk gada takie bzdety, że dorównuje mu tylko duet Juras&Janisz.

 30. Wynik robi wrażenie ponieważ mówimy tu o PL, ponoć Tyson z Royem puścili 1.2mln po 50$ ale to zasięg globalny. Wracaj do fame stety i niestety idą dla nich dobre czasy, wyławiaja w necie osoby o ogromnych zasięgach ta galę nie oszukujmy się nie zapewnił im takiej popularności tylko Najman (jego kanał to 31tys subskrypcji) a większość innych osob występujących na fame to średnio setki tysięcy. Grupa docelowa od 10 lat wzwyż, cena 20zl i tyko patrzeć jak wejdą w strikte sportowe galę bo z tymi zasięgami sami zaczną promować sobie gwiazdy (złapia chłopaka na armia Fight night z umiejętnościami, podepna go do paru kanałów na YouTube, zainwestują i to im die zwróci)… Panie Kawulski patrzeć i się uczyć jak robi się marketing w XXI wieku

 31. Wynik robi wrażenie ponieważ mówimy tu o PL, ponoć Tyson z Royem puścili 1.2mln po 50$ ale to zasięg globalny. Wracaj do fame stety i niestety idą dla nich dobre czasy, wyławiaja w necie osoby o ogromnych zasięgach ta galę nie oszukujmy się nie zapewnił im takiej popularności tylko Najman (jego kanał to 31tys subskrypcji) a większość innych osob występujących na fame to średnio setki tysięcy. Grupa docelowa od 10 lat wzwyż, cena 20zl i tyko patrzeć jak wejdą w strikte sportowe galę bo z tymi zasięgami sami zaczną promować sobie gwiazdy (złapia chłopaka na armia Fight night z umiejętnościami, podepna go do paru kanałów na YouTube, zainwestują i to im die zwróci)… Panie Kawulski patrzeć i się uczyć jak robi się marketing w XXI wieku

  Racja, nie bez powodu tak na prawdę po 2 latach działalności są największą organizacją mma w Polsce. KSW jest sto lat świetlnych za nimi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.