Sparing, do którego doszło pomiędzy Kasjuszem Życińskim a Pawłem Tyburskim, doprowadził do kontuzji, która uniemożliwi występ „Don Kasjo” na wrześniowej gali FAME MMA 7. O zmianie w karcie walk poinformowała organizacja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: FAME MMA. „Don Kasjo” i Tyburski umówili się na sparing. Zobacz, jak to wyglądało (wideo)

Nowym przeciwnikiem Łukasza Lupy na najbliższym wydarzeniu FAME MMA będzie Marcin Makowski, który debiut w klatce ma już za sobą.

„Mielonidas” na FAME MMA 4 pokonał przez techniczny nokaut Patryka „Kizo” Wozińskiego. Teraz zdecydował się przyjąć starcie z Lupą na zaledwie kilka dni przed galą.

Lupa natomiast dwukrotnie pojawiał się w klatce FAME MMA. W czerwcu 2018 roku pokonał Marka Wilczaka podczas pierwszej gali, na kolejnej zaledwie cztery miesiące później przegrał w pierwszej rundzie z Kamilem Stępińskim.

Na ten moment nie wiadomo, czy „Don Kasjo” podczas FAME MMA 8 skrzyżuje rękawice z Łukaszem Lupą czy jednak z Marcinem Najmanem, jak to wcześniej zapowiadano.

12 KOMENTARZE

 1. "Mielonidas"

  O ku*wa

  :stevecarell:

  Też uważam, że bez sensu. Lupa go już odprawił, więc nie wiem po co komu ten rewanż?

 2. W sierpniu zaczęli robić 14. sezon.

  No właśnie coś mi cuchnie, że Kasjo specjalnie się wykminił z tej edycji Fame, żeby nakręcić WS a potem wróci na Fame #8. W międzyczasie puści z 20 filmów na YT i atencja kręci się dalej…

 3. No właśnie coś mi cuchnie, że Kasjo specjalnie się wykminił z tej edycji Fame, żeby nakręcić WS a potem wróci na Fame #8. W międzyczasie puści z 20 filmów na YT i atencja kręci się dalej…

  A co ma jedno do drugiego? Przecież nawet face to face nagrywał z zabandażowanym uchem i mówił wtedy, że wyszedł na chwilę z WS i od razu wraca. Zwyczajnie się obsrał i tyle.

 4. Lupa go już odprawił, więc nie wiem po co komu ten rewanż?

  Może w klatce ten cwaniak Lupa nie będzie oszukiwał (jak to robił na Punch Down).

 5. Może w klatce ten cwaniak Lupa nie będzie oszukiwał (jak to robił na Punch Down).

  A to nie Mielonidas go sfaulował waląc po uchu?

 6. A to nie Mielonidas go sfaulował waląc po uchu?

  Oglądałem całość i Lupa notorycznie się uchylał od ciosów w każdej rundzie.

  Chuj i cwaniak.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.