Podczas premiery oficjalnej zapowiedzi gali FAME MMA 7 poznaliśmy kolejnego uczestnika wrześniowego wydarzenia. Organizatorzy potwierdzili udział w gali Damiana Zduńczyka, znanego bardziej jako „Stifler” z programu Warsaw Shore. Wciąż nie wiemy jednak, czy to właśnie z nim skrzyżuje rękawice Paweł „Popek” Mikołajuw – oficjalna zapowiedź nie przedstawiła ich jako rywali, jednak kolejność pojawienia się osób w zwiastunie wskazuje na to, że Zduńczyk walczyć będzie w jednej z głównych walk FAME MMA 7.

Pełna karta walk gali zaplanowanej na 5 września zostanie zaprezentowana podczas pierwszej konferencji prasowej, która odbędzie się już w niedzielę, 2 sierpnia.

„Stifler” po raz pierwszy wejdzie do klatki MMA. Według zdjęć publikowanych między innymi na Instagramie można dowiedzieć się, że Zduńczyk do swojej walki przygotowywać się będzie w poznańskim klubie Ankos MMA.

Karta walk FAME MMA 7 aktualnie prezentuje się następująco:

Paweł „Popek” Mikołajuw vs TBA
Damian „Stifler” Zduńczyk vs TBA
Marcin „El Testosteron” Najman vs TBA
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa (pojedynek K-1)
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewczu” Szewczyk
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Piotr „Tybori” Tyburski

52 KOMENTARZE

 1. Nie znam typa, ale jak popracuje nad kondycją i nie potknie się o własne nogi, to wygra to.

 2. Parter jest trenowany:

  Na grupowych treningach już od jakiegoś czasu:

  Popek mimo wszystko ma to doświadczenie, ciekawe jak walka będzie wyglądać.

 3. Zeby tylko Ankos nie stracił sponsorow. W końcu tak dbają o wizerunek. Warsawwhore i promowanie gal z ME Obciagałam pałę vs Pokazywałam cycki nagle stało się  takie git.

 4. Kto wykupuje ppv ten dokłada swoją cegiełkę do rozwoju tego gówna. Daje zarobić patusom pokroju popka i kurwą jak linkiewicz.

 5. Kto wykupuje ppv ten dokłada swoją cegiełkę do rozwoju tego gówna. Daje zarobić patusom pokroju popka i kurwą jak linkiewicz.

  Taką cegiełkę planuje dołózyc miedzy innymi radny PISu z Katowic :korwinlaugh::roberteyeblinking:

 6. Popek vs Stifler z Warsaw Shore na Famemma.

  Wiem, że niestety są tu fani to daję cynka

  :fjedzia:

  Mowiłem

  :fjedzia:

 7. Dziek Famemma odkryłem, ze jednak WS ktos oglada na tym swiecie, skoro wiele osób tu pisze , ze Stifler nie ma psychy itp , ja myslalem ze jak oglada ten program 100 osób to święto, przynajmniej doradzicie w typach bo Fame zaczyna troche przypominac Warsaw Shore Fight Edition.:razz:utinlaugh:

 8. Dziek Famemma odkryłem, ze jednak WS ktos oglada na tym swiecie, skoro wiele osób tu pisze , ze Stifler nie ma psychy itp , ja myslalem ze jak oglada ten program 100 osób to święto, przynajmniej doradzicie w typach bo Fame zaczyna troche przypominac Warsaw Shore Fight Edition.:razz:utinlaugh:

  Ja oglądałem początkowe edycje stąd znam Trybsona, Gole, Alana, Stiflera itd. Tych nowych sezonów i bohaterów nie kojarze za bardzo.

 9. I powtórkę z tego se obejrzę na yt.

  Kogo obchodzą „prawdziwe” i techniczne nudne walki na ksw

 10. Pierwsza i podstawowa sprawa – dajcie foto jego matki, bo mam silne przeczucie, że ksywa Stifler jest z dupy kompletnie, tak jak koleś widać z mordy też jest z dupy kompletnie.

  Co to kurwa w ogóle za ludzi bierze ten FAME, skąd oni są, co oni sobą reprezentują, kto ich zna, kto ogląda…pozostanie dla mnie zawsze równie niezrozumiałe jak język węgierski

  A to w ogole ta sama kategoria wagowa ?

  tak, OPEN

 11. ja myslalem ze jak oglada ten program 100 osób to święto,

  I dlatego zrobili 13 sezonów :mjsmile:

  Ps. Swoją drogą współczuję, uważać WS za gówno, a jarać się fame, trochę ciężko to pogodzić, ale próbuj dalej :razz:enn:

  Pierwsza i podstawowa sprawa – dajcie foto jego matki

  Proszę:

 12. I dlatego zrobili 13 sezonów :mjsmile:

  Ps. Swoją drogą współczuję, uważać WS za gówno, a jarać się fame, trochę ciężko to pogodzić, ale próbuj dalej :razz:enn:

  Proszę:

  Zeby lubic freaki jak sie nawalaja typu karzełek vs normalny facet  czy inne warianty nie trzeba byc fanem jakiegos WS. Ja lubie famemma za humor , amatorskie walki, beczke , cringowe dymy na konfach,  ciezkie nokauty, bo sadze ze tam sa papiery na to  itp/?/ Jak ruszał Fame to nie wiedziałem, ze ten Gola zrobi z tego WS 2.0 tylko ciekawe myczki. Trudno , zawsze cos dla siebie znajdę,  szczerze w zawodowstwie  siedze juz tyle lat ze wyczuwam troche wypalenia ,a freaki sa fajna nieprzewidywalna  odskocznia dla mnie i szczerze czy ja ich znam czy nie, mam jeden cel maja dac bekowa/krwawa/niebezpieczna walke które łamie standardy , tego oczekuje od tego produktu, a ze lubie Fame/freaki  tego sie nie wstydze, w USA ze 100 mln hamburgerów kocha wrestling , przy którym jak po minucie łapie cringe.Ja nie zamierzam płakac ze z 3 gale do roku dadza mi w sumie z 3 godziny bidki, jakby chodzio o zabicie murzynków w Afryce.

 13. Żuroma trzeba dać na fame mma – będzie rozkminial na konferencjach :)))

  Żurom vs Najman bo ten drugi się spruł do rozkminiacza więc będzie trzeba go wyjaśnić. Kto ma wiedzieć ten wie, pozdro dla kogoś tam z Liverpoolu.

 14. I dlatego zrobili 13 sezonów :mjsmile:

  Ps. Swoją drogą współczuję, uważać WS za gówno, a jarać się fame, trochę ciężko to pogodzić, ale próbuj dalej :razz:enn:

  Proszę:

  To zdjęcie wiele mówi na temat problemów psychicznych tego człowieka i ich powodów. Teraz jego wygląd, zachowanie i spojrzenie nie są już tak szokujące :fjedzia:

 15. Proszę:

  Sorry ale patrzę na to zdjęcie i koleś nie zasługuje na ksywę Stifler.

  Jeżeli uraziłem jego mamę to z góry przepraszam.

 16. :razz:utinlaugh: jajca na całego snopek do fame mma poszedł siać dalej swoją patologię wygra to bd znowu wielki ku*wa król Albanii :waldeklaugh:

 17. Stifler to ten co wydziabanego penisa na  na nodze z dopiskiem 13 cm ?

  Swojego chłopaka? Czy wujka z dziecinstwa, przez ktorego stał sie tym kim jest dzisiaj?

 18. Kto wykupuje ppv ten dokłada swoją cegiełkę do rozwoju tego gówna. Daje zarobić patusom pokroju popka i kurwą jak linkiewicz.

  Dalej mnie śmieszy takie podejście. Ludzie nadal nie rozumieją, że to jest rozrywka a nie SPORT. Jak idziesz do cyrku, kina, czy gdziekolwiek to też płacisz. To jest takie wydarzenie przy którym spotykasz sie z kolegami, pijecie wódę i przy okazji kątem oka sobie oglądacie.:)

 19. Dalej mnie śmieszy takie podejście. Ludzie nadal nie rozumieją, że to jest rozrywka a nie SPORT. Jak idziesz do cyrku, kina, czy gdziekolwiek to też płacisz. To jest takie wydarzenie przy którym spotykasz sie z kolegami, pijecie wódę i przy okazji kątem oka sobie oglądacie.:)

  Dokładnie, dla mnie i moich kupli taką okazją do spotkania kiedyś było KSW….Ppv 50 zł, a wspomnienia bezcenne:beer:

 20. Pozytywnie mnie zaskoczyłeś @klossowski, dzięki za fotę matki 🙂

  Pozwala to z miejsca i ze 100% pewnością rozstrzygnąć, że ksywa Stifler jest nawet nie na wyrost, ale całkowicie z dupy. Tak jak przypuszczałem.

  P. S. Żeby było jasne, oczywiście w żadnym wypadku nic nie umniejszam tej pani, nie chciałem jej obrazić ani nic. Mówię tylko w kontekście filmowym, że nie ma chyba absolutnie żadnych punktów stycznych z filmową mamą prawdziwego Stiflera

 21. Dalej mnie śmieszy takie podejście. Ludzie nadal nie rozumieją, że to jest rozrywka a nie SPORT. Jak idziesz do cyrku, kina, czy gdziekolwiek to też płacisz. To jest takie wydarzenie przy którym spotykasz sie z kolegami, pijecie wódę i przy okazji kątem oka sobie oglądacie.:)

  Jak idziesz do cyrku to płacisz za rozrywkę, którą serwują ci ludzie, którzy poświęcili życie w dążeniu do perfekcji w swojej profesji. Ich rozpoznawalność i fame jest wynikiem ciężkiej pracy. To samo tyczy się kina. A jaką pracę na swoją rozpoznawalność poza przeruchaniem ze stadem murzynów wykonała linkiewicz? A popek? Fame zawdzięcza temu, że pocioł sobie mordę i zabarwił oczy. Raper z niego żaden, wack mc totalny. Płacisz za cyrk i kino wspierasz coś dobrego. Wykupując ppv fame mma finasujesz w znacznej części patologię i dajesz zgodę by to rosło. Już widzisz różnicę?

 22. Taką cegiełkę planuje dołózyc miedzy innymi radny PISu z Katowic :korwinlaugh::roberteyeblinking:

  Radny… a co to jakiś autorytet? :korwinwhat:

  a PPV oczywiście na to gówno wykupię :roberteyeblinking:

 23. Jak idziesz do cyrku to płacisz za rozrywkę, którą serwują ci ludzie, którzy poświęcili życie w dążeniu do perfekcji w swojej profesji. Ich rozpoznawalność i fame jest wynikiem ciężkiej pracy. To samo tyczy się kina. A jaką pracę na swoją rozpoznawalność poza przeruchaniem ze stadem murzynów wykonała linkiewicz? A popek? Fame zawdzięcza temu, że pocioł sobie mordę i zabarwił oczy. Raper z niego żaden, wack mc totalny. Płacisz za cyrk i kino wspierasz coś dobrego. Wykupując ppv fame mma finasujesz w znacznej części patologię i dajesz zgodę by to rosło. Już widzisz różnicę?

  Popek walczył wcześniej w najlepszej organizacji w Europie. Też się go czepiałeś wtedy?

 24. Jak idziesz do cyrku to płacisz za rozrywkę, którą serwują ci ludzie, którzy poświęcili życie w dążeniu do perfekcji w swojej profesji. Ich rozpoznawalność i fame jest wynikiem ciężkiej pracy. To samo tyczy się kina. A jaką pracę na swoją rozpoznawalność poza przeruchaniem ze stadem murzynów wykonała linkiewicz? A popek? Fame zawdzięcza temu, że pocioł sobie mordę i zabarwił oczy. Raper z niego żaden, wack mc totalny. Płacisz za cyrk i kino wspierasz coś dobrego. Wykupując ppv fame mma finasujesz w znacznej części patologię i dajesz zgodę by to rosło. Już widzisz różnicę?

  Dla mnie nie ma znaczenia czy dany cyrkowiec czy kinowiec poswiecil temu cale zycie czy nie. Jak idziesz dla rozrywki to liczy sie ta rozrywka. Rozrywke moze tez zapewnic ktos kto jest w tym krotki czas, albo calkowicie z innej branzy. Co to za moralizowanie, wykupuje ppv zeby sie posmiac i nie obchodzi mnie na co to wydadzą, w tym momencie to ich pieniadze.

 25. :razz:utinlaugh: jajca na całego snopek do fame mma poszedł siać dalej swoją patologię wygra to bd znowu wielki ku*wa król Albanii :waldeklaugh:

  Stifler go porobi, to nie jest kaleka jak popek chłop jest w chuj wysportowany

 26. Popek walczył wcześniej w najlepszej organizacji w Europie. Też się go czepiałeś wtedy?

  O popku jako raperze zdanie mam wyrobione od debiutu Firmy na rynku muzycznyn w 2000 roku.

  Za zjeba uważam go po akcjach z faceburgerem ,cięciem twarzy i serią żenujących filmików, które publikował jak chował się w UK przed polską prokuraturą , taki gangster a zesrał się i uciekł jak szczur na wyspy.

  Co to za moralizowanie,

  Jeśli uważasz piętnowanie promowania patologi za moralizatorstwo to nie mamy o czym gadać.

  :kis:

 27. Jak idziesz do cyrku to płacisz za rozrywkę, którą serwują ci ludzie, którzy poświęcili życie w dążeniu do perfekcji w swojej profesji. Ich rozpoznawalność i fame jest wynikiem ciężkiej pracy. To samo tyczy się kina. A jaką pracę na swoją rozpoznawalność poza przeruchaniem ze stadem murzynów wykonała linkiewicz? A popek? Fame zawdzięcza temu, że pocioł sobie mordę i zabarwił oczy. Raper z niego żaden, wack mc totalny. Płacisz za cyrk i kino wspierasz coś dobrego. Wykupując ppv fame mma finasujesz w znacznej części patologię i dajesz zgodę by to rosło. Już widzisz różnicę?

  A co mnie obchodzi jaka ktos prace wykonal? Mam to totalnie w dupie.  Place za MOJA rozrywke i smiech.

 28. O popku jako raperze zdanie mam wyrobione od debiutu Firmy na rynku muzycznyn w 2000 roku.

  Za zjeba uważam go po akcjach z faceburgerem ,cięciem twarzy i serią żenujących filmików, które publikował jak chował się w UK przed polską prokuraturą , taki gangster a zesrał się i uciekł jak szczur na wyspy.

  Jeśli uważasz piętnowanie promowania patologi za moralizatorstwo to nie mamy o czym gadać.

  :kis:

  No tak, a jak w UFC czy KSW walczą alkoholicy,ćpuny i damscy bokserzy, to oglądanie ich za pieniądze już nie jest wspieraniem patologii? :waldeklaugh:

  Jeszcze teksty o gangsterach, no bo Popek sprzedawczyk, czyli co, prawdziwi gangsterzy to wyznacznik społeczny, który należy chwalić? :juanlaugh:

  To jest taka sama hipokryzja, jak Fonfary i pozostałych "prawilniaków", co się przypierdalają do innych kolesi o "pedalski" wygląd, ale jak sami zapodają komuś teksty "Zrucham cię" to już jest prawilne i męskie. :jimcarreyvomit:

  Nie to, żebym był ambasadorem FAME MMA, ale to co Ty prezentujesz, to hipokryzja pierwszego sortu.

  PS: Nie, nie wiem, czy akurat Ty przedstawiasz się jako "prawilniak" czy "hardcorowy fan MMA", ale oskarżając ludzi oglądających FAME dla rozrywki o "promowanie patologii" jednocześnie oglądając UFC,ACA czy KSW gdzie walczą często kryminaliści itp. jednostki, okazujesz hipokryzję i po prostu pierdolisz głupoty.

 29. Ale czy to nie indywidualna sprawa, kogo co bawi i na co ktoś chce wydać pieniądze, żeby zapewnić sobie rozrywkę?

 30. Jak idziesz do cyrku to płacisz za rozrywkę, którą serwują ci ludzie, którzy poświęcili życie w dążeniu do perfekcji w swojej profesji. Ich rozpoznawalność i fame jest wynikiem ciężkiej pracy. To samo tyczy się kina. A jaką pracę na swoją rozpoznawalność poza przeruchaniem ze stadem murzynów wykonała linkiewicz? A popek? Fame zawdzięcza temu, że pocioł sobie mordę i zabarwił oczy. Raper z niego żaden, wack mc totalny. Płacisz za cyrk i kino wspierasz coś dobrego. Wykupując ppv fame mma finasujesz w znacznej części patologię i dajesz zgodę by to rosło. Już widzisz różnicę?

  Aktorzy kinowi? Prosze  cie jak czytam , ze to ciężka robota to smiech mnie ogarnia :razz:utinlaugh::korwinwhat::waldeklaugh:

 31. Wystarczy spojrzeć na jego nazwę konta na insta, aby stwierdzić, że ma problemy psychiczne.

  Ja bym powiedział, że to oznaka silnej psychy:korwinlaugh:

 32. Kto wykupuje ppv ten dokłada swoją cegiełkę do rozwoju tego gówna. Daje zarobić patusom pokroju popka i kurwą jak linkiewicz.

  kurwom*, jak już tak gramy autorytety

 33. No tak, a jak w UFC czy KSW walczą alkoholicy,ćpuny i damscy bokserzy, to oglądanie ich za pieniądze już nie jest wspieraniem patologii? :waldeklaugh:

  W każdym środowisku znajdą się ludzie co mają coś za uszami. Z tego co widać UFC stara się szybko reagować jak któryś z  zawodników zrobi coś co podchodzi pod kodeks karny, ma problemy rodzinne, problemy psychiczne. Nie  dostaje walki do czasu wyjaśnienia sprawy.

  Więc twierdzenie że oglądanie UFC to wspieranie patologi Ci nie wyszło.

  Jeszcze teksty o gangsterach, no bo Popek sprzedawczyk, czyli co, prawdziwi gangsterzy to wyznacznik społeczny, który należy chwalić?

  W którym miejscu napisałem że Popek to sprzedawczyk? Albo zasugerowalem że pochwalam gangsterów i to co robią?

  W ŻADNYM! Bo oczywiście tego nie pochwalam.

  Wyśmiałem jedynie zachowanie Popka, kreował się na wielkiego prawilnego ulicznika a jak doszło co do czego to wymiękł i schował się jak dziecko.

  Nie dopisuj słów których nie powiedziałem.

  PS: Nie, nie wiem, czy akurat Ty przedstawiasz się jako "prawilniak" czy "hardcorowy fan MMA", ale oskarżając ludzi oglądających FAME dla rozrywki o "promowanie patologii" jednocześnie oglądając UFC,ACA czy KSW gdzie walczą często kryminaliści itp. jednostki, okazujesz hipokryzję i po prostu pierdolisz głupoty.

  Nie jestem żadnym z tych których wymieniłeś.

  Sporty walk towarzyszą mi od ponad 20 lat.

  Dla takich zawodników jak Anderson Silva czy GSP zarywałem nocki podziwiając ich kunszt i geniusz. Nie mam problemów z oglądaniem FFF bo tam owszem biją się amatorzy i poziom jest niski tylko w przeciwieństwie do Fame MMA ludzie biorący tam udział coś sobą prezentują.

  Tak uważam że kupując ppv fame wspierasz rozwój tego gówna. Przyczyniasz się do wzrostu popularności patusów.

 34. Stifler go porobi, to nie jest kaleka jak popek chłop jest w chuj wysportowany

  Nie zdziwię się na prawdę popek to zapasiony kaleka

 35. Nie zdziwię się na prawdę popek to zapasiony kaleka

  Ja też, tym bardziej po tym jak w wywiadzie powiedział, że po podpisaniu kontraktu poszedł nawet na jeden trening :robertmakeup:

 36. W każdym środowisku znajdą się ludzie co mają coś za uszami. Z tego co widać UFC stara się szybko reagować jak któryś z zawodników zrobi coś co podchodzi pod kodeks karny, ma problemy rodzinne, problemy psychiczne. Nie dostaje walki do czasu wyjaśnienia sprawy.

  Więc twierdzenie że oglądanie UFC to wspieranie patologi Ci nie wyszło.

  Ja tak nie twierdzę, ale kierując się twoją logiką, to tak by było, :fjedzia: argument o nie dostaniu walki z chuja wyssany, akurat Jones czy BJ Penn nie walczyli nigdy po aresztowaniu, :DC: a jak już dalej brnąć w takie argumenty, to z FMMA też wyrzucili jednego patostreamera za jeden stream.

  W którym miejscu napisałem że Popek to sprzedawczyk? Albo zasugerowalem że pochwalam gangsterów i to co robią?

  W ŻADNYM! Bo oczywiście tego nie pochwalam.

  Wyśmiałem jedynie zachowanie Popka, kreował się na wielkiego prawilnego ulicznika a jak doszło co do czego to wymiękł i schował się jak dziecko.

  Nie dopisuj słów których nie powiedziałem.

  Nie dopisuję, ale zwykle takie pseudo-prawilniackie gadki się robią wokół takich ludzi, fakt że Popek to taki pozer, tyle, że nie on jedyny w tym środowisku.

  Nie jestem żadnym z tych których wymieniłeś.

  Sporty walk towarzyszą mi od ponad 20 lat.

  Dla takich zawodników jak Anderson Silva czy GSP zarywałem nocki podziwiając ich kunszt i geniusz. Nie mam problemów z oglądaniem FFF bo tam owszem biją się amatorzy i poziom jest niski tylko w przeciwieństwie do Fame MMA ludzie biorący tam udział coś sobą prezentują.

  Tak uważam że kupując ppv fame wspierasz rozwój tego gówna. Przyczyniasz się do wzrostu popularności patusów.

  Ale z tym FFF to teraz dojebałeś :razz:ociesznymirek:, kto tam takim wzorem do naśladowania jest? Może Trybson? :siara:

 37. Ja tak nie twierdzę, ale kierując się twoją logiką, to tak by było, :fjedzia:

  Co ty pierdolisz o logice kupy się to nie trzyma, jak byś zliczył wszystkie przypadki łamania prawa przez zawodników ufc to w stosunku do ilosci ludzi jacy tam się przewijają to zjawisko jest marginalne.

  Nie dopisuję, ale zwykle takie pseudo-prawilniackie gadki się robią wokół takich ludzi

  Wysryw z dupy nie mający pokrycia.

  Jak juz bedziesz miał dzieci, i pewnego dnia Twoje dziecko przyjdzie i powie że pierdoli naukę bo po co jak można być takim jak popuś albo kurewka linkiewicz i klepać duży hajs robiac  siebie durnia i szmatę to może wtedy zrozumiesz że po części przyczyniłeś się do takich a nie innych wniosków Twojego pociechy wspierając rozwój takich tworów jak Fame MMA.

  Aha i pomyśl następnym razem zanim zaczniesz pierdolić bzdury o logice równając UFC do Fame.

  :kis:

 38. Wysryw z dupy nie mający pokrycia.

  Jak juz bedziesz miał dzieci, i pewnego dnia Twoje dziecko przyjdzie i powie że pierdoli naukę bo po co jak można być takim jak popuś albo kurewka linkiewicz i klepać duży hajs robiac siebie durnia i szmatę to może wtedy zrozumiesz że po części przyczyniłeś się do takich a nie innych wniosków Twojego pociechy wspierając rozwój takich tworów jak Fame MMA.

  Szkoda mi już czasu, na takie "argumenty" pokroju "wysryw", ale jeżeli już mówisz o dzieciach, to nie moja wina, jeżeli ktoś pozwala swoim pociechom na oglądanie takich a nie innych produktów.

 39. Zeby lubic freaki jak sie nawalaja typu karzełek vs normalny facet  czy inne warianty nie trzeba byc fanem jakiegos WS. Ja lubie famemma za humor , amatorskie walki, beczke , cringowe dymy na konfach,  ciezkie nokauty, bo sadze ze tam sa papiery na to  itp/?/ Jak ruszał Fame to nie wiedziałem, ze ten Gola zrobi z tego WS 2.0 tylko ciekawe myczki. Trudno , zawsze cos dla siebie znajdę,  szczerze w zawodowstwie  siedze juz tyle lat ze wyczuwam troche wypalenia ,a freaki sa fajna nieprzewidywalna  odskocznia dla mnie i szczerze czy ja ich znam czy nie, mam jeden cel maja dac bekowa/krwawa/niebezpieczna walke które łamie standardy , tego oczekuje od tego produktu, a ze lubie Fame/freaki  tego sie nie wstydze, w USA ze 100 mln hamburgerów kocha wrestling , przy którym jak po minucie łapie cringe.Ja nie zamierzam płakac ze z 3 gale do roku dadza mi w sumie z 3 godziny bidki, jakby chodzio o zabicie murzynków w Afryce.

  Zgadzam się przyjacielu w 100 procentach. Cos na zasadzie jaram peta na balkonie i widzę żule się szarpią na przystanku, chwilę obejrze skończe faja ide. Ale jak wychodzę z żabki bo se po piwerko poszedłem, i jak te same żule się szarpią to przystane i zobacze kto ten krwiobójczy pojedynek wygra.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.