Gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem. Poinformował o tym Kamil Kacperczyk z Super Expressu, któremu wiadomość potwierdził Krzysztof Rozpara, jeden ze współwłaścicieli organizacji.

„Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca! To nie jest nasza fanaberia. Jesteśmy normalnym zakładem pracy, za nami kilka miesięcy przygotowań i jeśli ona nie odbędzie się teraz, to nie odbędzie się już wcale. Przy gali FAME MMA pracuje zespół kilkudziesięciu osób i dla wielu naszych podwykonawców jesteśmy aktualnie jedynymi pracodawcami. Przedsiębiorstwa muszą dalej funkcjonować, a pracownicy muszą mieć źródło przychodu. W rozporządzeniu jest paragraf 11 punkt 2, który jasno mówi: ograniczenia, o których jest mowa nie dotyczy zebrań i spotkań związanych z wykonywaniem czynności zawodowych lub zadań służbowych”

W obecnym momencie jedynym zagrożeniem ku temu, aby gala się nie odbyła, jest ewentualne wprowadzenie stanu wyjątkowego w Polsce.

Rozpara wypowiedział się również na temat kontrowersji które pojawiają się przy organizacji gali.

„Głównym problemem w naszym przypadku jest stereotyp „kontrowersyjnego produktu” i tylko stąd bierze się ta nagonka. Pojawiają się oskarżenia, że próbujemy ominąć jakieś ograniczenia, a to nieprawda. Stosujemy się do nich, by wykonać swoją pracę. Przykład z życia wzięty? Jeśli jest ograniczenie prędkości do 60 km/h na drodze, to jadąc 55 km/h nie omijamy przepisów tylko się do nich dostosowujemy”

Współwłaściciel FAME MMA zaznaczył również, że bez zgody zespołu medycznego, który będzie zabezpieczał imprezę, nie będą mogli zdecydować się na kolejne kroki.

„Bez ich aprobaty nie zdecydujemy się na żaden krok, żeby nie generować dodatkowego źródła ryzyka”

Zobacz również:

 

 

Zobacz również poprzednie informacje dotyczące sobotniej gali:
Czy FAME MMA 6 zostanie odwołane? Szef organizacji: „Najpóźniej w środę musielibyśmy podjąć taką decyzję”
Na jakich zasadach odbędzie się FAME MMA 6? Szef organizacji wyjaśnia: „Ograniczenie do 50 osób nas nie dotyczy”
Wojtek Gola o nielegalnych transmisjach FAME MMA i wysokich odszkodowaniach: Gala kosztuje kilka milionów
To plan na „Bestię”? Marcin Najman pokazał fragment treningu na tarczach przed FAME MMA 6 (wideo)

38 KOMENTARZE

 1. Poczekam z wykupieniem ppv do piątku a Pan Rozpara to niezły gangster. Niedługo przepisy będą się dostosowywać pod fame mma

 2. Super, to udowadnia ze Fame MMA jest federacja nr 1 w Europie.

  KSW jest w dupie

  Dzsiaj przy koronie jest  nawet nr 1 na świecie :star wars:

 3. Przecież oni teraz pobiją swój rekord w sprzedaży PPV i to o jakieś 100tysięcy. Myślicie że mogłem użyć słowa rekord jeśli nie dotyczy pewnej konkurencyjnej organizacji? Obym jutro jak otworzę drzwi rybki bez łba na wycieraczce nie znalazł.

  :fjedzia:

  Jakby coś to trzymajcie się wariaty, pozdrawiam.

 4. ile kosztuje ppv na to cudaczne wydarzenie? Z nudów może bym pooglądał, ale jeśli znacząco przekracza wartość czteropaka, to cóż…to wolę czteropaka

 5. ile kosztuje ppv na to cudaczne wydarzenie? Z nudów może bym pooglądał, ale jeśli znacząco przekracza wartość czteropaka, to cóż…to wolę czteropaka

  Uczciwe 19.99 zł a Premium 24.99

 6. Ja tam się cieszę. Od tej jebanej zarazy aż mi się odechciało newsów o MMA przeglądać. A tak dostanę chociaż jakąś galę :tysonhappy:

 7. Super, to udowadnia ze Fame MMA jest federacja nr 1 w Europie.

  KSW jest w dupie

  :DC:

  Chłopaki, gala jest jaka jest, ale nie wyzywajmy uczestników, nie obrażajmy otoczenia i nie podawajmy nielegalnych streamów. Nic się nie zmienia. 🙂

 8. :DC:

  Chłopaki, gala jest jaka jest, ale nie wyzywajmy uczestników, nie obrażajmy otoczenia i nie podawajmy nielegalnych streamów. Nic się nie zmienia. 🙂

  A na czacie?

 9. Jebani debile. Tutaj pierwszy raz w życiu chyba znajdę poparcie dla interwencji rządu, jeżeli zdecydują się na to i ich kurwa aresztuja lub lepiej rozstrzelają.

 10. A na czacie?

  Pomidor.

  Jebani debile. Tutaj pierwszy raz w życiu chyba znajdę poparcie dla interwencji rządu, jeżeli zdecydują się na to i ich kurwa aresztuja lub lepiej rozstrzelają.

  Dawaj argumenty, bo to poważne słowa. Czym różni się to od działającej obecnie fabryki? Bartek z LK dodał ciekawą ankietę – gdzie czułbyś się bezpieczniej – na FAME MMA 6 jako zawodnik/uczestnik czy obecnie w autobusie albo sklepie?

 11. Jebani debile. Tutaj pierwszy raz w życiu chyba znajdę poparcie dla interwencji rządu, jeżeli zdecydują się na to i ich kurwa aresztuja lub lepiej rozstrzelają.

  :korwinwhat::korwinstupid:

 12. Jebani debile. Tutaj pierwszy raz w życiu chyba znajdę poparcie dla interwencji rządu, jeżeli zdecydują się na to i ich kurwa aresztuja lub lepiej rozstrzelają.

  Zjedz snickersa,  bardzo dobrze ze Fame robi galę bo bedzie co ogladac. Zachowują srodki bezpieczeństwa i bedzie tam mniejsze ryzyko zlapania wirusa niz np w sklepie lub komunikacji miejskiej.

  I niech taki Jóźwiak nie pierdoli farmazonow ze nie robi gali bo bezpieczeństwo jest ważniejsze.. nie robi bo nikt nie zapłaci za fen 40 zł, ksw tez nie zarobi z samego ppv.  Gdyby była możliwość zarobku to by robili planowo te gale.

 13. przeca to bedzie walka na zasadach ,,mma"

  Nie widziałeś jak na zapowiedziach Marcin żądlił swoją lewicą i prawicą? To będzie bokserska uczta :antonio:

 14. Nie widziałeś jak na zapowiedziach Marcin żądlił swoją lewicą i prawicą? To będzie bokserska uczta :antonio:

  czytalem tylko komentarze w tamtym temacie:lol:

 15. 20 zł to dwa piwa kraftowe,  to ja wolę wesprzeć kraft.  Jak zaraza ma wybić i zweryfikować to niech wybije największe g i świat będzie piękniejszy.

 16. Czyli całe to przedsięwzięcie zwane "KSW wprowadza PPV żeby zwiększyć poziom sportowy" oficjalnie można uznać za porażkę, skoro sprzedaż PPV bez bramki jest niewystarczająca na pokrycie karty walk. Dla kontrastu widać, że model PPV w przypadku zarówno UFC jak i FAME jest znacznie bardziej intratny.

 17. Czyli całe to przedsięwzięcie zwane "KSW wprowadza PPV żeby zwiększyć poziom sportowy" oficjalnie można uznać za porażkę, skoro sprzedaż PPV bez bramki jest niewystarczająca na pokrycie karty walk. Dla kontrastu widać, że model PPV w przypadku zarówno UFC jak i FAME jest znacznie bardziej intratny.

  Jest bo Fame kupi wiecej ppv niz KSW. Dzis oprócz paru gal jak Ufc, celebryctwo-freakowe na luzie rozwala sport w popularności. Trailery do fame 6 chocby kazdej walki maja minimum 400-600 k wejść, przeciez to mega kosmos dla fenu , ksw czy nawet zagranicznych  gal oprócz Ufc.

 18. Chcę zobaczyć jak ten spaślak L Pro dostaje po cycach, chce też zobaczyć jak sobie poradzi Cypis. :crazy: Walka dziewczyn to w sumie bez komentarza, ale te wcześniejsze? ujdą, ujdą. To i tak kabaret. W życiu bym nie pomyślał, że będę kupował ppv FAME MMA i to z ref linka prawdopodobnie Cypisa. :crazy::crazy::crazy:

  #swiatstanalnach**u

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.