FAME MMA 6

Organizatorzy FAME MMA 6 ogłosili kolejne nazwiska, które pojawią się na marcowej gali w Częstochowie. 28 marca kibice zobaczą osiem walk, w których udział weźmie aż dziewięciu debiutantów.

Wszystko wskazuje na to, że w walce wieczoru Marta Linkiewicz zmierzy się z Kamilą Smogulecką, a nie Marcin Najman z Piotrem Piechowiakiem. Dla „Linkimaster” będzie to trzecia walka w FAME MMA, w poprzednich pokonała Monikę „Esmeraldę” Godlewską i przegrała z Anielą „Lil Masti” Bogusz.

Zobacz również: Operacja „Bestia” rozpoczęta! Marcin Najman rozpoczyna przygotowania do FAME MMA 6

Dla „El Testosterona” marcowy pojedynek będzie szansą przedłużenia serii zwycięstw do dwóch z rzędu. 40-latek podczas ubiegłorocznej gali FAME MMA 5 pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka. Po starciu Najman został wyzwany do walki przez Piotra Piechowiaka, dla którego będzie to debiut w klatce.

Oprócz tego w karcie walk znalazł się pojedynek Wojciecha Goli z Marcinem Krasuckim. Dla obu będzie to powrót po przegranej – współwłaściciel FAME MMA podczas grudniowej gali FAME MMA UK przegrał z Joelem Morrisem, natomiast „Rafonix” został pokonany przez Szymona „Isamu” Kasprzyka.

„Don Kasjo” dopiął swego i na marcowej gali zawalczy z Maciejem Ratajem, znanym bardziej jako „Maciek z Ex na plaży”. Kasjusz Życiński pod szyldem FAME MMA jest niepokonany. W marcu ubiegłego roku pokonał (po zmianie werdyktu) Adriana „Polaka” Polańskiego, natomiast w czerwcu decyzją sędziów pokonał Dawida „Ambro” Ambroziaka.

Zobacz również: Najman do „Bestii”: Nie lepiej by było aplikować hormon wzrostu zamiast do brzucha, bezpośrednio do mózgu?

W najbliższych dniach powinniśmy poznać osiem kolejnych nazwisk, które pojawią się na marcowym wydarzeniu.

Extreme Hobby ™ jedyny Oficjalny Sklep Fame MMA poleca poliestrowy dres do MMA  sygnowany logo Organizacji FAME MMA

Karta walk (rekordy walk w FAME MMA):

Marcin „El Testosteron” Najman (1-0) vs Piotr „Bestia” Piechowiak (0-0)
Marta „Linkimaster” Linkiewicz (1-1) vs Kamila „Zusje” Smogulecka (0-0)
Wojciech Gola (0-1) vs Marcin „Rafonix” Krasucki (1-1)
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (2-0) vs Maciej Rataj (0-0)
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA

29 KOMENTARZE

 1. Dla "Linkimaster" będzie to trzecia walka w FAME MMA, w poprzednich pokonała Monikę "Esmeraldę" Godlewską i Anielę "Lil Masti" Bogusz.

  Marta "Linkimaster" Linkiewicz (1-1)

  Nie śledzę wyników tego FAME ale coś tu ewidentnie nie gra.

 2. Hardcorowi fani będą zawiedzeni, nie ma walki karłów.

  Btw, te dwie jakże urocze panie wygryzły Najmana z main eventu

  :razz:utinlaugh:

 3. Podobno słupki w PL lecą, galą w UK porażka na maksa nie popłacone rachunki, więc muszą włodarze nas czymś zaskoczyć. Czekam na walki 2 na 2 jak w WWE

 4. Gola, Najman i Linki – hmm chyba słupki lecą i trzeba się ratować. Muszą jakiegoś mega przypałowca na szybko wymyślić. Bińkowski bez zęba na przedzie, będzie idealny 😀

 5. Pan Najman, legenda sportow walki, nie w me? To skandal!

  Baby na plakacie wygladaja jak z horroru, wampirzyca vs strzyga

 6. Polecam obejrzeć kawałek Bestii pod tytułem nomen omen "jestem bestią". Uczta dla każdego fana rapu ;)! Ładnie "kuje" dupę na klipie. Wkrótce pogromion przez naturalny El testosteron.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.